Wolfsburg – Kolín nad Rýnom 1:1 (kon.) | Bayern – Hoffenheim 2:0 (kon.)
Bayern Mníchov
2:0 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Nedeľa 31.01.2016, 17:30 • Allianz Arena, München • Nemecká Bundesliga • 19. kolo

Bayern dokázal v druhom polčase streliť ešte jeden gól a opäť sa presadil poľský kanonier v službách bavorského celku. Hoffenheim pohrozil z protiútokov, no dva razy sa vyznamenal Neuer, ktorý potvrdil, že aj počas zápasu, v ktorom nemá veľa roboty dokáže svoj tím v potrebných chvíľach podržať. Bayern odskočil Dortmundu nazad na rozdiel ôsmich bodov.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok nedeľného večera. (19:21:54)

90+1

90
    Začala plynúť posledná minúta dnešného zápasu. Uvidíme, koľko pridá hlavný arbiter.

88
    Striedanie v tíme FC Bayern Mníchov: z ihriska odchádza Douglas Costa, prichádza Juan Bernat.

87
    Hoffenheim mohol ísť do protiútoku, no Rudy radšej loptu odkopol až ku Neuerovi.

86
    Sledujeme typickú dlhú rozohrávku Bayernu, z ktorej sa razom môže stať gólová akcia.

84
    Domáci sa stále snažia a aj to svedčí o útočnej mentalite tímu z juhu Nemecka.

82
    S Lewandowskeho hlavičkou nemal Baumann najmenšie problémy a loptu skryl do náručia.

81
    Domáci kombinujú a nikam sa neponáhľajú.

80
    Pri lopte je Bayern, ktorý si ju posúva na útočnej polovici. Do konca zápasu ostáva aj s nadstaveným časom niečo cez desať minút.

79
    Amiri bol tým mužom, ktorý sa rozhodol, že zoberie zodpovednosť na seba, no rozhodol sa centrovať a aj to nepresne.

78
    Chybná rozohrávka domácich a Badstuber musel zatiahnuť záchrannú brzdu, po ktorej budú hostia zahrávať zaujímavú štandardnú situáciu.

78
    Zverenci Pepa Guardiolu kombinujú na vlastnej polovici a snažia sa niečo vymyslieť, no Hoffenheim má všetkých hráčov stiahnutých na svojej časti ihriska.

77
    Hostia pripravili svoje posledné striedanie: na trávnik prišiel Kevin Volland, ktorý nahradí Jonathana Schmida.

75
    Hoffenheim zahrával rohový kop, no v šestnástke sa faulom previnil jeden z hosťujúcich hráčov a akcia bola zastavená v prospech Bayernu.

74
    Teraz sme videli strelecký pokus v podaní Douglasa Costu, no ten netrafil.

73
    David Alaba napriahol spoza šestnástky, odkiaľ to vie. Jeho prízemná strela trafil pravú tyčku Baumannovej svätyne!