Edmonton – Arizona 4:3 (2:1 po s.n.) | LA Kings – Philadelphia 2:1 (kon.) | Toronto – St. Louis 4:1 (kon.)
Tampa Bay – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | NJ Devils – Dallas 3:2 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 5:2 (kon.)
Carolina – Nashville 1:2 (po pr.) | Florida – NY Rangers 3:0 (kon.) | Columbus – Washington 5:4 (2:1 po s.n.)
Colorado – Calgary 0:4 (kon.) | San Jose – Winnipeg 1:4 (kon.) | NY Islanders – Dallas 6:5 (kon.)
Florida Panthers
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
New York Rangers
cz Nedeľa 03.01.2016, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • NHL

54:47
    Dvě minuty za hrubost po následné šarvátce vyfasoval Petrovic (FLA).

54:47
    Kulikov vyrobil neskutečnou minelu v rozehrávce a nabídl snížení Dereku Stepanovi, jenž ale tváří v tvář Luongovi na domácího gólmana nevyzrál!

49:46
    Svěřenci Gerrarda Gallanta půjdou do čtyř. Willie Mitchell (FLA) krosčekoval Brassarda, který pádu trochu přidal, a tak se domácí kapitán na trestné lavici jen směje rozhodnutí sudích.

47:01
    Potrestáni jsou nakonec i Brandon Pirri (FLA) a J.T. Miller (NYR), oba na dvě minuty za hrubost.

47:01
    Nakonec to vypadá, že pykat bude pouze Chris Kreider (NYR), a to za krosček na Willieho Mitchella na pět minut.

43:21
    Rick Nash chirurgicky přesným pasem oslovil Brassarda, který ale ze skvělé pozice minul!

38:51
    Rangers si zahrají další přesilovku, na dvě minuty za držení usedl na trestnou lavici Reilly Smith (FLA).

31:57
    Tak to byla velká šance na snížení! Po Zuccarellově nahození z ostrého úhlu vznikl před Luongem velký závar, Brassard ale nedokázal přizvednout puk nad beton ležícího domácího gólmana!
    Brandon PIRRI - 3:0

31:18
    Florida právě vstřelila branku!
    No a Panteři svému soupeři rychle utíkají! Domácí rozjeli klasickou přesilovkovou kombinaci, na jejímž konci stál BRANDON PIRRI, který z mezikruží propálil bezmocného Lundqvista. Asistence: Reilly Smith, Jussi Jokinen.

30:44
    Emerson Etem (NYR) si po další komerční přestávce půjde odsedět dvě minuty za hákování.

27:38
    Ke střele se po Stålbergově přihrávce dostal právě Dominic Moore, Luongo však bleskurychle máchl lapačkou a udržel čisté konto!
    Vincent TROCHECK - 2:0

24:41
    A už je to o dva góly! Svěřenci Gerrarda Gallanta uzamkli svého soka v útočném pásmu, od modré tvrdě vypálil Petrovic a VINCENT TROCHECK z předbrankového prostoru usměrnil kotouč za záda hostujícího gólmana. Asistence: Alex Petrovic, Brian Campbell.

21:26
    Keith Yandle tvrdě vypálil z vrcholu kruhů a Roberto Luongo měl co dělat, aby kotouč ukryl ve své lapačce!

20:18
    Jaromír Jágr (FLA) dnes už podruhé usedne na trestnou lavici, tentokrát za hrubost.
    Logan SHAW - 1:0

19:35
    Domácí jdou do vedení! Knight po levém křídle zavezl kotouč do pásma a přesně umístěným nahozením našel v předbrankovém prostoru LOGANA SHAWA, který šťastně propasíroval kotouč za Lundqvistova záda! Asistence: Corban Knight.

15:31
    Síly na ledě se vyrovnají, na trestnou míří Jaromír Jágr (FLA) za držení.

14:46
    Panteři si zahrají další přesilovku, Dan Boyle (NYR) půjde pykat na dvě minuty za nedovolené bránění.

14:30
    Girardiho střela se nečekaně odrazila za záda bezmocného Luonga před brankovou čáru, Floridu zachránil odpalem doslova za minutu dvanáct Alex Petrovic!

09:16
    To bylo o fous! Jaromír Jágr vyzval ke skórování Aleksandra Barkova, který z dobré pozice orazítkoval tyč!

08:20
    Jokinen oslovil křižným pasem Brandona Pirriho, proti jehož střele bez přípravy zasáhl přesouvající se Lundqvist betonem!

07:42
    Keith Yandle (NYR) zbytečně zahákoval Trochecka a vyfasoval za to dvouminutový trest.

02:46
    Shawn Thornton (FLA) a Tanner Glass (NYR) shodili rukavice a oba si vyměnili několik úderů, nikdo ale nezvítězil a čároví sudí po nějaké době oba kohouty od sebe odtrhli. Thornton i Glass vyfasovali pět minut za bitku.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 20. Shaw (Knight), 25. Trocheck (Petrovic, Campbell), 32. Pirri (Smith, Jokinen)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Gudbranson, Kulikov, Ekblad, Mitchell, Petrovic – Huberdeau, Barkov, Jágr – Jokinen, Trocheck, Smith – Pirri, MacKenzie, Shaw – Howden, Knight, Thornton.
    New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh, Girardi, Yandle, Klein, Staal, Boyle – Miller, Brassard, Zuccarello – Nash, Stepan, Fast – Kreider, Lindberg, Etem – Glass, Moore, Stålberg.

Rozhodca: Kozari, Romasko – Mach, McElman