Kombinace mužů, SuperG, Kitzbühel Vítěz: A. Lund Svindal (NOR (kon.) | Kombinace mužů, slalom, Kitzbühel Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.)
koniec udalosti
SP - kombinace mužů, slalom, Kitzbühel

Vítěz: A. Pinturault (FRA)

cz Piatok 22.01.2016, 16:45 • Hahnenkakamm (AUT) • Zjazdové lyžovanie

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (18:05:52)

26. Kryštof Krýzl (CZE) +6,70

Kromě parádního výkonu Adama Žampy (SVK) se do cíle dostali jak Andreas Žampa (SVK), který skončil na 23. příčce, tak Kryštof Krýzl (CZE), jenž byl dvacátý šestý. Všichni tři berou body do světového poháru, což byl jednoznačně jejich cíl.

Francouzi zvládli tenhle slalom v Kitzbühelu nejlépe a právem se radují ze všech cenných kovů. Nejlepším byl asi vůbec ten největší favorit Alexis Pinturault (FRA), o 89 setin vteřiny byl pozadu Victor Muffat-Jeandet (FRA) a třetí skončil Thomas Mermillod-Blondin (FRA). Skvělý výkon jinak předvedl Adam Žampa (SVK), jenž se umístil na páté příčce.

Závod skončil.

42
    Poslední závodník Jakub Klusak (POL) je už v cíli. Tohle byla hodně zvláštní jízda, ztráta 25,50 sekundy je na poměry alpského lyžování opravdu markantní číslo. Ale Polák si body do světového poháru právě jako poslední připsal.

41
    I Cristian Javier Simari Birkner (ARG) boduje. Jediné, co potřeboval, je dojet do cíle. A to se mu povedlo. Jeho ztráta činila 9,26 sekundy.

40
    Nebyl to příliš povedený slalom, ale zajistil mu umístění na bodovaných příčkách. Kryštof Krýzl (CZE) se ztrátou 6,70 sekundy bude někde na chvostu třetí desítky.

39
    Max Ullrich (CRO) chyboval prakticky už na samotném začátku. Nedá se nic dělat, úspěšný výsledek nezapíše.

38
    Maciej Bydliňski (POL) nabral ztrátu 6,10 sekundy. I on může být spokojený, neboť se mu podařilo získat body do světového poháru.

37
    Tim Jitloff (USA) dostal brankou do obličeje a nakonec pro jistotu vzdal dojezd do cíle. Je tak dalším slalomářem, který se nedočkal finiše.

36
    Dojel také Philp Trevor (CAN). A body do světového poháru si zajistil. Ztratil 4,79 sekundy, je na 21. místě.

35
    Paolo Pangrazzi (ITA) je v cíli s hrozivou ztrátou 7,57 sekundy. Trápil se. Ale propletl se všemi 58 brankami a může pomýšlet na body do hodnocení světového poháru.

34
    5,79 sekundy, to byla ztráta dalšího slovenského závodníka. Andreas Žampa (SVK) se zařadil na 22. pozici.

33
    Filip Zubčič (CRO) dojel na 18. místě! Tohle je určitě dobrý výsledek pro Chorvata. Jeho ztráta činí 3,52 sekundy.

32
    Už prakticky zkraje Rjo Sugai (JPN) chyboval, ale až druhá hrubice mu srazila vaz. Body do světového poháru nepřipíše.

31
    Drew Duffy (USA) je v cíli se ztrátou 9,52 sekundy. Zařadil se aktuálně až na poslední místo.

30
    Na startu jsou ještě závodníci, ti však už nikoho na předních pozicích neohrozí. Guglielmo Bosca (ITA) tenhle slalom nezvládl, do cíle nedojel.