Sevilla – Levante 3:1 (kon.) | Valencia – Gijón 0:1 (kon.) | Las Palmas – Vigo 2:1 (kon.)
Real Madrid – Espanyol 6:0 (kon.)
FC Sevilla
3:1 (1:0)
Levante UD
Nedeľa 31.01.2016, 12:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španielska LaLiga • 22. kolo

Zápas v Seville sa skončil. V druhom polčase sme videli tri góly, z toho dva v sieti Levante. V 47. minúte zvýšil na 2-0 Iborra, ale v 55. minúte znížil Rossi a zápas bol opäť dramatický. Na konečných 3-1 upravil v 76. minúte peknou strelou Konopljanka, a domáci tak zaslúžene získavajú 3 body.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný deň. (13:53:03)

90+3

90+3
    Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Morales sa snažil presadiť v domácej 16ke, ale brankár Rico bol rýchlejší a loptu má vo svojich rukaviciach.

90+2
    Llorente si v útoku počínal nedovolene, a po jeho útočnom faule získavajú loptu hráči Levante.

90+1
    Hostia zahrávali ďalší rohový kop, tentokrát z ľavej strany ale ani ten nebol úspešný. Nasleduje odkop brankára Rica.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času dnešného zápasu. Hráči Levante zahrávali rohový kop z pravej strany, ale Camarasa si v pokutovom území počínal nedovolene, a po jeho útočnom faule sa musia hostia rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu.

89
    Hostia sa snažia posielať lopty do domácej 16ky, ale tie nenachádzajú hráčov v modro-červených dresoch.

88
    Na opačnej strane akcia Konoplyanku, ale jeho pokus smeroval vysoko nad bránu Levante. Nasleduje odkop brankára Mariña.

87
    Hostia sa znova snažia presadiť na útočnej polovici, ale domáca obrana si už loptu postrážila.

86
    Morales vypáli z veľkého uhla, ale jeho pokus smeroval iba do ľavej bočnej siete domácej brány.

85
    Až teraz sa k lopte dostali hráči domáceho tímu, ktorí okamžite smerujú na útočnú polovicu.

84
    Stále sa hrá na polovici domáceho tímu. Hráči Levante sa snažia niečo vymyslieť pred domácou 16kou, no zatiaľ sa im vôbec nedarí.

83
    Hráči Levante zahrávali priamy kop z cca 30 metrov, ale lopta našla v domácej 16ke iba hráčov v bielo-červených dresoch, ktorí ju rýchlo dostali do bezpečia.

82
    Rohový kop Levante nebol úspešný, ale hostia ostávajú na útočnej polovici.

81
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Verza, a nahradí ho Camarasa.

80
    Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Gameiro, a nahradí ho Llorente.

79
    Hostia sa usadili pred 16kou Sevilly, ale brankár Rico je bez práce. Nasleduje rohový kop z pravej strany.