Pardubice – Liberec 2:3 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 3:1 (kon.)
Sparta Praha – Plzeň 1:2 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Hradec Králové 2:3 (0:1 po s.n.)
Chomutov – Litvínov 2:3 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
cz Nedeľa 10.01.2016, 15:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga (ČR) • 35. kolo
    51:41 Michal ŘEPÍK - 2:3

51:41
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec se dostává do vedení! Birner našel přihrávkou od modré čáry před bránou volného MICHALA ŘEPÍKA, jenž po forhendovém blafáku překonal Maxwella. Asistence: Michal Birner, Petr Vampola.

50:43
    Tomáš Kaut (PCE) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

48:54
    Vampola to zkusil střelou z otočky, puk se však pouze opřel o brankovou konstrukci!

47:03
    Martin Štajnoch (PCE) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

44:28
    Petr Jelínek (LIB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

42:28
    Patrik Poulíček (PCEú vyloučen na dvě minuty za držení.

40:47
    Petr Jelínek (LIB) na dvě minuty za vysokou hůl.

40:43
    Současně vyloučeni Petr Čáslava (PCE) na dvě minuty za vysokou hůl a Branko Radivojevič (LIB) na dvě minuty za hákování.

39:10
    Tomáš Mojžíš (LIB) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

36:31
    Martin Ševc (LIB) vyloučen na dvě minuty za podražení.

31:16
    Současně vyloučeni Martin Štajnoch (PCE) na dvě minuty za hrubost a Michal Birner (LIB) na dvě minuty za hrubost.
    27:13 Petr SÝKORA - 2:2

27:13
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamo vyrovnává na 2:2! Kotouč se odrazil do předbrankového prostoru, tam se nejlépe zorientoval Tomáš Marcinko, jenž našel úplně volného PETRA SÝKORU, před nímž stál nepříliš obtížný úkol – trefit prázdnou bránu. Asistence: Tomáš Marcinko.
    25:31 Martin BAKOŠ - 1:2

25:31
    Bílí Tygři se dostávají do vedení! Michal Birner našel nádhernou přihrávkou středem hřiště MARTINA BAKOŠE, jenž našel malou skulinku nad ramenem Brandona Maxwella. Asistence: Michal Birner, Michal Bulíř.

25:14
    Patrik Poulíček (PCE) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

24:55
    Současně vyloučeni Michal Šeda (PCE) na dvě minuty za hrubost, Tomáš Marcinko (PCE) na dvě minuty za hrubost, Branko Radivojevič (LIB) na dvě minuty za hrubost a Petr Vampola (LIB) na dvě minuty za sekání.

18:05
    Petr Vampola (LIB) vyloučen na dvě minuty za podražení.
    11:26 Jan VÝTISK - 1:1

11:26
    Bílí Tygři vyrovnávají na 1:1! Vampola našel před bránou úplně volného JANA VÝTISKA, jenž po pohledném bekhendovém blafáku zasunul kotouč za bezmocného Maxwella. Asistence: Petr Vampola.

07:15
    Jakub Valský to zkusil z ostrého úhlu, trefil však pouze tyč!
    02:03 Branislav RAPÁČ - 1:0

02:03
    Dynamo se dostává rychle do vedení! Daniel Voženílek našel přihrávkou zpoza brány Liberce úplně volného BRANISLAVA RAPÁČE, jenž střelou do horní části brány překonal Jána Lašáka. Asistence: Daniel Voženílek.

Robert Novotný

Góly a asistencie: 3. Rapáč (Voženílek), 28. Sýkora (Marcinko) – 12. Výtisk (Vampola), 26. Bakoš (Birner, Bulíř), 52. Řepík (Birner, Vampola)

HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Kristan) – Nedbal, Čáslava, Bokroš, Gregorc, Štajnoch, Havlík, Šeda, Ščotka – Orsava, Nahodil, Poulíček – Sýkora, Redenbach, Marcinko – Rapáč, Kaut, Voženílek – Moučka.
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Vitásek, Ševc, Mojžíš, Derner, Plutnar, Výtisk, Říha – Řepík, Vampola, Birner – Bakoš, Bulíř, Radivojevič – Valský, Jelínek, Krenželok – Stránský, Lakatoš, Vlach.

Rozhodca: Lacina, Pešina – Belko, Hynek.