Smíšená štafeta jednotlivců, Canmore | Vítěz: Francie (kon.) | | | Smíšená štafeta mužů a žen, Canmore | Vítěz: Německo (kon.) |
SuperG mužů, Čongson | Vítěz: C. Janka (SUI) (kon.) | | | SuperG žen, Garmisch-Partenkirchen | Vítěz: L. Gutová (SUI) (kon.) |
Ženy 30 km klasicky, Oslo | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - smíšená štafeta mužů a žen, Canmore
Vítěz: Německo
Tomáš Lysý
Startovní listina:
Řada 1:
1. NORSKO
(1-1 Marte Olsbuová, 1-2 Synnoeve Solemdalová, 1-3 Alexander Os, 1-4 Haavard Bogetveit)
2. NĚMECKO
(2-1 Franziska Hildebrandová, 2-2 Franziska Preussová, 2-3 Arnd Peiffer, 2-4 Simon Schempp)
3. KANADA
(3-1 Rosanna Crawfordová, 3-2 Sarah Beaudryová, 3-3 Macx Davies, 3-4 Brendan Green)
Řada 2:
4. ŠVÉDSKO
(4-1 Emma Nilssonová, 4-2 Mona Brorssonová, 4-3 Tobias Arwidson, 4-4 Ted Armgren)
5. RUSKO
(5-1 Darja Virolajnenová, 5-2 Jekatěrina Šumilovová, 5-3 Dmitrij Malyško, 5-4 Alexej Slepov)
6. ČESKÁ REPUBLIKA
(6-1 Veronika Vítková, 6-2 Gabriela Soukalová, 6-3 Michal Šlesingr, 6-4 Ondřej Moravec)
Řada 3:
7. UKRAJINA
(7-1 Iryna Varvynecová, 7-2 Natalya Burdygová, 7-3 Arťom Pryma, 7-4 Sergej Semjonau)
8. FRANCIE
(8-1 Anais Chevalierová, 8-2 Anais Bescondová, 8-3 Jean Guillaume Beatrix, 8-4 Quentin Fillon Maillet)
9. RAKOUSKO
(9-1 Susanne Hoffmannová, 9-2 Dunja Zdoucová, 9-3 Julian Eberhard, 9-4 Dominik Landertinger)
Řada 4:
10. FINSKO
(10-1 Mari Laukkanenová, 10-2 Kaisa Mäkäräinenová, 10-3 Ahti Toivanen, 10-4 Tuomas Gronman)
11. BĚLORUSKO
(11-1 Darja Jurkevičová, 11-2 Hanna Solová, 11-3 Maksim Varabei, 11-4 Aliaksandr Darožka)
12. USA
(12-1 Susan Dunkleeová, 12-2 Hannah Dreissigackerová, 12-3 Tim Burke, 12-4 Lowell Bailey)
Řada 5:
13. SLOVINSKO
(13-1 Andreja Maliová, 13-2 Anja Erženová, 13-3 Rok Tršan, 13-4 Miha Dovžan)
14. RUMUNSKO
(14-1 Luminita Piscoranová, 14-2 Florina Ioana Cirsteaová, 14-3 George Buta, 14-4 Cornel Puchianu)
15. JAPONSKO
(15-1 Jurie Tanakaová, 15-2 Rina Suzukiová, 15-3 Junji Nagai, 15-4 Mikito Tačizaki)
Řada 6:
16. ITÁLIE
(16-1 Dorothea Wiererová, 16-2 Karin Oberhoferová, 16-3 Lukas Hofer, 16-4 Dominik Windisch)
17. KAZACHSTÁN
(17-1 Alina Raikovová, 17-2 Anna Kistanovová, 17-3 Maxim Braun, 17-4 Anton Pantov)
18. SLOVENSKO
(18-1 Martina Chrapánová, 18-2 Jana Gereková, 18-3 Miroslav Matiaško, 18-4 Michal Šíma)
Řada 7:
19. ŠVÝCARSKO
(19-1 Selina Gasparinová, 19-2 Aita Gasparinová, 19-3 Benjamin Weger, 19-4 Serafin Wiestner)
20. ESTONSKO
(20-1 Johanna Talihärmová, 20-2 Kadri Lehtlaová, 20-3 Rene Zachna, 20-4 Kalev Ermits)
21. KOREA
(21-1 Eunčung Koová, 21-2 Či-Hee Munová, 21-3 Čonggču Kim, 21-4 In-Bok Lee)
Řada 8:
22. LITVA
(22-1 Diana Rasimoviciuteová-Briceová, 22-2 Natalija Kocerginová, 22-3 Vytautas Strolia, 22-4 Rokas Saslavicius).
Průběžné pořadí světového poháru smíšených štafet:
1. Norsko 168 bodů.
2. Německo 138 b.
3. Francie 123 b.
4. Rusko 121 b.
5. Kanada 115 b.
6. Švédsko 115 b.
7. Rakousko 113 b.
8. Česká republika 104 b.
9. Ukrajina 104 b.
...
20. Slovensko 69 b.
Řada 1:
1. NORSKO
(1-1 Marte Olsbuová, 1-2 Synnoeve Solemdalová, 1-3 Alexander Os, 1-4 Haavard Bogetveit)
2. NĚMECKO
(2-1 Franziska Hildebrandová, 2-2 Franziska Preussová, 2-3 Arnd Peiffer, 2-4 Simon Schempp)
3. KANADA
(3-1 Rosanna Crawfordová, 3-2 Sarah Beaudryová, 3-3 Macx Davies, 3-4 Brendan Green)
Řada 2:
4. ŠVÉDSKO
(4-1 Emma Nilssonová, 4-2 Mona Brorssonová, 4-3 Tobias Arwidson, 4-4 Ted Armgren)
5. RUSKO
(5-1 Darja Virolajnenová, 5-2 Jekatěrina Šumilovová, 5-3 Dmitrij Malyško, 5-4 Alexej Slepov)
6. ČESKÁ REPUBLIKA
(6-1 Veronika Vítková, 6-2 Gabriela Soukalová, 6-3 Michal Šlesingr, 6-4 Ondřej Moravec)
Řada 3:
7. UKRAJINA
(7-1 Iryna Varvynecová, 7-2 Natalya Burdygová, 7-3 Arťom Pryma, 7-4 Sergej Semjonau)
8. FRANCIE
(8-1 Anais Chevalierová, 8-2 Anais Bescondová, 8-3 Jean Guillaume Beatrix, 8-4 Quentin Fillon Maillet)
9. RAKOUSKO
(9-1 Susanne Hoffmannová, 9-2 Dunja Zdoucová, 9-3 Julian Eberhard, 9-4 Dominik Landertinger)
Řada 4:
10. FINSKO
(10-1 Mari Laukkanenová, 10-2 Kaisa Mäkäräinenová, 10-3 Ahti Toivanen, 10-4 Tuomas Gronman)
11. BĚLORUSKO
(11-1 Darja Jurkevičová, 11-2 Hanna Solová, 11-3 Maksim Varabei, 11-4 Aliaksandr Darožka)
12. USA
(12-1 Susan Dunkleeová, 12-2 Hannah Dreissigackerová, 12-3 Tim Burke, 12-4 Lowell Bailey)
Řada 5:
13. SLOVINSKO
(13-1 Andreja Maliová, 13-2 Anja Erženová, 13-3 Rok Tršan, 13-4 Miha Dovžan)
14. RUMUNSKO
(14-1 Luminita Piscoranová, 14-2 Florina Ioana Cirsteaová, 14-3 George Buta, 14-4 Cornel Puchianu)
15. JAPONSKO
(15-1 Jurie Tanakaová, 15-2 Rina Suzukiová, 15-3 Junji Nagai, 15-4 Mikito Tačizaki)
Řada 6:
16. ITÁLIE
(16-1 Dorothea Wiererová, 16-2 Karin Oberhoferová, 16-3 Lukas Hofer, 16-4 Dominik Windisch)
17. KAZACHSTÁN
(17-1 Alina Raikovová, 17-2 Anna Kistanovová, 17-3 Maxim Braun, 17-4 Anton Pantov)
18. SLOVENSKO
(18-1 Martina Chrapánová, 18-2 Jana Gereková, 18-3 Miroslav Matiaško, 18-4 Michal Šíma)
Řada 7:
19. ŠVÝCARSKO
(19-1 Selina Gasparinová, 19-2 Aita Gasparinová, 19-3 Benjamin Weger, 19-4 Serafin Wiestner)
20. ESTONSKO
(20-1 Johanna Talihärmová, 20-2 Kadri Lehtlaová, 20-3 Rene Zachna, 20-4 Kalev Ermits)
21. KOREA
(21-1 Eunčung Koová, 21-2 Či-Hee Munová, 21-3 Čonggču Kim, 21-4 In-Bok Lee)
Řada 8:
22. LITVA
(22-1 Diana Rasimoviciuteová-Briceová, 22-2 Natalija Kocerginová, 22-3 Vytautas Strolia, 22-4 Rokas Saslavicius).
Průběžné pořadí světového poháru smíšených štafet:
1. Norsko 168 bodů.
2. Německo 138 b.
3. Francie 123 b.
4. Rusko 121 b.
5. Kanada 115 b.
6. Švédsko 115 b.
7. Rakousko 113 b.
8. Česká republika 104 b.
9. Ukrajina 104 b.
...
20. Slovensko 69 b.
Štafeta Slovenska dopadla ještě hůře, po třech trestných kolech a dvanácti dobíjeních skončili naši sousedé na devatenácté pozici.