Montreal – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Ottawa – Boston 2:1 (po pr.) | Columbus – Carolina 3:4 (po pr.)
San Jose – Toronto 7:0 (kon.) | Dallas – Minnesota 1:2 (kon.) | Arizona – Nashville 4:0 (kon.)
Vancouver – Tampa Bay 2:3 (po pr.) | LA Kings – St. Louis 1:2 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Buffalo 2:4 (kon.)

Tampa právě vstřelila branku!
    Vancouver trochu nepochopitelně střídal, na střídačku zamířili dva ze tří hráčů na ledě, Henrik Sedin tak musel ještě ze všech sil zkoušet zastavit nájezd NIKITY KUČEROVA, což se mu ovšem nepodařilo. Kučerov poté dává rozhodující gól střelou mezi betony Markströma. Asistence: Vladislav Namestnikov a Anton Stralman.

57:10
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Ben Hutton zavezl puk do útočného pásma, najel si středem k brance, pak ale místo střely přihrál na pravou stranu, odkud Vasilevského překonává BO HORVAT. Asistence: Ben Hutton a Alex Biega.
    Bo HORVAT - 2:2
    Valtteri FILPPULA - 1:2

52:20
    Sekundu po skončení vlastního oslabení inkasuje Vancouver druhý gól v zápase, z pravé strany se mezi betony Markströma trefuje VALTTERI FILPPULA. Asistence: Anton Stralman a Ryan Callahan.

50:19
    Yannick Weber dostává dvouminutový trest za krošček a hosté si zahrají přesilovou hru.

41:11
    Bo Horvat ujel za obranu soupeře, to byla velká šance, ale Vasilevskij ho dokázal vychytat!

28:59
    Alexander Edler putuje opět na trestnou lavici, tentokrát "pouze" na dvě minuty za podražení.

24:03
    Alexander Edler zasáhl hokejkou Kučerova do obličeje, je tam navíc krev, to znamená dvojnásobný trest!
    Sven BAERTSCHI - 1:1

15:24
    Pěkná akce domácích, kdy si SVEN BAERTSCHI a Bo Horvat nabruslili před branku, druhý jmenovaný se na středu parádně zbavil obránce a přihrál ještě na levou stranu, kde měl Baertschi úlohu trochu ulehčenou proti přesouvajícímu se Vasilevskému. Asistence: Bo Horvat a Yannick Weber.

14:12
    Alex Killorn oslabuje Tampu a za hákování si jde odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici.

09:21
    Ryan Callahan nedovoleně bránil Bena Huttona a je vyloučen na dvě minuty za držení.
    Alex KILLORN - 0:1

03:41
    ALEX KILLORN to nyní udělal výtečně, najel si na levou stranu, kde si počkal na střelu až poté, co se mu Markstöm posadil na zadek a nemohl tak zareagovat na střelu. Pro Killorna pak bylo snadné trefit odkrytou branku Vancouveru, byť to bylo trochu z úhlu. Asistence: Nikita Kučerov a Vladislav Namestnikov.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 16. Baertschi (Horvat, Weber), 58. Horvat (Hutton, Biega) – 4. Killorn (Kučerov, Namestnikov), 53. Filppula (Stralman, Callahan), 64. Kučerov (Namestnikov, Stralman)

Vancouver Canucks: Markström (Miller) – Edler, Tanev, Bartkowski, Biega, Hutton, Weber – D. Sedin, H. Sedin, Burrows – Baertschi, Horvat, Vrbata – Higgins, Cracknell, Virtanen – Prust, Vey, Dorsett
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Hedman, Stralman, Garrison, Šustr, Nestěrov, Coburn – Palát, Namestnikov, Stamkos – Killorn, T. Johnson, Kučerov – Paquette, Filppula, Callahan – Brown, Boyle, Condra

Rozhodca: Leggo, Walsh – Cameron, Rody

Diváci: 18 335