Chomutov – Pardubice 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Olomouc 4:3 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:6 (kon.)
HC Plzeň – Třinec 3:2 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Zlín 2:4 (kon.)
Piráti Chomutov
3:4 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
cz Sobota 16.01.2016, 12:30 • SD ARÉN - hala B • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 34. kolo

63:48
    Vyloučen Jan Páleník (CHM) na dvě minuty za podražení protihráče.

61:13
    Další vyloučení. Tentokrátnna straně Pirátů Chomutov. Martin Tůma dostal deset minut za nesportovní chování.

60:50
    Síly na ledě se na 29 vteřin srovnají, jelikož je vyloučen Hoskovec Jakub (PCE) na dvě minuty za hákování

59:19
    František Wágner (CHM) omylem vystřelil puk mimo hřiště, za což si vysloužil dvě minuty. V návalu emocí střískl hokejkou o mantinel, takže s k tomu vykoledoval deset minut navíc.

53:54
    Síly na ledě se srovnají, jelikož je vyloučen Jan Páleník (CHM) na dvě minuty za nedovolené bránění.

52:55
    Přichází šance pro domácí na vyrovnání. Vyloučen je Josef Horyna (PCE) který si odpyká dvouminutový trest za podražení.

46:03
    Na trestnou lavici odjíždí Jakub Procházka (PCE), který si odpyká dvouminutový trest za podražení.

36:08
    Další vyloučení na straně Pardubic. Václav Beran (PCE) posílá svůj tým do tří, jelikož si bude muset odpykat dvouminutový trest za faul kolenem.

34:35
    Po zákroku Danylce se před jeho brankou strhla mela, za kterou si odpyká dvouminutový trest Patrik Lidák (CHM) a Miroslav Rohlík (PCE) oba za hrubost.

32:15
    Martin Hlaváček (PCE) si odpyká dvouminutový trest za podražení.

26:59
    Je nařízeno trestné střílení po faulu Hiermana, který si v souboji pomohl sekáním.

23:12
    Další vyloučení na domácí straně. Tomáš Adámek se provinil sekání, za což obdržel dvouminutový trest.

21:47
    Pardubice si zahrají další přesilovou hru, jelikož Adam Kellerstein si odpyká dvou minutový trest za podražení.

14:43
    První vyloučení na straně Dynama. David Barkóci tvrdě atakovat Poláka u mantinelu, za což si vysloužil pěti minutový trest plus dokonce utkání. Pětiminutový trest odpyká Jakub Procházka.

11:11
    Další vyloučení na domácí straně. Jan Páleník seknul soupeře, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu, takže si odpyká dvouminutový trest.

Máme tu další vyloučení. Na lavici hanby odjíždí Jaroslav Benda, který si odpyká dvouminutový trest, takže hostům se naskytne možnost dvojnásobné přesilové hry.

05:47
    Pardubice dostanou šanci vyrovnat, neboť Hierman si při souboji pomohl nedovoleným bráněním.
    Góly a asistencie: 6. Strunz (Kellerstein), 19. Rindoš (Polák, Hierman), 57. Krivošík (Wágner, Tupý) – 9. Voženílek (Růžička), 24. Beran (Krajňák, Horyna), 49. Krajňák (Voženílek), 65. Beran (Voženílek)

Piráti Chomutov: Danylec (Lukeš) – Meliško, Páleník, Hierman, Hlaváček Marcel, Lidák, Benda, Novák – Wágner, Polák, Krivošík, Dimitrov, Tůma, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz.
    HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Horyna, Kučera, Faltys, Procházka – Martinec, Benýšek, Hlaváček Martin, Hoskovec, Velinský, Barkóci, Krajňák, Dušek, Voženílek, Růžička, Rohlík.

Rozhodca: Sýkora – Šimán, Jelínek