Alkmaar – Cambuur 3:1 (kon.) | Nijmegen – Twente 2:0 (kon.) | Graafschap – Den Haag 3:1 (kon.)
Excelsior – Eindhoven 1:3 (kon.) | Arnhem – Zwolle 1:1 (kon.)
AZ Alkmaar
3:1 (3:0)
SC Cambuur Leeuwarden
cz Streda 27.01.2016, 18:30 • AFAS Stadion, Alkmaar • Holandská Eredivisie • 20. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:20:43)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který ovládl domácí celek. Ten nakonec vyhrál 3:0, když o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase, ve kterém vstřelil všechny branky. Hosté se ve druhém poločase prosadili, ale víc už toho nepředvedli.

90+2

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Domácí drží míč a pouze kombinují na své polovině.

86
    Střídání v týmu SC Cambuur Leeuwarden: ze hřiště odchází Sjoerd Overgoor, přichází Wessel Dammers.

84
    Utkání se už pouze dohrává. O vítězi je rozhodnuto a vypadá to, že další branky se dnes nedočkáme.

82
    A ani z osmého rohu nic nebylo. Domácí v závěru zápasu přidali, ale zatím jim to vázne v útočné fázi.

81
    Domácí zahrávali už sedmý rohový kop, ale ani z něho nevytěžili čtvrtou branku.

80
    Žlutou kartu dostává Tom Hiariej (SC Cambuur Leeuwarden).

78
    Domácí borci drží míč a tlačí se dopředu. Nic zajímavého se ale na trávníku neděje.

76
    Hosté najednou ožili a jsou aktivní, tak uvidíme, zda ještě konec zápasu zdramatizují.
    74. Martijn BARTO - 3:1

74
    Cambuur právě vstřelil branku!
    Tak nakonec se prosazují i hosté. Domácí nedokázali odkopnout míč, toho se na hranici velkého vápna zmocnil MARTIJN BARTO a krásným projektilem překonal bezmocného Rocheta.

72
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Alireza Jahanbakhsh, přichází Muamer Tanković.

70
    Druhý poločas toho zatím příliš nenabídl. Domácí na trávníku dominují, ale spíš si své vedení užívají a nikam se už tolik netlačí.

68
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Vincent Janssen, přichází Robert Mühren.

66
    Dnes velmi aktivní Vincent Janssen se po rychlé akci dostal do zakončení, ale jeho střela nebyla přesná a branku tedy neohrozila.