Trélissac – Lille 2:1 (4:2 po pen.) | Concarneau – Troyes 1:3 (kon.) | Chambly – Lyon 0:2 (kon.)
Évian TG – Monaco 1:3 (po pr.) | Mantes – Nantes 0:1 (po pr.) | Boulogne – Lorient 1:3 (po pr.)
Marseille – Montpellier 2:0 (kon.)
US Boulogne
1:3 (0:0)
FC Lorient
cz Streda 20.01.2016, 19:30 • Stade de la Libération, Boulogne-sur-Mer • Francúzsky pohár

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:07:30)

Utkání končí vítězstvím Lorientu, který si v prodloužení zajistil postup do další fáze francouzského poháru.

120

119
    Lecomte chytá další střelecký pokus domácích a dodává svému týmu potřebný klid.

117
    Další útočná akce Lorientu, střelu Guerreira vyráží Fabre.

116
    Lorient právě vstřelil branku!
    A vypadá to, že je rozhodnuto! Svým druhým gólem v prodloužení dává BENJAMIN JEANNOT svému týmu dostatečný náskok.

112
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině Lorientu.

109
    Niangbo se snaží něco vymyslet u levého rohového praporku, nakonec ale v souboji s obráncem Lorientu ztrácí míč.

107
    Koné odvrací centr domácích z levé strany, dobrý obranný zákrok.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105
    První prodloužení skončilo.

104
    A hosté i z dalšího útoku ohrozili branku soupeře, po střele Guerreira musí Fabre zasahovat.

102
    Lorient jde do vedení, zatím rozdílový gól dává BENJAMIN JEANNOT.

98
    Hosté se dostávali do útoku, ale Hébras dokázal odehrát míč do bezpečí.

94
    Mauricio se poměrně snadno dostal do vápna Lorientu, ale Lecomte zasáhl.

92
    Jeannot zkoušel projít do vápna Boulogne, což se mu ale nedaří.

91
    Začal první poločas prodloužení.

V normální hrací době skončil zápas nerozhodně 1:1, bude se tak prodlužovat.

90+3
    Druhý poločas skončil.

90+2
    Domácí se snaží o gól i v samém závěru, Lecomte znovu podržel svůj tým.

90
    Sudí Millot se rozhodl nastavit tři minuty.

89
    Philippoteaux se dostal s míčem do vápna Boulogne, ale tam o něho rychle přišel.

88
    Traoré vysunuje do zakončení Philippoteauxe, jehož střelu Fabre chytá.

85
    Moryke Fofana byl ostře atakován po jeho střele, z trávníku se zvedá jen s pomocí fyzioterapeuta Lorienu.

85
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Fofana, přichází Philippoteaux.

85
    Střela z dálky, hostující Alain Traoré zkouší pozornost Fabreho, ten nezklamal.

84
    Po delší době se ke střele dostávají i hosté, jmenovitě Fofana, s jehož střelou si Fabre dokázal poradit.

83
    Domácí znovu v útoku, další nebezpečnou útočnou akci musí řešit defenziva Lorientu.

81
    Střídání v týmu US Boulogne: ze hřiště odchází Stephen Vincent, přichází Fadiba Danso.

79
    Lecomte nyní reflexivním zákrokem vyráží míč a drží tak svůj tým nad vodou.

78
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Maxime Barthelmé, přichází Romain Philippoteaux.

78
    Akce Boulogne končí střelou mimo branku Lorientu.

77
    A pozor, je tu další roh pro Boulogne, tentokrát z pravé strany.

76
    Tým Boulogne právě vstřelil branku!
    Necelou čtvrthodinu před koncem základní hrací doby domácí vyrovnávají, prosazuje se RÉMI BONENFANT.

74
    Další rohový kop pro Boulogne, opět z levé strany!

73
    Defenziva Lorientu odvrací, míč po hlavičce Zarga Tourého končí v autu, domácí budou vhazovat.

72
    Boulogne získává rohový kop, který domácí rozehrají z levé strany.

70
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Walid Mesloub, přichází Alain Traoré.

67
    Střídání v týmu US Boulogne: ze hřiště odchází Rougeaux, přichází Mauricio.

66
    Defenziva Boulogne odvrací, následný útok domácích přerušil odpískaný ofsajd.

64
    Hosté rozehrají rohový kop z pravé strany.

62
    Boloňští se sice drží na polovině Lorientu, ale je to bez šancí.

60
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře. Tempo utkání trochu pokleslo.

57
    Loreint s míčem ve středu hřiště, hosté vyčkávají na to, co předvedou domácí.

55
    Útočný faul Barthelmého, míč získávají domácí.
    Otužilí fanoušci Lorientu slaví první gól zápasu

53
    Volný kop se nabízí fotbalistům Lorientu, na polovině soupeře, ale daleko od branky Fabreho.

51
    Domácí kontrují, Fabien centruje do pokutového území Lorientu, ale tam se nikdo z jeho spoluhráčů k míči nedostává.

49
    Hosté jdou v úvodu druhého poločasu, MORYKÉ FOFANA dává první gól zápasu.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:35.

A to bylo to poslední, co se v první půli událo. Gól jsme nezaznamenali, hosté k němu měli velmi blízko, ale ani jim se nepodařilo skórovat. Lorient byl lepší zhruba první půl hodinu, poté domácí vyrovnali hru a nakonec jim patřil závěr poločasu.

45

44
    A domácí jsou opět před pokutovým územím, proti střele Pandora musel Lecomte zasahovat.

42
    Thil posouvá na levém křídle Vincenta, ten se ze strany překonat Lecomteho, což se mu ale nedaří.

41
    Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, míč ve středu hřiště v držení domácích.

39
    Míč směřuje do vápna Lorientu, kde ale úřaduje defenziva hostů.

38
    Hébras bude rozehrávat volný kop domácích.

37
    Domácí trochu vyrovnávají hru, na Stade de la Libération se hraje celkem slušný fotbal.

35
    Nejnebezpečnější hráč domácích, útočník Thil, se dostal znovu ke střele, dobrá střela, Lecomte vyráží.

34
    Aktivita na kopačkách hráčů Lorientu, domácí se musí bránit.

32
    A další šanci, po rohovém kopu se dostává do šance Abdullah, ale míč orazítkoval tyč domácí branky!

31
    První gólová šance zápasu, hostující Barthelmé se dostává uvnitř vápna Boulogne ke střele, ale Fabre skvěle vytěsnil na roh.

30
    Fofana to zkusil individuálně, svým průnikem způsobil menší rozruch v defenzivě domácích.

28
    Akce Lorientu končí útočným faulem, domácí rozehrávají v blízkosti půlící čáry.

26
    Touré se málem ocitl v dobré šanci, ale uvnitř vápně Boulogne si nedokázal míč zpracovat a ten mu uniká.

25
    Ale útočí hosté, Abdullah zpracoval míč po nákopu Barthelmehého, ale bránící Bonenfant odvedl dobrou práci v rohu.

24
    Odkop od branky Boulogne.

22
    Po střele Fofany musel na druhé straně Fabre zasahovat, míč dokázal vyrazit.

20
    Gólman Lorientu Lecomte musel zasahovat poté, co Teuma odcentroval a ve skluzu si málem míč srazil do vlastní branky bránící N'Dong!

19
    Odkop od branky Lorientu, střela Thila nezamířila mezi tři tyče.

17
    Hraje se na těžkém terénu, těžko očekávat krásné akce. Přesto se Fofana snaží usměrnit míč ve skluzu, Fabre ale celou situaci pohlídal.

16
    Po přechodu přes půlící čáru ztrácejí hosté míč, hrají domácí.

14
    Domácí vhazovali z pravé strany, na polovině soupeře, ale posléze ztrácejí míč.

12
    Abdullah posouvá N'Donga do zakončení, ten pálí na branku Boulogne, ale míč končí mimo.

10
    Zaznamenáváme první střelu na branku, a to v podání domácích, střelu Thila Lecomte chytá.

9
    Fabre bude vykopávat od své branky, míč směřuje až na polovinu soupeře.

8
    Útočnou akci Lorientu přerušil odpískaný útočný faul.

6
    Hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

4
    Fofana prošel mezi dvěma hráči soupeře, pak ale branku soupeře netrefuje.

3
    Odkopem od branky Fabreho končí útočná akce hostů.

1

US Boulogne: Fabre – Bonenfant, Fabien, Argelier, Vandenabeele, Rougeaux, Pandor, Teuma, Thil, Hébras, Vincent
    Náhradníci: Dupire, Mango, Mauricio, Sacko, Niangbo, Keita, Danso

FC Lorient: Lecomte – Paye, Koné, Le Goff, Touré, Abdullah, Fofana, N'Dong, Jeannot, Mesloub, Barthelmé
    Náhradníci: Jouffre, Karamoko, Guerreiro, Traoré, Bellugou, Philippoteaux, Chaigneau

Rozhodčí: Millot – Luzi, Pacelli.
    Předzápasové rozehrání domácích

Poslední vzájemné zápasy

Boulogne – Lorient 2:0
    Lorient – Boulogne 5:0

US Boulogne zatím odehrál v poháru dva zápasy. Nejdříve hrál v Paříží s místním FC a vyhrál zcela zaslouženě 3:1. Potom hrál opět venku, konkrétně s celkem Saint-Omer. Duel skončil nerozhodně 2:2, ale na penalty byl úspěšnější dnes domácí celek, který tak po boji postoupil.

FC Lorient zatím v poháru odehrál jedno utkání. Duel s Tours skončil nerozhodně 2:2, v prodloužení se ale prosadil ligový celek, který si tak zajistil postup do další fáze poháru.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzský pohár má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Boulogne a Lorientem. Mírným favoritem jsou hosté.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.