Levante – Las Palmas 3:2 (kon.)
Levante UD
3:2 (1:0)
UD Las Palmas
Pondelok 25.01.2016, 20:30 • Estadio Ciudad de València (Valencia) • Španielska LaLiga • 21. kolo
    66. Willian JOSÉ - 3:2

66
    Tím Las Palmas práve strelil gól! Tentokrát radosť domáceho tímu vydržala 3 minúty. Po chybe obrancu Feddala sa WILLIAN JOSÉ dostal do pomerne kurióznej šance, a z niekoľkých metrov nemal problém dostať loptu do siete. Brankár Mariño sa na svojho spoluhráča poriadne hneval.
    63. José Luis Morales - 3:1

63
    Levante dalo gól! Domáci znova vedú o 2 góly. Druhýkrát sa v dnešnom zápase presadil MORALES, ktorý loptu potiahol do pokutového územia a strelou k ľavej žrdi prekonal brankára Varasa.
    49. Willian JOSÉ - 2:1

49
    Tím Las Palmas práve strelil gól! Odpoveď hostí prichádza po 2 minútach. Simón prihral v domácej 16ke voľnému WILLIANOVI JOSÉMU, ktorý strelou z 14 metrov znižuje na 1-2.
    47. DEYVERSON - 2:0

47
    Levante dalo gól! Domáci už vedú o 2 góly. Lerma prihral hlavou DEYVERSONOVI SILVOVI, ktorý s loptou prenikol do 16ky Las Palmas, a strelou k ľavej žrdi prekonal brankára Varasa.
    25. José Luis Morales - 1:0

25
    Levante dalo gól! Hráči Levante zahrávali priamy kop z 22 metrov. Loptu z priameho kopu zázračne vyrazil brankár Varas, ale tá sa odrazila priamo do priestoru kde bol JOSE LUIS MORALES, a ten nemal problém zakončiť do prázdnej brány.