Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš | 3:4 (kon.) | | | Trnava – Bardejov | 2:6 (kon.) | | | Detva – Michalovce | 4:2 (kon.) |
Nové Zámky – Pov. Bystrica | 6:3 (kon.) | | | Prešov – Senica | 7:3 (kon.) |
Sparta Praha – Zlín | 4:3 (2:0 po s.n.) |
NJ Devils – NY Rangers | 3:2 (kon.) | | | NY Islanders – Minnesota | 5:3 (kon.) | | | Philadelphia – Montreal | 4:2 (kon.) |
Pittsburgh – Ottawa | 6:5 (kon.) | | | Boston – Toronto | 3:4 (po pr.) | | | Washington – Florida | 2:5 (kon.) |
Nashville – St. Louis | 0:1 (kon.) | | | Winnipeg – Dallas | 3:5 (kon.) | | | Colorado – Chicago | 1:2 (kon.) |
Edmonton – Columbus | 5:1 (kon.) | | | Arizona – LA Kings | 2:6 (kon.) | | | Anaheim – San Jose | 3:2 (kon.) |
Metallurg Magnitogorsk – CSKA Moskva | 1:3 (kon.) | | | Čeljabinsk – Dinamo Minsk | 6:3 (kon.) | | | Ufa – Čerepovec | 3:0 (kon.) |
Togliatti – Novokuzneck | 2:3 (kon.) | | | Kazaň – Novosibirsk | 2:1 (kon.) | | | Nižnekamsk – Novgorod | 1:4 (kon.) |
Jaroslavľ – Omsk | 3:2 (kon.) | | | Petrohrad – Jekaterinburg | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | Viťaz – D. Moskva | 1:2 (kon.) |
Soči – Barys | 6:2 (kon.) | | | S.Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk | 0:3 (kon.) | | | Riga – Helsinki | 0:7 (kon.) |
Havířov – Polsko U20 | 5:6 (kon.) |
Třebíč – Motor ČB | 4:5 (kon.) | | | Benátky n/J – Litoměřice | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Kadaň – Most | 1:5 (kon.) |
Slavia – Jihlava | 1:3 (kon.) | | | Kladno – Ústí n/L | 2:3 (po pr.) | | | Přerov – Šumperk | 3:2 (po pr.) |
koniec
Neftechimik Nižnekamsk
1:4
(0:1, 0:2, 1:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
52:36
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Kulikov – 5 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).
|
|
46:28
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Žukov – 5 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
|
|
44:11
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Potapov – 2 min., hození hole nebo předmětu).
|
|
41:30
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Rybin – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
37:56
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (2 min. – příliš mnoho hráčů).
|
|
34:23
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Sjomin – 2 min., hákování).
|
|
33:31
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kosticyn – 2 min., podražení).
|
|
27:53
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Kuzmin – 2 min., držení protihráče).
|
|
18:05
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ljamin – 2 min., hákování).
|
|
15:59
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Aljajev – 2 min., vysoká hůl).
|
|
07:39
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Galuzin – 2 min.).
|
Góly a asistencie:
45. Ljamin (Jevsejenkov) – 14. Galuzin (Kolcov, Videll), 23. Sjomin (Klingberg), 24. Sopin (Galuzin), 43. Videll (Kolcov, Galuzin)
Rozhodca: Bělov, Jeřábek – Aljošin, Ivanov.
Diváci:
Nepremenená penalta:
Neftechimik Nižnekamsk:
Lisutin (Sudnicin) – Rjasenskij, Sergejev, Ščitov, Kuzmin, Ljamin, Ogurcov, Bryncev, Jevsejenkov – Volkov, Milovzorov, Polygalov – Taffe, Sexton, Grigorenko – Žukov, Stoa, Rybin – Kitarov, Kulikov, Porjadin.
Náhradníci:
Tréner:
HC Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Proskurjakov) – Sergijenko, Osipov, Kolcov, Aljajev, Budkin, Makarov, Lukjančikov – Dvurečenskij, Potapov, Kuljomin – Galuzin, Sopin, Ashton – Videll, Žerděv, Sjomin – Daugavinš, Klingberg, Kosticyn.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Proskurjakov) – Sergijenko, Osipov, Kolcov, Aljajev, Budkin, Makarov, Lukjančikov – Dvurečenskij, Potapov, Kuljomin – Galuzin, Sopin, Ashton – Videll, Žerděv, Sjomin – Daugavinš, Klingberg, Kosticyn.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bělov, Jeřábek – Aljošin, Ivanov.
Diváci:
Antonín Domanický
@ADomanicky