Edmonton – Arizona 4:3 (2:1 po s.n.) | LA Kings – Philadelphia 2:1 (kon.) | Toronto – St. Louis 4:1 (kon.)
Tampa Bay – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | NJ Devils – Dallas 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 5:2 (kon.)
Carolina – Nashville 1:2 (po pr.) | Florida – NY Rangers 3:0 (kon.) | Columbus – Washington 5:4 (2:1 po s.n.)
Colorado – Calgary 0:4 (kon.) | San Jose – Winnipeg 1:4 (kon.) | NY Islanders – Dallas 6:5 (kon.)
New Jersey Devils
3:2 (0:0, 2:0, 0:2 - 1:0)
Dallas Stars
cz Nedeľa 03.01.2016, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

61:07
    Až nyní se Dallas dokázal dotknout puku, hra se tedy přerušuje a Jamie Benn už usedá na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za hákování.

45:37
    Po faulu Alexe Goligoskiho, který dostává poměrně přísné dvě minuty za nedovolené bránění, si Ďáblové zahrají další přesilovku. Dokáží ji využít?

33:13
    New Jersey se naskýtá dobrá možnost na navýšení dvoubrankového vedení, dvěma minutami za podražení je totiž potrestán Jason Spezza. Přesilovka domácích započne po komerční pauze.

21:57
    Bude se vylučovat, přesilovku si zahraje Dallas, který má tak dobrou šanci na srovnání skóre. Dvěma minutami za držení je potrestán obránce Jon Merrill.

17:26
    David Schlemko pod tlakem vyhodil kotouč mimo kluziště a po právu dostává dvě minuty za zdržování hry. Jak Stars s touto šancí dokáží naložit?

02:25
    Po skončení neúspěšné početní převahy domácích bude mít stejnou výhodu k dispozici i Dallas, dvěma minutami za zcela zbytečný krosček je totiž potrestán Tyler Kennedy.

00:24
    No a hned v samotném úvodu si domácí zahrají přesilovku, na dvě minuty za nedovolené bránění je totiž vyloučen Antoine Roussel.

Vojtěch Tůma

Góly a asistencie: 22. Palmieri (Schlemko, Henrique), 27. Farnham (Tootoo, Gionta), 62. Moore (Henrique) – 51. Sharp (Klingberg, Janmark), 55. Sceviour (Spezza, Oduya)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene "C", Moore, Schlemko, Larsson, Merrill, Severson – Kennedy, Henrique "A", Stempniak – Palmieri, Zajac "C", Tlustý – Sislo, Kalinin, Matteau – Tootoo, Gionta, Farnham. Trenér: John Hynes.
    Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Goligoski "A", Klingberg, Oduya, Demers, Jokipakka, Jo. Benn – Ja. Benn "C", Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Eaves – Roussel, Eakin, Sceviour – Fiddler "A", Faksa, Moen. Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodca: Chris Rooney, Kyle Rehman – Ryan Galloway, Mike Cvik

Diváci: 16 514