Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 3:4 (kon.) | Trnava – Bardejov 2:6 (kon.) | Detva – Michalovce 4:2 (kon.)
Nové Zámky – Pov. Bystrica 6:3 (kon.) | Prešov – Senica 7:3 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:4 (2:2, 1:2, 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Streda 03.02.2016, 17:00 • Spišská Nová Ves • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

39:58
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Opäť vydarený záver tretiny domácich. Lukáš VARTOVNÍK sa odhodlal k veľkému sólu a zakončil ho gólom.

38:06
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Orčík chytá v druhej tretine veľmi dobre, ale ten raz ho Peter LICHANEC zaskočil. Asistencie: Uram, Nadášdi.

21:04
    Tak teraz sa Liptáci pohrali s domácou obranou a Marek URAM rutinérsky zakončil. Asistencie: Brezniak, Nadášdi.

19:38
    A stretnutie sa začína odznova. Boris KREMPASKÝ šikovne popod brankára hostí vyrovnal. Asistencie: Koky, Kramár.

18:49
    Gleb BYLINA rozjasal domáce publikum. Asistencie: Vartovník, M. Findura

05:55
    Hostia už zásluhou Andraja LACA vedú o dva góly. Asistencia: Lištiak.

01:01
    Ani minúta neubehla a Peter LICHANEC otvoril gólový účet dnešného zápasu. Asistencie: Uram, Burzala.s
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Patrik Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 19. Bylina (Vartovník, Findura), 20. Krempaský (Koky, Kramár), 40. Vartovník – 2. Lichanec (Uram, Burzala), 6. Laco (Lištiak), 22. Uram (Laco, Nadášdi), 39. Lichanec (Uram, Nadášdi)

HK Spišská Nová Ves: Orčík – Pacalaj, Bdžoch, Horváth, Hrubý, Kramár, Osuský, Bylina, M. Findura, Giľák, Hamráček, Ištocy, Koky, Krempaský, Lapšanský, Lesňák, Môcik, Ondov, Vartovník.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Pravda – Burzala, Gula, Kadlubiak, Krčula, Mezovský, Nádašdi, Oravec, Oško, Bartík, Brezniak, Cibuľa, Jabrocký, Kuric, Laco, Lichanec, Sukeľ, Števuliak, Uram, Lištiak, Piatka.

Rozhodca: Kalina – Bogdaň, Riš