Spišská N. Ves – Detva 5:3 (kon.) | Trnava – Michalovce 3:1 (kon.) | Humenné – Nové Zámky 0:0 (zruš.)
Bardejov – Pov. Bystrica 5:1 (kon.) | Prešov – Topoľčany 2:3 (po pr.) | Senica – Lipt. Mikuláš 1:6 (kon.)
HK Gladiators Trnava
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Streda 20.01.2016, 17:00 • Zimný štadión Trnava • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

58:57
    Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za krosček. Výborná šanca pre hostí!

57:45
    Dávid Okoličány ostal na striedačke, Michalovce to skúsia v šiestich.

57:45
    Michalovce si berú oddychový čas.

57:01
    Lukačovič si počkal na modrej na expresné vysunutie, Okoličány jeho strelu vyrazil ramenom.

51:40
    Michalovce dokázali ujsť na prečíslenie po tom čo sa druhému útoku Trnavy nepodarilo vytvoriť si šancu. Hála ale puk drží pod betónmi.

44:36
    Trnava vyhrala vhadzovanie, Imrich viditeľne hákovaný, z ramena si zložil hokejku a rozohral dopredu. Čunderlík dokorčuľoval puk ako prvý, jeho zakončenie minulo bránu, ktorú pri cúvaní Okoilčány vysunul z pozície.

43:31
    Trnava – Peter Barinka – dve minúty za podrazenie. Voronov pád veľmi efektne prifilmoval, ale to už sa pískať nebude.

41:44
    Dukla Michalovce dala gól!
    Hostia využili darovanú výhodu veľmi peknou kombinačnou akciou a zblízka šupol puk do odkrytej siete MARTIN DROTÁR.
    Asistencie: Peter Klouda a Juraj Faith.

41:38
    Trnava – Martin Čunderlík – dve minúty za hákovanie.

37:15
    Dávid Okoličány pred Dávidom Okoilčánym, dostal dobrú prihrávku na strelu z prvej, no skĺzla mu z hokejky!

33:28
    Trnava – Michal Peško – dve minúty za krosček.

29:43
    Michalovce – Martin Dolgoš – dve minúty za držanie.

27:12
    Michalovce – Martin Dolgoš – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

26:41
    Tomáš Petro v bráne končí, nahradil ho Dávid Okoilčány.

26:41
    Trnava dala gól!
    Nenápadný útok domácich, KIRILL DOMAEV nachytal Petra na hruškách, puk mu zblízka šupol popri žrdi za chrbát!
    Asistencie: Filip Mrava a Urban Demo.

26:00
    Obrovská šanca Trnavy, keď strelu od modrej Michaloviec zblokoval Barinka tak, že puk odskočil rovno na Okoličányho a ten sa rozbehol do brejku. Puk vracal Barinkovi, ktorý vymýšľal ešte šperkovanie akcie, už spadol na ľad a ležiačky puk vracal pred bránu do ohňa. Tu ale michalovskí brániaci hráči pomohli Petrovi, aby nemusel zasahovať.

24:34
    Reho strelou od modrej doslova trafil hokejku medzi kruhmi stojaceho DÁVIDA SCHMIDTA, od ktorej sa puk odrazil pod brvno, Petro nemal šancu!
    Asistencie: Jozef Reho a Pavol Poláček.

23:15
    Michalovce – Andrev Salnikov – dve minúty za hákovanie.

19:57
    Trnava – Andrej Mrázik – dve plus automaticky desať minút za napadnutie oblasti hlavy a krku.
    Dvojminútový trest odsedí Filip Mrava.

15:28
    Druhá formácia točila puk v pásme, na zadnom mantineli ho získal MICHAL IMRICH, snažil sa rozohrať, no zavadzali mu brániaci hráči, a napokon otvára skóre!
    Asistencie: Martin Čunderlík a Dávid Okoličány.

08:37
    Michalovce – Gleb Lučnikov – päť plus do konca zápasu za pichnutie. Päťminútový trest odsedí Ivan Radecký.

02:48
    Trnava – Martin Kovaľ – dve minúty za držanie. Verdikt sa mu nepáčil a po prvom náznaku nesúhlasu sa hlavný rozhodca snaží vydobyť autoritu udelenou panenkou.
    Dvojminútový terst odsedí Filip Mrava.

02:00
    Michalovce – Andrej Salnikov – dve plus automaticky desať minút za napadnutie oblasti hlavy a krku.
    Dvojminútový trest odsedí Ivan Radecký.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 16. Imrich (Čunderlík, Okoličány), 25. Schmidt (Reho, Poláček), 27. Domaev (Mrava, Demo) – 42. Drotár (Klouda, Faith)

HK Gladiators Trnava: Hála – Reho, Poláček, Mi. Imrich, Marek Hronec, U. Demo, A. Mrázik, M. Hutár – M. Lukačovič, D. Schmidt, Jurák – P. Barinka, M. Čunderlík, D. Okoličány – Mrava, Kovaľ, Mi. Peško – Domaev.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: T. Petro (27. D. Okoličány) – Dolgoš, Kubát, Šangin, A. Voronov, Buraľ, Vl. Urban, Boboš – J. Faith, Klouda, Drotár – Fedorko, Salnikov, Lučnikov – M. Schnelly, Huňady, R. Jenčo – Radecký.

Rozhodca: Valach – Krajčík, Vido