Dukla – Hranice 36:29 (kon.) | Litovel – Kopřivnice 29:29 (kon.) | Královo Pole – Lovosice 33:27 (kon.)
Jičín – Zlín 30:15 (kon.) | Zubří – Karviná 27:28 (kon.)
Tatran Litovel
29:29 (18:12)
KH ISMM Kopřivnice
cz Sobota 05.12.2015, 17:00 • Sportovní hala ZŠ Vítězná • Chance Extraliga mužů (CZ) • 13. kolo

Zápas mezi Litovlí a Kopřivnicí je u konce. Domácí Tatran promarnil svůj náskok šesti gólů z první půle a nakonec se musel spokojit pouze s remízou. Naopak Kopřivnice ukázala bojovného ducha a v poslední možné chvíli se jí po střele z volného hodu v podání Davida Zimy podařilo urvat bod, který má pro ni cenu zlata.

Ode mne je to pro dnešek z Litovle vše, přeji Vám hezký zbytek víkendu. (19:00:47)

Ohlasy trenérů

Lubomír Krejčíř (trenér Tatranu Litovel): Zprvu jsme soupeře přehrávali v obranné i útočné fázi. Jenže došlo na to, co jsme si říkali před zápasem. Kopřivnice je bojovný tým a dokáže hrát do konce. Nedůraz v obraně zkraje druhé půle a nedisciplinovanost Konšela při závěrečném útoku nás stály vítězství.

Ivo Vávra (trenér KH Kopřivnice): Bod pro nás má vzhledem k průběhu utkání cenu dvou. V první půli se domácí díky našemu neproměňování obrovských šancí dostali do náskoku o několik branek. Kluci ale ukázali, že jsou to bojovníci a to srdíčko mají. V poslední možné chvíli jsme závěrečnou střelou získali bod.

Tatran Litovel – KH Kopřivnice 29:29 (18:12)
    Nejvíce branek: Pernička 11/5, Zbránek 6, Barabáš 3 – Fulnek 9, Hanus 5, Bukovský 5/4. Rozhodčí: Kosa, Švidernoch. Sedmimetrové hody: 5/5 – 11/6. Vyloučení: 6:7. ČK: Havlíček, Juříček (LIT).

60
    Druhý poločas skončil. (29:29)
    60
    A to se také Davidu Zimovi povedlo! Kopřivnice si tak z Litovle odveze bod za remízu 29:29! (29:29)

60
    Potřetí je vyloučen domácí Havlíček a dostává tak červenou kartu, navíc Kopřivnice háže volný hod a bude mít možnost srovnat. (29:28)

60
    Hosté ještě měli brejk, který nedovoleně zastavil Juříček a vidí za to červenou kartu. Do konce zápasu zbývají dvě sekundy! (29:28)

60
    Time-out pro Litovel. (29:28)

60
    Michal Baránek je domácím hrdinou!!!! Teď si zřejmě proti Zimovi připsal klíčový zákrok zápasu! (29:28)

60
    Drama vrcholí, Kopřivnice útočí a bere si oddechový čas. (29:28)
    59
    Navíc Litovel házela sedmičku a Pernička vrátil domácím jednogólový náskok. (29:28)

58
    Hosté dohrají zápas v oslabení, vyloučen je na dvě minuty Jan Gřes. (28:28)
    58
    Jiří Gřes ji v pádu proměňuje. (28:28)

58
    Sedmička pro Kopřivnici! (28:27)
    57
    Matěj Konšel vymetl horní růžek hostující klece a Litovel opět těsně vede. (28:27)
    56
    Jenže hosté mají Patrika Fulneka, který znovu srovnává. (27:27)
    56
    Poprvé v utkání zaúřadoval Matěj Konšel se svou dělovkou! (27:26)

55
    Jiří Číhal burcuje domácí fandy k větší podpoře. (26:26)

55
    Za faul na Konšela dostal Jaromír Petřík z Kopřivnice dvě minuty. (26:26)
    55
    Fulnek nakonec střelou mezi nohy Prauzka srovnává skóre. Domácí náskok je pryč. (26:26)