Třinec – Olomouc 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 1:2 (kon.) | Hradec Králové – Pardubice 4:1 (kon.)
Sparta Praha – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 3:1 (kon.)
HC VERVA Litvínov
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
cz Nedeľa 06.12.2015, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga (ČR) • 26. kolo

Utkání sleduje 3640 diváků.
    43:05 Ondřej JURČÍK - 3:1

43:05
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Drobné daja vu zažili teď zažil celý stadion, když z totožného místa jako v první třetině napřáhl Pavlík a puk se opět třepetá v síti nad Dolejšovou lapačkou. Střelcem je tentokrát tečující ONDŘEJ JURČÍK. Asistence: Filip Pavlík.

40:50
    Hosté hráli v šesti a trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Hovorka (VIT).

36:14
    Pastor (VIT) vyloučen na 2 minuty zasekání.

35:05
    Burger se prošněroval až před branku kde bekhendem trefuje pravou tyč domácí branky!

34:20
    Lukeš v brejku 2 na 1 trefil pouze tyčku po ideálním pasu od Jánského!
    33:07 Lukáš KUCSERA - 2:1

33:07
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    I hosté se trefují ihned po vyhraném vhazování, když nahození LUKÁŠE KUCSERY končí v síti za Janusem. Asistence: Petr Kolouch.

27:32
    A utkání se pomalu začíná zvrhávat v nepěkná jatka. Gula (LIT) po neuznané brance a neodpískaném tvrdém souboji bez puku trefuje Balána kolenem a dostává trest 5 minut + do konce utkání.

25:42
    Sudí již signalizovali branku. Následně se na ně sesypal chumel hráčů Vítkovic a Gulova střela od modré nad vyrážečku nemůže být jako gól uznána pro postavení útočícího hráče v brankovišti. To vše bez konzultace s videem a tím pádem za vydatných protestů Michala Trávníčka.

25:18
    Domácí odehráli dlouhou signalizovanou výhodu a nyní už Kolouch (VIT) míří na 2 minuty za napadení Januse.

19:43
    Hořava (LIT) neobratně sahal po puku, který měl Hovorka mezi nohama a i on usedne k trestoměřičům. 2 minuty za podražení.

19:14
    A přesilovka končí předčasně, když Kolouch (VIT) inkasuje 2 minuty za nedovolené bránění.

15:21
    Kubát (LIT) zasáhl u hrazení soupeře vysokou holí a inkasuje tak 4 minuty za krvavé zranění Pastora, který míří přímo do kabin.

13:29
    Vandas (VIT) vyloučen na 2 minuty za sekání.
    09:49 Miloslav HOŘAVA - 2:0

09:49
    Hanzl dostal puk do parádní pozice mezi kruhy, ale ještě akci vyšperkoval přihrávkou na MILOSLAVA HOŘAVU, který bekhendovou kličkou a zakončením pod horní tyč nedal šanci pravému betonu a vyrážečce brankáře Dolejše. Asistence: Robin Hanzl, Michal Trávníček.
    05:30 Filip PAVLÍK - 1:0

05:30
    Domácí vyhráli buly čistě na FILIPA PAVLÍKA a ten nechytatelnou bombou nad lapačku vymetl pavučiny z levého horního rohu branky Vítkovic. Asistence: Viktor Hübl.

03:13
    Hanzl (LIT) vyloučen na 2 minuty za podražení.

Ondřej Moutvička

Góly a asistencie: 6. Pavlík (Hübl), 10. Hořava (Hanzl, Trávníček), 44. Jurčík (Pavlík) – 34. Kucsera (Kolouch)

HC VERVA Litvínov: Janus – Kubát, Chaloupka, Gula, Pavelka, F. Pavlík, Frolo – M. Hořava, Trávníček, Hanzl – Jánský, Hübl, Lukeš – Válek, Havlíček, Piroš – Jurčík, Smolka, Gerhát
    HC Vítkovice Ridera: Dolejš – Čerešňák, Kudělka, Sloboda, Klok, Kovář, Pastor – Szturc, Strapáč, Ölvecký – Vandas, Kolouch, Kucsera – Němec, Balán, Burger – Hovorka, Hlinka, Húževka

Rozhodca: Čech, Hejduk – Komárek, Ondráček