Košice – Nitra | 5:1 (kon.) |
Vítkovice – Mladá Boleslav | 0:1 (kon.) | | | Hradec Králové – Liberec | 3:4 (po pr.) |
Boston – Nashville | 2:3 (kon.) | | | Colorado – Minnesota | 2:1 (po pr.) | | | Vancouver – Buffalo | 5:2 (kon.) |
Chabarovsk – Barys | 3:2 (kon.) | | | Vladivostok – Omsk | 0:1 (kon.) | | | Novokuzneck – Jugra Chanty-Mansijsk | 2:3 (kon.) |
Novosibirsk – Jekaterinburg | 4:2 (kon.) | | | Helsinki – Nižnekamsk | 6:5 (po pr.) | | | Riga – Čeljabinsk | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Kärpät – Blues | 5:1 (kon.) | | | Rauma – TPS | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Skellefteå – Davos | 1:4 (kon.) |
Frölunda – Luleå | 6:4 (3:1 po s.n.) |
Česko U17 – Bielorusko U18 | 4:1 (kon.) |
koniec
Amur Chabarovsk
3:2
(1:0, 1:1, 1:1)
Barys Nur-Sultan
54:37
|
Konstantin Puškarijov (AST) se vrací na trestnou lavici. Tentokrát inkasuje dvě minuty za hákování.
|
|
51:18
|
Konstantin Puškarijov (AST) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
|
|
44:27
|
Mikhail Panšin (AST) vyloučen na dvě minuty za podražení.
|
|
21:13
|
Vjačeslav Litovčenko (CHA) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
|
|
16:54
|
Akim Aliu (CHA) vyloučen na dvě minuty za hákování.
|
|
02:02
|
Vjačeslav Trijasunov (AST) vyloučen na dvě minuty za hákování.
|
Góly a asistencie:
3. Tolpeko (Kolář, Aliu), 40. Litovčenko (Gračjov), 42. Ušenin Vj. (Ibragimov) – 22. Bochenski (Dawes, Dallman), 48. Dawes (Lundin, Boyd)
Rozhodca: Dejev, Gamalej – Parfijonov, Tomilov
Diváci: 6 900
Nepremenená penalta:
Amur Chabarovsk:
Metsola (Pečurskij) – Zub, Šulakov, Aťušov, Kolář, Aliu, Stalnov, Ibragimov – Tolpeko, Wandell, Bergfors – Dědunov, Gračjov, Litovčenko – Ušenin Vl., Ušenin Vy., Li – Byvalcev – Pervušin, Železnov
Náhradníci:
Tréner:
Barys Nur-Sultan: Poljuektov (Laco) – Ellerby, Trijasunov, Semjonov, Dallman, Lundin, Lipin, Lobanov – Dawes, Bochenski, Boyd – Chudjakov, Krasnoslobodcev, Puškarijov – Starčenko, Romanov, Rymarev – Michajlis, Solarev, Panšin, Markelov
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Barys Nur-Sultan: Poljuektov (Laco) – Ellerby, Trijasunov, Semjonov, Dallman, Lundin, Lipin, Lobanov – Dawes, Bochenski, Boyd – Chudjakov, Krasnoslobodcev, Puškarijov – Starčenko, Romanov, Rymarev – Michajlis, Solarev, Panšin, Markelov
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Dejev, Gamalej – Parfijonov, Tomilov
Diváci: 6 900
David Motloch
@DavidMotloch