Motor ČB – Kadaň 4:2 (kon.) | Třebíč – Slavia 1:2 (kon.) | Most – Prostějov 0:3 (kon.)
Jihlava – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Havířov – Kladno 5:6 (kon.) | Litoměřice – Přerov 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Šumperk 3:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:4 (1:0, 2:4, 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
cz Streda 09.12.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance Liga (CZ) • 32. kolo

59:09
    Domácí hrají v šesti!

Dnešní utkání sleduje 583 diváků.

52:26
    Vyloučen Tomáš Sedlák (SUM) na dvě minuty za držení protihráče.

45:35
    Domácí signalizované výhody nevyužili a tak si dvě minuty na trestné lavici odsedí Tomáš Brunec (SUM) na dvě minuty za napadení.

40:34
    Vyloučen na dvě plus deset minut za zásah do oblasti hlavy a krku byl Jan Pohl (UNL).

39:03
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí ještě stíhají odpovědět a snížit vedení Šumperka. JAROSLAV ROUBÍK si po přihrávce od Roubíka najel na mezikruží odkud překonal Svobodu střelou pod vyrážečku. Asistence: Jan Kloz a Ondřej Holomek.

38:54
    Z brány domácích odjíždí Jakub Soukup a vystřídá ho Martin Volke.

38:54
    Draci právě vstřelili branku!
    Dalším z hostí komu se podařilo skórovat a zvýšit tak vedení na dvoubrankový náskok je DANIEL VRDLOVEC. Asistence: Ladislav Havlík, Jan Milfait.

37:51
    Hosté se poprvé ujímají vedení v tomto zápase. Ihned po vhazování se podařilo po přihrávce Kauta JIŘÍMU PŮHONÉMU a ten zakončil za záda Soukupa. Asistence: Tomáš Kaut.

31:40
    Jan Pohl (UNL) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

31:19
    Při útočné akci domácích skočil do vlastní brány Sedlák, který si nyní odpyká trest. Tomáš Sedlák (SUM) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry úmyslném posunutím brankové konstrukce.

27:13
    Hosté opět vyrovnávají! Fořt vystřelil z mezikruží do betonů vyjetého Soukupa z brány. Puk se odrazil přímo na hůl TOMÁŠE DRTILA, který puk jen poslal do odkryté brány za vyjetého Soukupa. Asistence: Tomáš Fořt.

20:29
    Domácí se však nenechali zaskočit a ihned vracejí hostím stejnou kartou – gólem. VLADIMÍR BROŽ poslal ráznou střelu od modré a tato střela projela Svobodovi, který vůbec neviděl, mezi betony až za jeho záda. Slovan si tak ihned navrací své vedení. Asistence: Antonín Melka a Jiří Rys.

20:10
    Hosté v oslabení po deseti sekundách poslali ledovou sprchu na domácí vyrovnávajícím gólem. Havlík přihrál na pravý kruh KARLU PLÁŠKOVI, který zakončil do brány domácích. Asistence: Ladislav Havlík.

19:42
    Vyloučen Tomáš Kaut (SUM) na dvě minuty za sekání.

18:49
    Domácí otevírají skóre chvíli před koncem první třetiny. JAROSLAV ROUBÍK dostal od Brože přihrávku ve středním pásmu. Najel si na pravý kruh a ukázkovou bekhendovou střelou zakončil pod lapačku brankáře Šumperka. Asistence: Vladimír Brož a Ondřej Holomek.

12:49
    Druhá přesilovka pro domácí celek. Vyloučen Tomáš Drtil (SUM) na dvě minuty za zdržování hry vyhozením puku mimo hřiště.

08:02
    První vyloučení tohoto zápasu. Hostující Ladislav Havlík (SUM) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Oba týmy jsou již nastoupeny. Probíhá gratulace trenérovi domácích Tomášovi Marešovi k pondělním padesátým narozeninám.

Barbora Wolfová

Góly a asistencie: 19. Roubík (Brož, Holomek), 21. Brož (Melka, Rys), 40. Roubík (Kloz, Holomek) – 21. Plášek (Havlík), 28. Drtil (Fořt), 38. Půhoný (Kaut), 39. Vrdlovec (Havlík, Milfait)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (39. Volke) – Holomek, Pohl, Sobotka, Brož, Smetana, Hes, Bernad, Látal – Kloz, Roubík "C", Tenkrát – Kuchler, Melka, Rys – Merta, Andres, Dalecký – Gengel "A", Kopta, Křivohlávek.
    Trenéři: Tomáš Mareš.

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Zelenka) – Havlík, Holík, Gewiese, Sedlák "A", Zdráhal, Drtil, Bažant – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Kaut, Půhoný, Kolář – Haas, Plášek, Brunec – Ostřanský, Šebek, Jurík.
    Trenér: Milan Mazanec.

Rozhodca: Würtherle – Jílek, Šperl