Ústí n/L – Prostějov 3:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:4 (0:1, 2:2, 1:1)
LHK Jestřábi Prostějov
cz Utorok 15.12.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • Maxa Liga (CZ) • 36. kolo

58:19
    Poměr sil na ledě se srovná. Daniel Sobotka (UNL) inkasoval menší trest za držení protihráče.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošním ročníku: 35.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:6.

57:53
    Jedna z posledních šancí pro domácí. Matěj Zadražil (PRO) vyloučen smolně na dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

Celkem TM v letošním ročníku: 6.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:6.

54:26
    Druhá přesilovka hostů. Jan Dalecký (UNL) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

Vyloučení celkem v zápase: 2:5.

52:29
    Pátá přesilovka domácích. Matouš Venkrbec (PRO) potrestán dvouminutovým trestem za podražení. Komerční přestávka.

Vyloučení celkem v zápase: 1:5.

31:27
    Další šance pro domácí v podobě přesilové hry. Pavel Mojžíš (PRO) míří za katr, neboť mu rozhodčí vyměřil menší trest za krosček.

Celkem TM v letošním ročníku: 38.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:4.

27:50
    Třetí početní převahu si zahraje Ústí nad Labem. Jakub Šlahař (PRO) si musí odsedět menší trest za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 30.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:3.

21:06
    První přesilovka pro Prostějov. Daniel Sobotka (UNL) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

Celkem TM v letošním ročníku: 33.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

17:52
    Druhá přesilová hra pro domácí. Jiří Cetkovský (PRO) obdržel dvě minuty za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 10.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:2.

09:24
    Početní výhoda ve prospěch Slovanu. Michal Dragoun (PRO) inkasoval menší trest za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 24.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Góly a asistencie: 32. Tenkrát (Roubík, Sobotka), 36. Roubík (Tenkrát, Kloz), 54. Pohl (Roubík, Kloz) – 6. Illéš (Krejčík), 27. Venkrbec (Dragoun, Drtina), 31. Venkrbec (Protivný, Cetkovský), 55. Drtina (Dragoun)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Pohl, D. Sobotka, Vl. Brož, Hes, Bernad, Smetana, Macek, Holomek – Tenkrát, Roubík, Kloz – Dalecký, Melka, D. Merta – Rys, Kuchler, Gengel – Křivohlávek, O. Kopta, Navarra. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Neužil) – Vokurka, M. Drtina, Kaluža, Mojžíš, Protivný, Husák – Venkrbec, Dragoun, Cetkovský – L. Luňák, Moskal, M. Novák – Čuřík, V. Meidl, Šlahař – L. Krejčík, Illéš, Zadražil. Trenéři: Kamil Přecechtěl, Jiří Vykoukal.

Rozhodca: Pražák – Šmika, Kreuzer; delegát: Veselý