Omsk – Čerepovec 4:0 (kon.) | Barys – CSKA Moskva 4:3 (kon.) | Togliatti – Vladivostok 1:5 (kon.)
Jaroslavľ – Novokuzneck 3:2 (kon.) | Kazaň – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Soči – Novosibirsk 3:2 (kon.)
Avangard Omsk
4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
Severstaľ Čerepovec
cz Utorok 29.12.2015, 14:00 • Omsk Arena • KHL

59:57
    V závěru zápasu je tu ještě jeden trest, který obdržel za podražení Ivan Lekomcev.

49:42
    Za držení hole je vyloučený na dvě minuty Maxim Kazakov, který dává Severstalu šanci na vstřelení branky.

31:49
    Prvním domácím vyloučeným hráčem je Anton Burdasov, jenž si pomohl hákování a dává soupeři možnost na vyrovnání.

30:33
    Omsk si zahraje další početní výhodu. Za krosček dostává dvě minuty Kirill Svijazov, jenž hasil nepříjemnou situaci před vlastní brankou.

16:50
    Vadim Berdnikov zahákoval Vladimíra Sobotku, a tak dostává dvouminutový trest. Uvidíme první početní výhodu v podání domácího celku.

Michal Luxa

Góly a asistencie: 32. Kazakov (Lamtjugov, Lekomcev), 48. Chochrjakov (Michejev), 55. Kempný (Perežogin), 59. Michejev (Pjanov)

Avangard Omsk: Furch (Kostin) – Kempný, Alexandrov, Pervyšin, Lekomcev, Ahnelöv, Gusev, Gluchov – Sobotka (A), Kazakov, Erat – Paršin, Zubov (C), Burdasov – Perežogin (A), Chochrjakov, Pjanov – Petrov, Černikov, Lemtjugov – Michejev.
    Severstaľ Čerepovec: Magarilov (Gorjačevskich) – Karlsson, Sizov, Popov, Dorofejev, Svijazov, Chamidullin, Kudako – Vovčenko, Skorochodov, Trubačjov (A) – Kagarlickyj (C), Černov, Trunjov – Nikoncev, Berdikov, Monachov – Gimatov, Mojsejev, Kazakovcev – Berdnikov.

Rozhodca: Vasiljev, Gusev – Misjur, Nestěrov