Pardubice – Liberec 2:3 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 3:1 (kon.)
Sparta Praha – Plzeň 1:2 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Hradec Králové 2:3 (0:1 po s.n.)
Chomutov – Litvínov 2:3 (po pr.)
po s.n. (0:1)
BK Mladá Boleslav
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Mountfield HK
cz Nedeľa 10.01.2016, 17:20 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga (ČR) • 35. kolo

53:19
    Přesiloka Východočechů záhy končí a počet hráčů se vyrovná. Za hru zlomenou hokejkou byl na dvě minuty vykázán Bohumil Jank (HKM).

52:50
    Skrz bránící hráče střílel Dietz, ale puk lapil domácí brankář. Zároveň se vylučuje – Tomáš Hyka (MBL) potrestán dvěma minutami za podražení.

50:24
    Bránit by se měl po dobu dvou minut Roman Kukumberg (HKM), jenž dostal menší trest za podražení.

45:50
    Aktivní Hradec si vysloužil přesilovou hru. Martin Látal (MBL) obdržel dvouminutový trest za podražení.

34:43
    Jenže počet hráčů na ledě se rychle vyrovná. Richard Jarůšek (MBL) obdržel taktéž menší trest za sekání.

34:35
    Za sekání byl vyloučen na dvě minuty Jaroslav Kudrna (HKM).

31:40
    Tentokrát si zahraje přesilovku Hradec Králové. Radan Lenc (MBL) potrestán dvěma minutami za hákování.

28:48
    Dvě minuty za krosček dostal Jiří Vašíček (HKM).

11:47
    Počet hráčů na ledě se srovná. Dvě minuty dostal kapitán Mountfieldu Jaroslav Kudrna (HKM). Verdikt sudího zní: sekání.

10:33
    První trest v utkání vyfasoval domácí Radim Hruška (MBL) – dvě minuty za hákování. Hosté mají v posledních sekundách tlak, prosadí se?

Vojtěch Drbohlav

Góly a asistencie: 16. Pabiška (Jarůšek), 40. Musil (Jarůšek, Pabiška) – 43. Ihnačák (Honejsek, Červený), 59. Kukumberg (Červený, Kudrna), rozh. náj. Ihnačák