Rennes – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Stade Rennes
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
cz Štvrtok 04.02.2016, 21:00 • Roazhon Park, Rennes • Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo
    75. Moustapha Bayal Sall - 0:1

75
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Tak jsme se nakonec přeci jen dočkali, protože hosté jdou do vedení. Po centru se na zadní tyči k míči dostal MOUSTAPHA BAYAL SALL, který přesnou hlavičkou překonal Costila.

Jakub Kopřiva

Góly: 75. Bayal Sall (Cohade)

Karty:   25. Sylla (REN), 75. Mexer (REN) – 23. Bahebeck (SET), 71. Bayal Sall (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 5:9. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:16.
    Stade Rennes: Costil – Danzé (C), Mexer, Mendes, M'Bengue – Fernandes, Sylla (77. Sio) – Dembèlé, Quintero, Ntep (46. André) – Boga (64. Grosicki).
    Náhradníci: Sorin – Zeffane, Armand, Moreira, André, Grosicki, Sio.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall (C), F. Pogba, Tabanou – Clément, Lemoine (82. Pajot) – Monnet-Paquet, Cohade, Bahebeck (74. Corgnet) – Søderlund (87. Roux).
    Náhradníci: Moulin – Malcuit, Brison, Bamba, Pajot, Corgnet, Roux.

Rozhodca: Millot – Luzi, Pacelli