Pardubice – Liberec 2:3 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 3:1 (kon.)
Sparta Praha – Plzeň 1:2 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Hradec Králové 2:3 (0:1 po s.n.)
Chomutov – Litvínov 2:3 (po pr.)
HC Sparta Praha
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
HC Škoda Plzeň
cz Nedeľa 10.01.2016, 17:00 • O2 arena • Tipsport extraliga (ČR) • 35. kolo

59:52
    Poslední šance pro Spartu? Za sekání je vyloučen Lev. Domácí budou hrát 6 na 4, a to 8 sekund.

49:19
    Plzeň si vydobyla útočné pásmo a hned působí domácím problémy. Obránce Sparty Čajkovský je vyloučen za hrubost.

46:24
    Pulpán a Sabolič vyloučeni za sekání.

44:04
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kudroč - 2 min., vysoká hůl).

39:09
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jeřábek - 2 min., podražení).

36:40
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Lev - 2 min., hákování).

33:05
    Kumstát s Indrákem nyní zápas pořádně okořenili, pro diváka jistě pohlednou bitkou dodali utkání jiskru. Jejich souboj skončil nerozhodně. Oba si nyní posedí 4 minuty na trestné lavici – 2+2 minuty za hrubost. Pokračuje se v 5 na obou stranách.

27:41
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Bližňák - 2 min., hákování).

24:14
    Domácí bek Čajkovský dostává 2+2 minuty trest za vysokou hůl.

22:37
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Netík - 2 min., podražení).

12:02
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Beran - 2 min., vysoká hůl).

10:02
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Buchtele - 2 min., nedovolené bránění).

Jiří Liebreich

Góly a asistencie: 43. Procházka (Dragoun, Švrček) – 13. Pulpán (Kratěna, Kudroč), 24. Kubalík (Lev, Jeřábek)

HC Sparta Praha: Pöpperle (Lukáš) – Eminger, Polášek, Čajkovský, Švrček, Hrbas, Mikuš, Kalina – Forman, Přibyl, Buchtele "A" – Hamilton, Klimek, Sabolič – Netík "C", Pech, Kumstát "A" – Procházka, Dragoun, Kudrna.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Moravčík, Jeřábek "A", Sklenička, Kadlec "A", Pulpán, Kudroč, Kvasnička – Indrák, Kracík, Kubalík – Kratěna "C", Bližňák, Lev – Hrňa, Preisinger, Svoboda – Beran, Přikryl, Poletín.

Rozhodca: Hodek, Souček – Flegl, Polonyi

Diváci: 8 338