Most – Motor ČB 4:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 0:3 (kon.)
Kadaň – Havířov 3:4 (kon.) | Slavia – Litoměřice 5:4 (3:2 po s.n.) | Prostějov – Ústí n/L 5:4 (po pr.)
Kladno – Přerov 3:4 (po pr.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
HC Dukla Jihlava
cz Pondelok 08.02.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance Liga (CZ) • 49. kolo
    59:49 RAŠKA - 4:2

59:49
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A do prázdné brány stvrzuje dnešní výhru Třebíče ADAM RAŠKA. Asistence: Petr Štindl
    58:17 JERGL - 3:2

58:17
    Dukla právě vstřelila branku!
    A Dukla z nájezdu snižuje. ALEŠ JERGL to udělal dobře. Roztáhnul Vejmelku a pak poslal puk mezi jeho betony. Bez asistence.

54:48
    Další přesilovka pro Duklu. Na 2 minuty si půjde sednou Jan Wasserbauer za zdržování hry.

53:55
    Nyní neuvěřitelný Vejmelka a nebo šel puk vedle v jasné pozici. Bohužel jsem neviděl přesně. Nicméně velká šance Dukly na snížení.

49:44
    A druhá přesilovka v rychlém sledu. Na 2 minuty za podražení si půjde sednou Roman Erat. Erat navíc dostává 10 minut osobní trest.

47:31
    Přesilová hra pro Duklu. Vyloučen Matič Podlipnik na 2 minuty za hákování.
    46:12 PSOTA - 3:1

46:12
    Po dobré střele Polodny, kterou Honzík dokázal jen vyrazit před sebe se k volnému puku těsně před brankovou čárou dostal MATĚJ PSOTA a dorazil puk za ležícího brankáře Dukly. Asistence: Petr Polodna, Jan Wasserbauer.

43:11
    Přesilovka pro domácí. Vyloučen Štebih na 2 minuty za podražení.
    38:11 JURÁŇ - 2:1

38:11
    Po rychlé akci a výměně puku se dostal ke střele MARCEL JURÁŇ a posílá Třebíč opět do vedení. Asistence: Richard Kristl, Roman Erat.

29:11
    Po dobrém průniku byl faulován Zohorna. Na 2 minuty si půjde odpykat trest Jiří Dobrovolný za držení protihráče.

23:59
    Trestné střílení. Zohorna ujel všem a byl hákován při zakončení.

23:23
    Příliš mnoho hráčů na ledě v podání Třebíče. Trest odpyká Milan Přibyl.

21:38
    Dvě rychlé akce za sebou a každá na jedné straně. Nejprve se málem Dukla dostala k nájezdu 2 na samotného Vejmelku, ten však stihl ještě vyjet z brány a puk odpálit pryč. Hned v zápětí nato jeli dva na jednoho Raška se Zohornou. Raška volil střelu, ale Honzík byl připraven.
    12:13 BILČÍK - 1:1

12:13
    Ihned po buly se k puku dostal VLASTIMIL BILČÍK a vyrovnává. Byl to zvláštní obraz na který Vejmelka už nedosáhl. Asistence: Jan Kolář.
    01:12 PŘIBYL - 1:0

01:12
    Po krásné kombinaci a rychlém přechodu modré čáry dostal krásnou nahrávku MILAN PŘIBYL a střelou bez přípravy propálil Honzíka. Asistence: Jan Wasserbauer.

Matěj Peška

Góly a asistencie: 2. Přibyl (Wasserbauer), 39. Juráň (Kristl, Erat), 47. Psota (Polodna, Wasserbauer), 60. Raška (Štindl) – 13. Bilčík (Kolář), 59. Jergl (t.s.)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Podlipnik, Malena "C", Niko, Čejka, Štindl, Koch – Kristl, Zohorna, Erat "A" – Psota, Raška, Kusko – Přibyl, Polodna "A", Wasserbauer – Pokorný, Juráň, Schejbal – Čech.
    HC Dukla Jihlava: Honzík (Sáblík) – Kaláb "A", Bilčík, Grebenyuk, Štebih, Škůrek, Dobrovolný "C", Parýzek – Harkabus, Skořepa, Důras "A" – Diviš, Seman, Kolář – Jergl, Prokš, Mrňa – Beránek, Kohout.

Rozhodca: Přikryl – Novák, Hanzlík