Slalom mužů 1. kolo, Madonna di Campiglio | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Slalom mužů 2. kolo, Madonna di Campiglio | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - slalom mužů 2. kolo, Madonna di Campiglio
Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)
Viktor Sandev
Výsledky slalomu mužů:
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 1:37,80
2. Marcel Hirscher (AUT) +1,25
3. Marco Schwarz (SUI) +1,59
4. Giuliano Razzoli (ITA) +1,67
5. Luca Ärni (SUI) +1,84
6. Fritz Dopfer (GER) +1,96
7. Jean-Baptiste Grange (FRA) +2,17
8. Manfred Mölgg (ITA) +2,34
9. David Chodounsky (USA) +2,37
10. Andre Myhrer (SWE) +2,49
11. Daniel Yule (SUI) +2,51
12. Alexander Chorošilov (RUS) +2,53
13. Patrick Thaler (ITA) +2,74
14. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +2,76
15. Adam Žampa (SVK) +2,78
Startovní listina 2. kola
1. Anton Lahdenperä (SWE) +2,86
2. Marc Digruber (AUT) +2,83
3. Robin Buffet (FRA) +2,83
4. Leif Kristian Haugen (NOR) +2,82
5. Luca Ärni (SUI) +2,79
6. Dave Ryding (GBR) +2,66
7. Alexis Pinturault (FRA) +2,62
8. Daniel Yule (SUI) +2,62
9. Manuel Feller (AUT) +2,59
10. Reinfried Herbst (AUT) +2,55
11. Adam Žampa (SVK) +2,46
12. Jens Byggmark (SWE) +2,28
13. Riccardo Tonetti (ITA) +2,26
14. Marco Schwarz (SUI) +2,11
15. Axel Bäck (SWE) +2,09
16. Julien Lizeroux (FRA) +1,95
17. David Chodounsky (USA) +1,83
18. Patrick Thaler (ITA) +1,76
19. Manfred Mölgg (ITA) +1,74
20. Jean-Baptiste Grange (FRA) +1,60
21. Fritz Dopfer (GER) +1,53
22. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,53
23. Mattias Hargin (SWE) +1,49
23. Andre Myhrer (SWE) +1,47
25. Felix Neureuther (GER) +1,40
26. Alexander Chorošilov (RUS) +1,36
27. Giuliano Razzoli (ITA) +1,33
28. Stefano Gross (ITA) +1,23
29. Marcel Hirscher (AUT) +1,03
30. Henrik Kristoffersen (NOR)
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 1:37,80
2. Marcel Hirscher (AUT) +1,25
3. Marco Schwarz (SUI) +1,59
4. Giuliano Razzoli (ITA) +1,67
5. Luca Ärni (SUI) +1,84
6. Fritz Dopfer (GER) +1,96
7. Jean-Baptiste Grange (FRA) +2,17
8. Manfred Mölgg (ITA) +2,34
9. David Chodounsky (USA) +2,37
10. Andre Myhrer (SWE) +2,49
11. Daniel Yule (SUI) +2,51
12. Alexander Chorošilov (RUS) +2,53
13. Patrick Thaler (ITA) +2,74
14. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +2,76
15. Adam Žampa (SVK) +2,78
Startovní listina 2. kola
1. Anton Lahdenperä (SWE) +2,86
2. Marc Digruber (AUT) +2,83
3. Robin Buffet (FRA) +2,83
4. Leif Kristian Haugen (NOR) +2,82
5. Luca Ärni (SUI) +2,79
6. Dave Ryding (GBR) +2,66
7. Alexis Pinturault (FRA) +2,62
8. Daniel Yule (SUI) +2,62
9. Manuel Feller (AUT) +2,59
10. Reinfried Herbst (AUT) +2,55
11. Adam Žampa (SVK) +2,46
12. Jens Byggmark (SWE) +2,28
13. Riccardo Tonetti (ITA) +2,26
14. Marco Schwarz (SUI) +2,11
15. Axel Bäck (SWE) +2,09
16. Julien Lizeroux (FRA) +1,95
17. David Chodounsky (USA) +1,83
18. Patrick Thaler (ITA) +1,76
19. Manfred Mölgg (ITA) +1,74
20. Jean-Baptiste Grange (FRA) +1,60
21. Fritz Dopfer (GER) +1,53
22. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1,53
23. Mattias Hargin (SWE) +1,49
23. Andre Myhrer (SWE) +1,47
25. Felix Neureuther (GER) +1,40
26. Alexander Chorošilov (RUS) +1,36
27. Giuliano Razzoli (ITA) +1,33
28. Stefano Gross (ITA) +1,23
29. Marcel Hirscher (AUT) +1,03
30. Henrik Kristoffersen (NOR)
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 1:37,80
2. Marcel Hirscher (AUT) +1,25
3. Marco Schwarz (SUI) +1,59
4. Giuliano Razzoli (ITA) +1,67
5. Luca Ärni (SUI) +1,84
6. Fritz Dopfer (GER) +1,96
7. Jean-Baptiste Grange (FRA) +2,17
8. Manfred Mölgg (ITA) +2,34
9. David Chodounsky (USA) +2,37
10. Andre Myhrer (SWE) +2,49
11. Daniel Yule (SUI) +2,51
12. Alexander Chorošilov (RUS) +2,53
13. Patrick Thaler (ITA) +2,74
14. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +2,76
15. Adam Žampa (SVK) +2,78 (21:48:28)