Smíšená štafeta jednotlivců, Canmore | Vítěz: Francie (kon.) | | | Smíšená štafeta mužů a žen, Canmore | Vítěz: Německo (kon.) |
SuperG mužů, Čongson | Vítěz: C. Janka (SUI) (kon.) | | | SuperG žen, Garmisch-Partenkirchen | Vítěz: L. Gutová (SUI) (kon.) |
Ženy 30 km klasicky, Oslo | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - SuperG mužů, Čongson
Vítěz: C. Janka (SUI)
Jan Vojkůvka
Konečné výsledky závodu:
1. Carlo Janka (SUI) 1:26.16
2. Christof Innerhofer (ITA) +0.82
3. Vincent Kriechmayr (AUT) +1.06
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.21
5. Peter Fill (ITA) +1.26
6. Romed Baumann (AUT) +1.30
7. Marcel Hirscher (AUT) +1.32
8. Blaise Giezendanner (FRA) +1.40
9. Hannes Reichelt (AUT) +1.44
10. Andreas Sander (GER) +1.49
11. Bostjan Kline (SLO) +1.51
12. Valentin Giraud Moine (FRA) +1.62
13. Mattia Casse (ITA) +1.66
14. Ralph Weber (SUI) +1.79
14. Klaus Brandner (GER) +1.79
16. Adrien Theaux (FRA) +1.86
17. Erik Guay (CAN) +1.88
18. Klemen Kosi (SLO) +1.92
19. Thomas Tumler (SUI) +1.93
20. Beat Feuz (SUI) +1.95
21. Thomas Biesemeyer (USA) +2.33
22. Steven Nyman (USA) +2.34
23. Patrick Schweiger (AUT) +2.41
24. Wiley Maple (USA) +2.43
25. Marc Gisin (SUI) +2.44
26. Natko Zrnčič Dim (CRO) +2.53
27. Jared Goldberg (USA) +2.58
28. Andreas Romar (FIN) +2.61
29. Martin Cater (SLO) +2.63
30. Luca De Aliprandini (ITA) +2.69
---
Adam Žampa nedokončil
Startovní listina:
1. Beat Feuz (SUI)
2. Thomas Tumler (SUI)
3. Thomad Mermillod Blondin (FRA)
4. Steven Nyman (USA)
5. Patrick Schweiger (AUT)
6. Johan Clarey (FRA)
7. Carlo Janka (SUI)
8. Matteo Marsaglia (ITA)
9. Otmar Striedinger (AUT)
10. Erik Guay (CAN)
11. Mattia Casse (ITA)
12. Marcel Hirscher (AUT)
13. Peter Fill (ITA)
14. Christof Innerhofer (ITA)
15. Romed Baumann (AUT)
16. Hannes Reichelt (AUT)
17. Vincent Kriechmayr (AUT)
18. Dominik Paris (ITA)
19. aleksander Aamodt Kilde (NOR)
20. Kjetil Jansrud (NOR)
21. Andrew Weibrecht (USA)
22. Adrien Theaux (FRA)
23. Klemen Kosi (SLO)
24. Guillermo Fayed (FRA)
25. Thomas Biesemeyer (USA)
26. Andreas Sander (GER)
27. Ralph Weber (SUI)
28. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
29. Bostjan Kline (SLO)
30. Jared Goldberg (USA)
31. Emanuele Buzzi (ITA)
32. Klaus Brandner (GER)
33. Jeffrey Frisch (CAN)
34. Wiley Maple (USA)
35. Andreas Romar (FIN)
36. Natko Zrnčič Dim (CRO)
37. Marc Gisin (SUI)
38. Thomas Dressen (GER)
39. Blaise Giezendanner (FRA)
40. Maxence Muzaton (FRA)
41. Martin Cater (SLO)
42. Klaus Kroell (AUT)
43. Andrej Šporn (SLO)
44. Valentin Giraud Moine (FRA)
45. Werner Heel (ITA)
46. Nils Mani (SUI)
47. Marco Sullivan (USA)
48. LucaDe Aliprandini (ITA)
49. Benjamin Thomsen (CAN)
50. Ryo Sugai (JPN)
51. Henrik Von Appen (CHI)
52. Olivier Jenot (MON)
53. Adam Žampa (SVK)
54. Hyeon-tae Kim (KOR)
Průběžné pořadí disciplíny:
1. Aksel Lund Svindal (NOR) 310
2. Andrew Weibrecht (USA) 190
3. Kjetil Jansrud (NOR) 166
4. Dominik Paris (ITA) 137
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 135
49. Kryštof Krýzl (CZE) 2
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Marcel Hirscher (AUT) 969
2. Aksel Lund Svindal (NOR) 916
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 871
4. Kjetil Jansrud (NOR) 735
5. Peter Fill (ITA) 504
6. Adrien Theaux (FRA) 480
7. Dominik Paris (ITA) 450
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA) 440
9. Felix Neurether (GER) 431
10. Alexis Pinturault (FRA) 413
71. Adam Žampa (SVK) 78
101. Kryštof Krýzl (CZE) 28
132. Andreas Žampa (SVK) 8
1. Carlo Janka (SUI) 1:26.16
2. Christof Innerhofer (ITA) +0.82
3. Vincent Kriechmayr (AUT) +1.06
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.21
5. Peter Fill (ITA) +1.26
6. Romed Baumann (AUT) +1.30
7. Marcel Hirscher (AUT) +1.32
8. Blaise Giezendanner (FRA) +1.40
9. Hannes Reichelt (AUT) +1.44
10. Andreas Sander (GER) +1.49
11. Bostjan Kline (SLO) +1.51
12. Valentin Giraud Moine (FRA) +1.62
13. Mattia Casse (ITA) +1.66
14. Ralph Weber (SUI) +1.79
14. Klaus Brandner (GER) +1.79
16. Adrien Theaux (FRA) +1.86
17. Erik Guay (CAN) +1.88
18. Klemen Kosi (SLO) +1.92
19. Thomas Tumler (SUI) +1.93
20. Beat Feuz (SUI) +1.95
21. Thomas Biesemeyer (USA) +2.33
22. Steven Nyman (USA) +2.34
23. Patrick Schweiger (AUT) +2.41
24. Wiley Maple (USA) +2.43
25. Marc Gisin (SUI) +2.44
26. Natko Zrnčič Dim (CRO) +2.53
27. Jared Goldberg (USA) +2.58
28. Andreas Romar (FIN) +2.61
29. Martin Cater (SLO) +2.63
30. Luca De Aliprandini (ITA) +2.69
---
Adam Žampa nedokončil
Startovní listina:
1. Beat Feuz (SUI)
2. Thomas Tumler (SUI)
3. Thomad Mermillod Blondin (FRA)
4. Steven Nyman (USA)
5. Patrick Schweiger (AUT)
6. Johan Clarey (FRA)
7. Carlo Janka (SUI)
8. Matteo Marsaglia (ITA)
9. Otmar Striedinger (AUT)
10. Erik Guay (CAN)
11. Mattia Casse (ITA)
12. Marcel Hirscher (AUT)
13. Peter Fill (ITA)
14. Christof Innerhofer (ITA)
15. Romed Baumann (AUT)
16. Hannes Reichelt (AUT)
17. Vincent Kriechmayr (AUT)
18. Dominik Paris (ITA)
19. aleksander Aamodt Kilde (NOR)
20. Kjetil Jansrud (NOR)
21. Andrew Weibrecht (USA)
22. Adrien Theaux (FRA)
23. Klemen Kosi (SLO)
24. Guillermo Fayed (FRA)
25. Thomas Biesemeyer (USA)
26. Andreas Sander (GER)
27. Ralph Weber (SUI)
28. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
29. Bostjan Kline (SLO)
30. Jared Goldberg (USA)
31. Emanuele Buzzi (ITA)
32. Klaus Brandner (GER)
33. Jeffrey Frisch (CAN)
34. Wiley Maple (USA)
35. Andreas Romar (FIN)
36. Natko Zrnčič Dim (CRO)
37. Marc Gisin (SUI)
38. Thomas Dressen (GER)
39. Blaise Giezendanner (FRA)
40. Maxence Muzaton (FRA)
41. Martin Cater (SLO)
42. Klaus Kroell (AUT)
43. Andrej Šporn (SLO)
44. Valentin Giraud Moine (FRA)
45. Werner Heel (ITA)
46. Nils Mani (SUI)
47. Marco Sullivan (USA)
48. LucaDe Aliprandini (ITA)
49. Benjamin Thomsen (CAN)
50. Ryo Sugai (JPN)
51. Henrik Von Appen (CHI)
52. Olivier Jenot (MON)
53. Adam Žampa (SVK)
54. Hyeon-tae Kim (KOR)
Průběžné pořadí disciplíny:
1. Aksel Lund Svindal (NOR) 310
2. Andrew Weibrecht (USA) 190
3. Kjetil Jansrud (NOR) 166
4. Dominik Paris (ITA) 137
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 135
49. Kryštof Krýzl (CZE) 2
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Marcel Hirscher (AUT) 969
2. Aksel Lund Svindal (NOR) 916
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 871
4. Kjetil Jansrud (NOR) 735
5. Peter Fill (ITA) 504
6. Adrien Theaux (FRA) 480
7. Dominik Paris (ITA) 450
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA) 440
9. Felix Neurether (GER) 431
10. Alexis Pinturault (FRA) 413
71. Adam Žampa (SVK) 78
101. Kryštof Krýzl (CZE) 28
132. Andreas Žampa (SVK) 8
1. Marcel Hirscher (AUT) 969
2. Aksel Lund Svindal (NOR) 916
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 871
4. Kjetil Jansrud (NOR) 735
5. Peter Fill (ITA) 504
6. Adrien Theaux (FRA) 480
7. Dominik Paris (ITA) 450
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA) 440
9. Felix Neurether (GER) 431
10. Alexis Pinturault (FRA) 413
71. Adam Žampa (SVK) 78
101. Kryštof Krýzl (CZE) 28
132. Andreas Žampa (SVK) 8
1. Aksel Lund Svindal (NOR) 310
2. Andrew Weibrecht (USA) 190
3. Kjetil Jansrud (NOR) 166
4. Dominik Paris (ITA) 137
5. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 135
49. Kryštof Krýzl (CZE) 2
1. Beat Feuz (SUI)
2. Thomas Tumler (SUI)
3. Thomad Mermillod Blondin (FRA)
4. Steven Nyman (USA)
5. Patrick Schweiger (AUT)
6. Johan Clarey (FRA)
7. Carlo Janka (SUI)
8. Matteo Marsaglia (ITA)
9. Otmar Striedinger (AUT)
10. Erik Guay (CAN)
11. Mattia Casse (ITA)
12. Marcel Hirscher (AUT)
13. Peter Fill (ITA)
14. Christof Innerhofer (ITA)
15. Romed Baumann (AUT)
16. Hannes Reichelt (AUT)
17. Vincent Kriechmayr (AUT)
18. Dominik Paris (ITA)
19. aleksander Aamodt Kilde (NOR)
20. Kjetil Jansrud (NOR)
21. Andrew Weibrech (USA)
22. Adrien Theaux (FRA)
23. Klemen Kosi (SLO)
24. Guillermo Fayed (FRA)
25. Thomas Biesemeyer (USA)
26. Andreas Sander (GER)
27. Ralph Weber (SUI)
28. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
29. Bostjan Kline (SLO)
30. Jared Goldberg (USA)
31. Emanuele Buzzi (ITA)
32. Klaus Brandner (GER)
33. Jeffrey Frisch (CAN)
34. Wiley Maple (USA)
35. Andreas Romar (FIN)
36. Natko Zrnčič Dim (CRO)
37. Marc Gisin (SUI)
38. Thomas Dressen (GER)
39. Blaise Giezendanner (FRA)
40. Maxence Muzaton (FRA)
41. Martin Cater (SLO)
42. Klaus Kroell (AUT)
43. Andrej Šporn (SLO)
44. Valentin Giraud Moine (FRA)
45. Werner Heel (ITA)
46. Nils Mani (SUI)
47. Marco Sullivan (USA)
48. LucaDe Aliprandini (ITA)
49. Benjamin Thomsen (CAN)
50. Ryo Sugai (JPN)
51. Henrik Von Appen (CHI)
52. Olivier Jenot (MON)
53. Adam Žampa (SVK)
54. Hyeon-tae Kim (KOR)
1. Carlo Janka (SUI) 1:26.16
2. Christof Innerhofer (ITA) +0.82
3. Peter Fill (ITA) +1.26
4. Romed Baumann (AUT) +1.30
5. Marcel Hirscher (AUT) +1.32
6. Mattia Casse (ITA) +1.66
1. Carlo Janka (SUI) 1:26.16
2. Christof Innerhofer (ITA) +0.82
3. Vincent Kriechmayr (AUT) +1.06
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.21
5. Peter Fill (ITA) +1.26
6. Romed Baumann (AUT) +1.30
7. Marcel Hirscher (AUT) +1.32
8. Hannes Reichelt (AUT) +1.44
9. Mattia Casse (ITA) +1.66
10. Adrien Theaux (FRA) +1.86
1. Carlo Janka (SUI) 1:26.16
2. Christof Innerhofer (ITA) +0.82
3. Vincent Kriechmayr (AUT) +1.06
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.21
5. Peter Fill (ITA) +1.26
6. Romed Baumann (AUT) +1.30
7. Marcel Hirscher (AUT) +1.32
8. Hannes Reichelt (AUT) +1.44
9. Andreas Sander (GER) +1.49
10. Bostjan Kline (SLO) +1.51
1. Carlo Janka (SUI) 1:26.16
2. Christof Innerhofer (ITA) +0.82
3. Vincent Kriechmayr (AUT) +1.06
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.21
5. Peter Fill (ITA) +1.26
6. Romed Baumann (AUT) +1.30
7. Marcel Hirscher (AUT) +1.32
8. Blaise Giezendanner (FRA) +1.40
9. Hannes Reichelt (AUT) +1.44
10. Andreas Sander (GER) +1.49
11. Bostjan Kline (SLO) +1.51
12. Mattia Casse (ITA) +1.66
13. Ralph Weber (SUI) +1.79
13. Klaus Brandner (GER) +1.79
15. Adrien Theaux (FRA) +1.86
1. Carlo Janka (SUI) 1:26.16
2. Christof Innerhofer (ITA) +0.82
3. Vincent Kriechmayr (AUT) +1.06
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +1.21
5. Peter Fill (ITA) +1.26
6. Romed Baumann (AUT) +1.30
7. Marcel Hirscher (AUT) +1.32
8. Blaise Giezendanner (FRA) +1.40
9. Hannes Reichelt (AUT) +1.44
10. Andreas Sander (GER) +1.49
11. Bostjan Kline (SLO) +1.51
12. Valentin Giraud Moine (FRA) +1.62
13. Mattia Casse (ITA) +1.66
14. Ralph Weber (SUI) +1.79
14. Klaus Brandner (GER) +1.79
16. Adrien Theaux (FRA) +1.86
17. Erik Guay (CAN) +1.88
18. Klemen Kosi (SLO) +1.92
19. Thomas Tumler (SUI) +1.93
20. Beat Feuz (SUI) +1.95
21. Thomas Biesemeyer (USA) +2.33
22. Steven Nyman (USA) +2.34
23. Patrick Schweiger (AUT) +2.41
24. Wiley Maple (USA) +2.43
25. Marc Gisin (SUI) +2.44
26. Natko Zrnčič Dim (CRO) +2.53
27. Jared Goldberg (USA) +2.58
28. Andreas Romar (FIN) +2.61
29. Martin Cater (SLO) +2.63
30. Luca De Aliprandini (ITA) +2.69
---
Adam Žampa nedokončil