NJ Devils – Calgary 4:2 (kon.) | NY Rangers – Vancouver 3:2 (po pr.) | Philadelphia – Toronto 2:3 (kon.)
Columbus – Washington 3:6 (kon.) | Montreal – Boston 1:4 (kon.) | Tampa Bay – Edmonton 6:4 (kon.)
Nashville – Chicago 1:4 (kon.) | LA Kings – Dallas 3:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
3:6 (1:2, 1:3, 1:1)
Washington Capitals
cz Streda 20.01.2016, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL, ve kterém Columbus Blue Jackets přivítá Washington Capitals. Utkání začíná v 01:00.

COLUMBUS BLUE JACKETS

Domácí celek je na tom opravdu hodně špatně a letos zažívá jednu z nejhorších sezón vůbec. Ze 46 zápasů získal Columbus pouhopouhých 38 bodů a to týmu zaručuje poslední šestnáctou příčku Východní konference. S celkovým počtem 146 inkasovaných branek se navíc jedná o nejčastěji inkasující celek celé ligy a nic na tom nemění fakt, že v posledních dvou zápasech domácí dostali vždy po jedné brance.

WASHINGTON CAPITALS

Oproti domácím jsou hosté v úplně jiném rozpoložení a po 45 odehraných zápasech jsou se 71 body vedoucím týmem Východní konference. Na druhou Floridu mají Caps luxusní náskok 14 bodů a se 149 vstřelenými góly jsou po Dallasu druhým nejčastěji skórujícím celkem NHL. Defenzíva je pak v rámci celé ligy vůbec nejlepší (97 inkas.gólů)

17.1.2016 Washington – NY Rangers 5:2
    17.1.2016 Buffalo – Washington 4:1
    15.1.2016 Washington – Vancouver 4:1
    11.1.2016 Washington – Ottawa 7:1
    9.1.2016 NY Rangers – Washington 3:4 pp.

28.1.2015 Columbus – Washington 4:3
    19.12.2014 Columbus – Washington 4:5 pp.

ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Na soupiskách dnešních soupeřů nefiguruje ani jedno české nebo slovenské jméno.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Jones, Murray, Goloubef, Johnson, Falk, Prout – Atkinson, Dubinsky, Jenner – Anderson, Wennberg, Saad – Rychel, Karlsson, Bourque – Boll, Campbell, Hannikainen

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Niskanen, Alzner, Schmidt, Orlov, Chorney, Stanton – Oshie, Bäckström, Ovečkin – Williams, Kuzněcov, Burakovsky – Wilson, Johansson,Chimera – Latta, Richards, Laich

Rozhodčí: Graham Skilliter, Tom Kowal – Derek Amell, Tim Nowak.

Vítejte u on-line přenosu ze zápasu NHL, ve kterém se střetnou Blue Jackets z Columbusu a Capitals z Washingtonu. Plánovaný oficiální začátek už se samozřejmě nestihne a úvodní buly tak můžeme očekávat během několika málo minut.

Zahajovací pětky obou celků jsou připraveny na ledě, utkání začne za pár desítek vteřin.

00:01

00:22
    Hned na začátku první třetiny se do obrovské šanci dostali domácí. Jenner bekhendem posunul kotouč před brankoviště, kde stále zcela osamocený Dubinsky. Ten Holtbyho zblízka nepřekonal.

00:53
    Columbus opravdu hodně vysoko napadá rozehrávku hostujícího Washingtonu. Caps se ještě nedostali do útočného pásma a znovu jsou u vlastního brankáře.

01:27
    Nahození Atkinsona se po mantinelu svezlo do ochranné sítě. Výsledkem je přerušení hry a vhazování ve středovém kruhu.

01:51
    Hosté začali utkání opravdu hodně vlažně. Johansson se nikam moc neprodíral a u červené čáry záhy přišel o kotouč. Caps se následně zmohli jen na nahození za Bobrovského svatyni.

02:27
    Hra je opět přerušena. Zastavení časomíry zavinili hostující hráči, kteří se provinili ofsajdem.

02:52
    Niskanen jednoduše nahodil kotouč na Bobrovského a ten si nedělal starosti s rozehráváním kotouče. Hned po buly v pásmu Columbusu zahráli domácí zakázané uvolnění.

02:59
    Znovu je pískán icing Blue Jackets. Hra je nyní opravdu hodně často přerušovaná.

03:02
    Ovečkin se sice dostal ke střele, ale vše bylo zbytečné. Za nedovolené bránění je totiž vyloučen Nicklas Bäckström (WSH).

03:12
    Ryan Murray si po zákroku Holtbyho sjel k levému kruhu a vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana. Ten se stihl přesunout a zasáhl.

03:41
    Opětovný přechod do útočného pásma se domácím povedl, ale po chvíli už hraje Seth Jones ve středním pásmu.

04:18
    Několika velmi dobrým střeleckým pokusům teď čelil Holtby. Ani jedna rána se neujala, ale Columbus zůstává v útočném pásmu.

04:48
    Až nyní je výborně sehraná přesilová hra domácích přerušena zákrokem Bradena Holtbyho. Gólman Caps je zřejmě i dnes ve velké pohodě.

05:02

05:44
    Po ubráněném oslabení se začínají osmělovat hosté. Kuzněcov vlétl do útočného pásma, našel volného Ovečkina, avšak ruskému kanonýrovi puk z hole v rozhodující chvíli sjel.

06:32
    Marcus Johansson operuje poblíž Bobrovského svatyně. Do střelecké pozice se ale švédský útočník ne a ne dostat.

06:57
    Díky sražené střele Chorneyho se k puku dostali domácí, nicméně jejich vyhození šlo přes mantinel mez diváky. Čas na komerční přestávku.

07:17
    Poněkud laxního přístupu hostujících obránců využil Dubinsky, který dojel volný kotouč za bránou a okamžitě hledal volného spoluhráče před Holtbym. S tímto pokusem sice neuspěl, ale po chvíli se ke střele dostal Atkinson, jenž už mířil mezi tři tyče. Proti gólu byl Braden Holtby.

08:25
    Krátkou ofenzivní pasáž Washingtonu se Columbusu podařilo ukončit. Špatná rozehrávka však vrací kotouč na hole hráčů nejlepšího celku Západní konference.

08:58
    Dvě nepřesné střely hostujících hráčů znamenají ztrátu útočného pásma. Oba celky se rozhodly vystřídat.

09:30
    Columbus právě vstřelil branku!
    Jeden z beků Washingtonu propadl na útočné modré čáře a výsledkem bylo přečíslení dvou na jednoho. William Karlsson to udělal parádně, když počkal na pohyb soupeře a poté předložil kotouč KERBYMU RYCHELOVI, jenž puk posunul do prázdné brány a zaznamenal tak svou první branku v NHL! Asistence: William Karlsson, Rene Bourque
    09:30 Kerby RYCHEL - 1:0

10:28
    Hra je přerušena a následuje další komerční přestávka. Aktuální poměr střel je deset ku jedné a to je rozhodně něco, na co ve Washingtonu nejsou zvyklí.

11:06
    Rychlý protiútok Washingtonu se domácím podařilo přibrzdit, ale nakonec se Caps přeci jenom dočkali zakončení. Pokus Orlova skončil sražen mimo ledovou plochu.

11:22
    Už už to pomalu vypadalo na další přečíslení Blue Jackets, avšak tentokrát už se defenzíva Washingtonu dobře zorientovala a záhy získala puk.

12:15
    Washington právě vstřelil branku!
    Hostující brankář Braden Holtby dokázal rozehrát kotouč po mantinelu a okamžitě z toho bylo přečíslení. Situaci tři na dva se ještě podařilo dojet třetímu hráči domácího týmu, ale to už byla kombinace mezi Ovečkinem, Oshiem a zakončujícím NICKLASEM BÄCKSTRÖMEM v plném proudu, a ani Bobrovskij nedokázal zastavit výslednou střelu, která mířila do horní části brány. Asistence: T.J.Oshie, Alexander Ovečkin
    12:15 Nicklas BÄCKSTRÖM - 1:1

13:36
    Domácí by si jistě rádi vzali vedení zpět na svou stranu, ale zatím se jim nedaří rozjet pořádnou ofenzivní kombinaci, která by skončila ohrožením Holtbyho brány.

14:13
    Teď už to vypadalo nadějněji, nicméně zpětná přihrávka do brankoviště prolétla za Holtbyho zády do bezpečného prostoru.

14:27
    Střelec jediné domácí branky Rychel protáhl Holtbyho. Domácí mají stále jasnou střeleckou převahu.

15:52
    Jenže střelecká převaha je domácím úplně k ničemu. Chybnou rozehrávku Columbusu totiž zachytil Johansson, který to nebral na sebe a ještě našel lépe postaveného JASONA CHIMERU. Bobrovskij byl proti této rychlé ráně opět bez šance! Asistence: Marcus Johansson
    15:52 Jason CHIMERA - 1:2

17:13
    Domácí se v posledních chvílích dostávají pod tlak a tropí jednu chybu za druhou. Nyní poslali kotouč na zakázané uvolnění a unavená pětka tak nemůže vystřídat.

17:42
    Pokus o zvýšený forčeking Blue Jackets neslavil úspěch a naopak hosté se znovu dostávají až do bezprostřední blízkosti Sergeje Bobrovského.

18:03
    A ruský brankář musel zasahovat. Projektil jednoho z hostujících hráčů však docela dobře viděl a puk mu skončil ve výstroji. Další komerční přestávka.

18:49
    S blížícím se závěrem první třetiny se ani jeden z týmů nemůže dostat do útočného pásma. Zdá se, že tato třetina už se spíše jenom dohraje.

19:36
    Hosté i domácí to v poslední minutě třetiny přeci jenom ještě zkusili, ale z těchto akcí už nic nevzešlo. Za pár chvil zamíří hokejisté do kabin.

20:00

Úvodní třetina zápasu je u konce a do kabin jdou spokojenější hostující hráči. Columbus sice odehrál velmi kvalitní periodu a v 10. minutě se dostal do vedení zásluhou Kerbyho Rychlera, ale hostující Washington rozhodně nesložil zbraně a dvěma přesnými ranami ze 13. a 16. minuty otočil vývoj utkání. Jako první se prosadil Nicklas Bäckström, na něj navázal velezkušený Jason Chimera.

Další třetina začne přibližně v 2:02.

20:01

20:26
    Seth Jones se vydal na útočný výlet a především díky tomu se Columbus dostal ke dvěma střeleckým pokusům. Ani jeden si však cestu do brány nenašel.

21:01
    Na druhé straně měl kousek prostoru Andre Burakovsky, který svižným pokusem překonal levou nohu Sergeje Bobrovského a puk se zastavil až o tyč!

21:51
    Teď už ale útočí opět Blue Jackets. Oba celky ale střídají a tak je v pásmu Washingtonu situace dva na dva. Domácí borci vyčkávají u mantinelu.

22:29
    Dmitrij Orlov si zavařil při rozehrávce, avšak Holtby dokázal bleskově zareagovat a přikryl volný kotouč v blízkosti svého brankoviště.

23:03
    Marcus Johansson se hodně těžce zvedá od mantinelu a nakonec možná bude muset na šití. Útěchou mu může být přesilová hra jeho týmu. Vyloučen je Justin Falk (CBJ) – čtyři trestné minuty za vysokou hůl.

23:16
    Tak to byla bleskově využitá přesilová hra. Domácí si nepohlídali nejobávanějšího střelce Washingtonu ALEXANDERA OVEČKINA, jenž na svou oblíbenou pozici obdržel přihrávku od Kuzněcova a přesným nízkým pokusem překonal přesunujícího se Bobrovského. Z tohoto místa to Ovečkin prostě a jednoduše umí! Asistence: Jevgenij Kuzněcov, Matt Niskanen
    23:16 Alexandr OVEČKIN - 1:3

23:48
    Hosté sice pokračují v přesilové hře, protože se vynuloval jen první dvouminutový trest Falka, ale nyní se Columbusu podařilo vytlačit soupeře do středního pásma.

24:16
    Washington to zkusil úplně stejně jako při předchozí brance, ale tentokrát s tím Bobrovskij počítal a bleskovým povyjetím dva metry před brankoviště dokonal zúžil úhel a Ovečkin ho nepřekonal.

24:47
    Jenže hosté i přes předchozí výborný zákrok Bobrovského využívají druhou část přesilové hry. Jevgenij Kuzněcov totiž vymyslel naprosto dokonalou přihrávku do brankoviště, kde měl hůl NICKLAS BÄCKSTRÖM, který puk už jen jednoduše usměrnil do sítě. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, Matt Niskanen
    24:47 Nicklas BÄCKSTRÖM - 1:4

26:24
    Značně opaření hráči Columbusu se nyní ne a ne dostat ke kotouči, natož do útočného pásma. Washington se dvěma přesilovkovými góly už nyní velmi přiblížil výhře.

26:37
    Sergej Bobrovskij přerušuje hru a to znamená komerční přestávku.

26:59
    Wennberg se díky rychlému napadání dostal ke kotouči v útočném pásmu, ale od mantinelu dokázal jen přihrát do brankoviště, kde kotouč získal gólman Washingtonu Braden Holtby.

27:04
    Okamžitě po vyhraném vhazování zkusil štěstí Seth Jones. Ještě nedávno obránce Nashvillu nenašel recept na výborně chytajícího soupeře.

27:33
    Velmi pohledný zákrok si na druhé straně připsal Sergej Bobrovskij. Tom Wilson totiž mezi kruhy šikovně tečoval Alznerovu střelu a domácí brankář musel hodně rychle reagovat.

28:37
    Poměrně nevýraznou pasáž narušil jeden z domácích beků, který vypálil tvrdý projektil. Střela to sice byla nepřesná, ale puk se div neodrazil přesně na hůl volného hráče Columbusu, jenž by zakončoval do prázdné brány

29:15
    Dvě minuty na lavici hanby si nyní půjde odsedět Ryan Stanton (WSH). Obránce Caps se provinil držením a hlavní rozhodčí už ho posílá na opačnou stranu od střídačky.

29:35
    Domácí rozhodně nevzdávají boj o body a i oni využívají přesilovou hru. Nikým neatakovaný BOONE JENNER obdržel přihrávku k bráně Bradena Holtbyho, napoprvé kotouč do sítě neprotlačil, ale obrana Caps mu dala i druhou šanci a tu už domácí útočník využil. Asistence: Alexander Wennberg, Seth Jones
    29:35 Boone JENNER - 2:4

30:25
    To je opravdu velmi rychlá odpověď Washingtonu! Jevgenij Kuzněcov zavezl puk do útočného pásma a poblíž modré čáry ho přenechal ANDRÉ BURAKOVSKYMU. Ten se prezentoval fantastickou střelou zápěstím a Bobrovskij je překonán popáté. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, Justin Williams
    30:25 André BURAKOVSKY - 2:5

31:27
    Za bránou Sergeje Bobrovského se nám rozpoutala šarvátka. Ta původně vypadala docela nevinně, ale nakonec vykrystalizovala jedna boxerská dvojice, která si to rozdala jako v ringu. Vítězem této bitky se stal Michael Latta (WSH), ale on i Justin Falk (CBJ) dostávají shodně pětiminutový trest. Latta dostává i dvě trestné minuty za hrubost a Falk rovněž dvě za držení. Navíc je vyloučen však i Marcus Johansson (WSH) – dvě minuty držení – a Columbus si zahraje v početní výhodě.

31:46
    Cam Atkinson minul Holtbyho bránu a kotouč si to namířil do neutrální zóny. Columbus musí vyklidit prostor před hostujícím brankářem.

33:02
    Domácí se až nyní dokázali znovu usadit v útočném pásmu. Rozvážná kombinace ale nevypadá příliš nebezpečně.

33:27
    Marcus Johansson je zpátky na ledě, ale Holtby musel předvést parádní zákrok betonem proti dělovce Brandona Saada!

35:53
    Po delší době se hosté dostávají do útočného pásma. Dmitrij Orlov vyslal tvrdý projektil od modré čáry, ale Bobrovskij zasahovat nemusel.

36:17
    Columbusu je odpískán ofsajd a následuje komerční přestávka.

36:39
    Potřetí během patnácti vteřin je zastavena časomíra. Tentokrát to má na svědomí Bobrovskij, jenž přikryl volný kotouč.

36:48
    Jason Chimera mohl rozšířit gólovou sbírku Washingtonu, avšak místo rozvlnění sítě obstaral hlasité zazvonění tyče Bobrovského svatyně.

38:05
    Hosté už jsou zase nastěhováni v útočném pásmu a zaměstnávají Bobrovského. Aktivní obránci teď vyprodukovali hned tři střely od modré čáry.

38:41
    Columbus se provinil icingem. Hra se přestěhuje zpátky před ruského brankáře domácího celku.

39:12
    Burakovsky vymýšlel povedenou kulišárnu, avšak zpoza brány zpětnou přihrávkou vytvořit nedokázal. Především kvůli tomu, že mu puk v rozhodujícím momentu sjel.

39:58
    V závěru to Columbus ještě zkouší, ale na zakončení už nemá dost času. Další změnu skóre v této třetině neuvidíme.

40:00

Velmi pohledná druhá třetina střetnutí je za námi a do kabin jdou znovu spokojenější hostující hráči. Ti totiž dokázali využít čtyřminutové vyloučení Falka a góly Alexandera Ovečkina a Nicklase Bäckströma odskočili ve 25. minutě na rozdíl čtyř branek. Domácí sice dokázali korigovat skóre, když se v početní výhodě ve 30. minutě prosadil Boone Jenner, ale o dalších 50 vteřin později už se radovali znovu hosté, kterým třígólové vedení vrátil André Burakovsky. Před třetí části je tak Columbus v nezáviděníhodné situaci, neboť prohrává 2:5.

Další třetina začne přibližně v 3:01.

40:01

40:19
    Velmi krátce po zahájení třetí třetiny se do šance protlačil Boone Jenner. Střelec druhé branky Columbusu měl mezi kruhy dost času, ale bekhendem Holtbyho nepřekonal.

40:46
    Do útočného pásma se poprvé v této části podívají také hosté, kteří právě teď překonali útočnou modrou čáru.

41:13
    Kombinace Caps nevypadala vůbec špatně, avšak nakonec skončila ve středním pásmu a domácí poté dostali puk až za Holtbyho.

42:24
    Fázi plnou nepřesností snad zakončuje jeden z hostujících hráčů, kterému bylo odpískáno postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.

42:55
    Jenže v nepřesnostech zřejmě hodlají pokračovat domácí. Ti puk aktuálně vyhodili jen tak nazdařbůh na zakázané uvolnění.

43:34
    Alexander Ovečkin se hodně důrazně prodíral přes Setha Jonese, ale ten ho dokázal ustrážit a Bobrovskij mohl v klidu přerušit hru. Výborná práce domácího beka.

44:20
    Aktivní forčeking Washingtonu neslavil úspěch, ale domácí se zatím zmohli jen na přechod přes střední pásmo a následnou nepřesnou střelu.

44:52
    Wilson obdržel výbornou přihrávku přes celou šíři útočného pásma, ale po složitějším zpracování už trefil jen Bobrovského.

45:07
    Modrokabátníci snižují! Nepřesná dělovka domácího obránce se odrazila k Rychelovi, který sice Holtbyho rychlým zakončením nepřekonal, nicméně puk se poté dostal na hůl RYANA MURRAYHO a ten byl neomylný. Asistence: Kerby Rychel, Seth Jones
    45:07 Ryan MURRAY - 3:5

46:47
    Vrátit třígólové vedení Washingtonu se pokoušel Ovečkin. Jeho pohotové zakončení však skončilo v lapačce pozorného Sergeje Bobrovského.

46:59
    Domácí protečovali kotouč do pásma svého soupeře, ale tam už se na výraznější napadání nezmohli. Washington rozjíždí ofenzivní akci.

47:53
    Caps se několik desítek vteřin nedokázali vymanit z vlastního pásma a výsledkem bylo jen zakázané uvolnění hostujícího celku.

48:27
    Hned čtveřice hráčů svedla souboj v rohu kluziště v pásmu Columbusu a jsou to právě domácí, kteří nakonec vybojovali kotouč.

48:54
    Krásná přihrávka Jvegenije Kuzněcova našla obránce Schmidta, avšak jeho svižný pokus skončil někde na slabinách padajícího Bourquea.

49:32
    V posledních vteřinách se domácí snažili převzít iniciativu a obsadit útočné pásmo, nicméně obrana Washingtonu vypadá velmi pozorně.

50:19
    Dvě tvrdé rány od modré čáry mířily hodně nadějně, avšak ani jedna nešla do prostoru, který by Bobrovskij neměl pokrytý.

50:40
    Po faulu na Alexandera Ovečkina bylo nařízeno trestné střílení!

50:40
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Goloubef – trestné střílení, podražení).

50:40
    Alexander Ovečkin to neudělal vůbec špatně, ale v tom nejdůležitějším momentu už nedokázal zvednout kotouč přes natažený levý beton Sergeje Bobrovského.

52:15
    Burakovsky statečně bojoval a už se zdálo, že proti přesile vybojuje kotouč pro Kuzněcova. Ruský hráč se ale touše nakonec nedočkal a zamířil zpět do středního pásma.

52:52
    Naprosto pohodový zákrok Bradena Holtbyho. Je tady jedna z posledních komerčních přestávek.

53:23
    Tempo hry nám pomalu upadá. Kotouč je sice hodně často na jiném konci ledové plochy než byl před chvílí, ale šancí je opravdu hodně poskrovnu.

54:38
    Dubinsky se pokusil ohrozit Holtbyho bránu. Zpoza gólmanovy svatyně ale nakonec jen hledal volného spoluhráče, který se nedostavil.

55:09
    Caps hrají ve velké pohodě a nic na tom nemění ani zakázané uvolnění hostujícího celku.

55:20
    Zasahovat musel Bobrovskij a je zahlášena poslední komerční přestávka třetí třetiny. Tedy doufejme, že poslední...

55:39
    Domácím se čas pomalu ale jistě krátí a Modrokabátnící potřebují stále dvě branky. Poslední akce sice vypadala nadějně, avšak Holtby zastavil i střelu z hranice brankoviště.

56:23
    Sergej Bobrovskij přerušil hru. Vhazovat se tak bude po pravici ruského gólmana, který zatím čelil 27 střelám.

56:49
    Poměrně rychle se hra přesunula do pásma hostujícího Washingtonu. Tvrdá rána od modré čáry nebyla tečována, nezaplavala a proto skončila v pohodě v lapačce Holtbyho.

56:49
    Domácí to 3 minuty a 11 sekund před koncem třetiny zkouší v šesti!

57:58
    Oshie s Bäckströmem zakombinovali ve středním pásmu, avšak druhému jmenovanému nakonec lehce utekl puk po přechodu k prázdné bráně a následná střela Schmidta se do odkryté sítě rovněž nevlezla.

58:43
    Opravdu otřesná rozehrávka donutila Bobrovského k návratu do brány. Icing totiž zařídil vhazování po jeho levici.

58:58
    Nyní už jsou ale domácí znovu v šesti a zkouší štěstí při poweraplay.

59:27
    Tak prázdná brána přeci jenom neodolala a hosté slaví šestou branku. Tu přesným zakončením ze středního pásma zařídil MARCUS JOHANSSON, pro kterého to je třináctá branky sezóny. Asistence: Jevgenij Kuzněcov
    59:27 Marcus JOHANSSON - 3:6

Střetnutí mezi nejlepším a nejhorším týmem Východní konference je u konce a dva body si odváží hostující Washington. Ten šel do třetí třetiny s luxusním třígólovým náskokem a ani gól Ryana Murrayho ze 46. minuty hostům starosti nepřidělal. V pokračující třetí třetině sice Ovečkin neproměnil trestné střílení, ale v samotném závěru mohl gól oslavit aspoň Marcus Johansson, jenž se trefil do prázdné brány.

TŘI HVĚZDY ZÁPASU

1. Jevgenij Kuzněcov (WSH) 0+4
    2. Nicklas Bäckström (WSH) 2+0
    3. Kerby Rychel (CBJ) 1+1

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Za domácí Columbus ani za hostující Washington nenastupuje ani jeden český či slovenský hokejista.

S konstatováním, že dnešní utkání v Nationwide Areně sledovalo 12 291 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů nashledanou! (03:46:15)
    Ovečkin v noci při samostatném nájezdu na Bobrovského nevyzrál.

Lukáš Podleśny

Góly a asistencie: 10. Rychel (Karlsson, Bourque), 30. Jenner (Wennberg, Jones), 46. Murray (Rychel, Jones) – 13. Bäckström (Oshie, Ovečkin), 16. Chimera (Johansson), 24. Ovečkin (Kuzněcov, Niskanen), 25. Bäckström (Kuzněcov, Niskanen), 31. Burakovsky (Kuzněcov, Williams), 60. Johansson (Kuzněcov)

Rozhodca: Graham Skilliter, Tom Kowal – Derek Amell, Tim Nowak

Diváci: 12.291