4 Ofsajdy 1
    0 Zákroky brankárov 3
    13 Fauly 14
    2 Žlté karty 3

V druhom polčase sme videli dokonalý obrat hostí, ktorý naplno zabrali a v 70. minúte Cala vyrovnal aby následne v 71. minúte rozhodol zápas Sarabia. Rozdiel vo výsledku mohol byť aj vyšší, keby Pedro León využije v 58. minúte pokutový kop. Sporting Gijón totálne nezvládol druhý polčas a pripisuje si na svoje konto prehru 1:2 na domácom trávniku.

90+5

90+3
    Luis Hernandez (Gijón) vyslal center z rohu, ktorý skončil len na pozornej obrane.

90+2
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Juan Rodríguez, prichádza Karim Yoda.

90+2
    Carlos Castro (Gijón) vyslal strelu z hranice pokutového územia, ktorá skončila len na obráncovi súpera.

90+1
    Rodriguez Menendez Jonathan (Gijón) nasmeroval prihrávku do pokutového územia, ktorej sa zmocnil brankár hostí.

90+1
    Rozhodca pridá zápasu 4 minúty.

90
    Maciel Wanderson (Getafe) sa dostal do zakončenia, jeho strela z hranice pokutového územia smeruje vedľa pravej tyčky.

89
    Žltú kartu dostáva Maciel Wanderson (Getafe CF).

88
    Pablo Sarabia (Getafe) sa rozhodol rozohrať volný kop len nakrátko.

88
    Jorge Mere (Gijón) sa dopustil faulu, výhodu volného kopu bude mať súper.

87
    Alen Halilovic (Gijón) sa dostal do zakončenia, jeho pokus zo strednej vzdialenosti smeruje veľmi nepresne.

85
    Alberto Lora (Gijón) nasmeroval center do pokutového územia, ktorý si obrana hostí dokázala postrážiť.

84
    Hráči Getafe držia loptu na svojích kopačkách a snažia sa kontrolovať záverečné minúty zápasu.

82
    Striedanie v tíme Sporting Gijón: z ihriska odchádza Antonio Sanabria, prichádza Álex Barrera.

80
    Ofenzívna akcia Gijónu je prerušená, jeden z hráčov sa ocitol v offside.

79
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Stefan Šćepović, prichádza Álvaro Vázquez.

Filip Koleňák

Góly: 16. A. Sanabria – 70. Cala, 71. Sarabia

Karty:   29. Isma López (GIJ), 57. Meré (GIJ) – 25. Damián Suárez (GET), 52. Cala (GET), 89. Wanderson (GET)

Nepremenená penalta: 58. León (GET), brankár Cuéllar zneškodnil

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 13:14.
    Sporting Gijón: Cuéllar – L. Hernández, Meré, Espinosa, Isma López (75. C. Castro) – Halilović, Mascarell, Cases, Jony – Guerrero (67. Lora), A. Sanabria (82. Barrera).
    Náhradníci: Alberto García – Barrera, Menéndez, Lora, C. Castro, Carmona, Aït-Atmane.

Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Vergini, Cala, Lago – Lacen, Juan Rodríguez (90+2. Yoda) – León (65. Wanderson), Víctor, Sarabia – Šćepović (79. Á. Vázquez).
    Náhradníci: Megyeri – Velázquez, Á. Vázquez, Yoda, Vigaray, B. Mensah, Wanderson.

Rozhodca: Javier Estrada Fernandez

Diváci: 20 948