Valencia – Rayo Vallecano 2:2 (kon.) | Real Madrid – Gijón 5:1 (kon.) | Las Palmas – Atlético Madrid 0:3 (kon.)
Getafe – Espanyol 3:1 (kon.) | Barcelona – Bilbao 6:0 (kon.)
Valencia CF
2:2 (0:1)
Rayo Vallecano
Nedeľa 17.01.2016, 12:00 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španielska LaLiga • 20. kolo

Zápas vo Valencii sa skončil. V druhom polčase sme videli tri góly a niekoľko ďalších príležitostí na oboch stranách. V 55.minúte vyrovnal na 1-1 Negredo, ale už 14 minút vrátil vedenie hosťom Llorente. Zdalo sa, že hráči Vallecana sa dnes budú radovať z víťazstva, ale v závere zápasu domáci ožili, a po góle Alcácera v 88. minúte získavajú aspoň bod za remízu. Hlavný rozhodca udelil v dnešnom zápase štyri žlté karty, z toho tri na strane Vallecana. (13:54:02)

90+4

90+4
    Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Hostia budú zahrávať priamy kop v strede ihriska, a zrejme si z dnešného zápasu odnesú bod za remízu.

90+3
    Dnešný zápas sa pomaly končí, ale Valencia predvádza futbal na aký by sa jej fanúšikovia chceli pozerať celých 90 minút. Obrancovia Vallecana nevedia kam skôr skočiť.

90+2
    Akcia Valencie sa končí po ofsajde, v ktorom bol Bakkali. Hráči Vallecana si môžu na chvíľu vydýchnuť.

90+1
    Gomes sa dostával do veľkej šance, ale jeho pokus z hranice 16ky bol zblokovaný. Domáci však ostávajú na útočnej polovici.

90+1
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Valencia bojuje na útočnej polovici, no zatiaľ sa všetko deje ďaleko od brány Vallecana.
    88. Paco ALCÁCER - 2:2

88
    Valencia dala gól! Tentokrát to už vyšlo, a je vyrovnané. Po rýchlej akcii Valencie prišla prihrávka od Bakkaliho pred bránu Vallecana, a PACO ALCÁCER loptu dorazil do siete.

87
    Do útoku zamierili aj hostia, ktorí sa snažia zbierať cenné sekundy.

86
    Alcácer vidí žltú kartu za nešportové správanie.

86
    Po peknej akcii Valencie a strele Alcácera z vnútra 16ky končí lopta v sieti, ale gól nie je uznaný kvôli údajnému ofsajdu. Opakovaný záber však ukázal, že rozhodcovia sa mýlili.

86
    Hra sa presunula pred 16ku Vallecana. Domáci sa v závere zápasu snažia získať aspoň jeden bod, ale nebude to jednoduché.

85
    Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Jozabed, a nahradí ho Baena.

85
    Llorente je už v poriadku a pokračuje v hre. Pri lopte sú hráči Valencie, ktorí budú zahrávať priamy kop v strede ihriska.

84
    Na trávniku ostáva ležať Llorente a bude potrebovať ošetrenie. Zdá sa, že ide o svalové zranenie, ale fanúšikom Valencie sa to pochopiteľne nepáči.

83
    Valencia sa v závere snaží stupňovať tlak, ale obrancovia Vallecana si zatiaľ dokážu poradiť, a všetky nebezpečné situácie riešia bez väčších problémov.