Individuální závod žen 15 km, Östersund | Vítěz: D. Wiererová (ITA) (kon.) |
koniec udalosti
SP - individuální závod žen 15 km, Östersund
Vítěz: D. Wiererová (ITA)
Lukáš Podleśny
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
1. Dorothea Wiererová (ITA) (0) 42:17.0
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) (2) +14.1
3. Olena Pidhrušná (UKR) (0) +37.8
4. Tiril Eckhoffová (NOR) (2) +43.3
5. Gabriela Soukalová (CZE) (1) +48.7
6. Naděžda Skardinová (BLR) (0) +1:04.4
7. Veronika Vítková (CZE) (2) +1:24.2
8. Lisa Theresa Hauserová (AUT) (1) +1:42.6
9. Anais Bescondová (FRA) (2) +2:15.6
10. Franziska Hildebrandová (GER) (2) +2:19.8
11. Krystyna Guziková (POL) (2) +2:21.3
12. Nastassja Dubarezavová (BLR) (0) +2:33.4
13. Rosanna Crawfordová (CAN) (2) +2:41.6
14. Fanny Hornová Birkelandová (NOR) (3) +2:48.1
15. Darja Usanovová (KAZ) (2) +3:00.8
16. Olga Abramovová (UKR) (3) +3:14.4
17. Fujuko Tačizakiová (JPN) (2) +3:17.2
18. Julija Džymová (UKR) (3) +3:18.9
19. Franziska Preussová (GER) (3) +3:24.7
20. Magdalena Gwizdońová (POL (3) +3:33.6
21. Monika Hojniszová (POL) (2) +3:34.9
22. Iryna Krjuková (BLR) (3) +3:36.0
23. Jen Čang (CHN) (2) +3:37.7
24. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) (5) +3:40.9
25. Olga Podčufarovová (RUS) (3) +3:41.1
26. Justine Braisazová (FRA) (4) +3:52.0
27. Natalya Burdygová (UKR) (2) +3:55.9
28. Jekatěrina Šumilovová (RUS) (2) +3:58.2
29. Linn Perssonová (SWE) (2) +3:59.3
30. Federica Sanfilippová (ITA) (3) +4:04.0
31. Johanna Talihärmová (EST) (1) +4:07.3
32. Jitka Landová (CZE) (3) +4:08.1
33. Miriam Gössnerová (GER) (5) +4:14.7
34. Galina Višnevskajová (KAZ) (2) +4:15.0
35. Jana Gereková (SVK) (3) +4:21.4
36. Marine Bollietová (FRA) (3) +4:23.0
37. Selina Gasparinová (SUI) (4) +4:25.5
38. Terezia Poliaková (SVK) (2) +4:30.4
39. Teja Gregorinová (SLO) (3) +4:32.7
40. Anna Magnussonová (SWE) (3) +4:40.8
---
46. Eva Puskarčíková (CZE) (4) +5:03.1
47. Martina Chrapánová (SVK) (3) +5:05.4
54. Paulina Fialková (SVK) (4) +5:34.3
57. Lucie Charvátová (CZE) (6) +5:59.5
STARTOVNÍ LISTINA
1. Jana Gereková (SVK) 17:15:30
2. Fujuko Tačizakiová (JPN) 17:16:00
3. Teja Gregorinová (SLO) 17:16:30
4. Krystyna Guziková (POL) 17:17:00
5. Gabriela Soukalová (CZE) 17:17:30
6. Marte Olsbuová (NOR) 17:18:00
7. Nicole Gontierová (ITA) 17:18:30
8. Emilia Jordanovová (BUL) 17:19:00
9. Fanny Hornová Birkelandová (NOR) 17:19:30
10. Valj Semerenková (UKR) 17:20:00
11. Susan Dunkleeová (USA) 17:20:30
12. Nastassia Dubarezavová (BLR) 17:21:00
13. Franziska Hildebrandová (GER) 17:21:30
14. Jialin Tang (CHN) 17:22:00
15. Olga Abramovová (UKR) 17:22:30
16. Dunja Zdoucová (AUT) 17:23:00
17. Elisabeth Högbergová (SWE) 17:23:30
18. Karin Oberhoferová (ITA) 17:24:00
19. Miriam Gössnerová (GER) 17:24:30
20. Veronika Vítková (CZE) 17:25:00
21. Marie Dorinová Habertová (FRA) 17:25:30
22. Darja Usanovová (KAZ) 17:26:00
23. Anais Bescondová (FRA) 17:26:30
24. Megan Tandyová (CAN) 17:27:00
25. Lena Häckiová (SUI) 17:27:30
26. Olga Podčufarovová (RUS) 17:28:00
27. Nadzeja Pisarevová (BLR) 17:28:30
28. Eva Puskarčíková (CZE) 17:29:00
29. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 17:29:30
30. Julija Džymaová (UKR) 17:30:00
31. Vanessa Hinzová (GER) 17:30:30
32. Federica Sanfilippová (ITA) 17:31:00
33. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 17:31:30
34. Marine Bollietová (FRA) 17:32:00
35. Annelies Cooková (USA) 17:32:30
36. Mona Brorssonová (SWE) 17:33:00
37. Iryna Krjuková (BLR) 17:33:30
38. Jitka Landová (CZE) 17:34:00
39. Jekatěrina Šumilovová (RUS) 17:34:30
40. Enora Latuillierová (FRA) 17:35:00
41. Rosanna Crawfordová (CAN) 17:35:30
42. Jurje Tanaková (JPN) 17:36:00
43. Monika Hojniszová (POL) 17:36:30
44. Paulina Fialková (SVK) 17:37:00
45. Mari Laukkanenová (FIN) 17:37:30
46. Dorothea Wiererová (ITA) 17:38:00
47. Andreja Maliová (SLO) 17:38:30
48. Kadri Lehtlová (EST) 17:39:00
49. Darja Virolajnenová (RUS) 17:39:30
50. Naděžda Skardinová (BLR) 17:40:00
51. Natalja Burdygová (UKR) 17:40:30
52. Desislava Stojanovová (BUL) 17:41:00
53. Aita Gasparinová (SUI) 17:41:30
54. Tiril Eckhoffová (NOR) 17:42:00
55. Franziska Preussová (GER) 17:42:30
56. Weronika Nowakowská (POL) 17:43:00
57. Zina Kocherová (CAN) 17:43:30
58. Diana Rasimoviciutová-Briceová (LTU) 17:44:00
59. Baiba Bendiková (LAT) 17:44:30
60. Justine Braisazová (FRA) 17:45:00
61. Katharina Innerhoferová (AUT) 17:45:30
62. Amanda Lightfootová (GBR) 17:46:00
63. Annukka Siltakorpová (FIN) 17:46:30
64. Luminita Piscoranová (ROU) 17:47:00
65. Maren Hammerschmidtová (GER) 17:47:30
66. Stefani Popovová (BUL) 17:48:00
67. Synnøve Solemdalová (NOR) 17:48:30
68. Linn Perssonová (SWE) 17:49:00
69. Selina Gasparinová (SUI) 17:49:30
70. Galina Višnevskajová (KAZ) 17:50:00
71. Lucie Charvátová (CZE) 17:50:30
72. Natalija Kocerginová (LTU) 17:51:00
73. Reka Foriková (ROU) 17:51:30
74. Anja Erzenová (SLO) 17:52:00
75. Terezia Poliaková (SVK) 17:52:30
76. Tanja Karišiková (BIH) 17:53:00
77. Johanna Talihärmová (EST) 17:53:30
78. Jen Čang (CHN) 17:54:00
79. Jekatěrina Jurlovová (RUS) 17:54:30
80. Darja Jurkevičová (BLR) 17:55:00
81. Olena Pidhrušná (UKR) 17:55:30
82. Ji-Hee Munová (KOR) 17:56:00
83. Hannah Dreissigackerová (USA) 17:56:30
84. Magdalena Gwizdońová (POL) 17:57:00
85. Gabriele Lescinkaiteová (LTU) 17:57:30
86. Julia Ransomová (CAN) 17:58:00
87. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR) 17:58:30
88. Urška Pojeová (SLO) 17:59:00
89. Karolin Horchlerová (GER) 17:59:30
90. Seon-Su Kimová (KOR) 18:00:00
91. Kristina Ilčenková (BLR) 18:00:30
92. Diana Salmanová (ROU) 18:01:00
93. Coline Varcinová (FRA) 18:01:30
94. Alina Rajkovová (KAZ) 18:02:00
95. Meril Beilmannová (EST) 18:02:30
96. Fabienne Hartwegerová (AUT) 18:03:00
97. Anna Nikulinová (RUS) 18:03:30
98. Julija Žuravoková (UKR) 18:04:00
99. Kinga Mitorajová (POL) 18:04:30
100. Martina Chrapánová (SVK) 18:05:00
101. Anna Magnussonová (SWE) 18:05:30
102. Susanna Meinenová (SUI) 18:06:00
103. Clare Eganová (USA) 18:06:30
CELKOVÉ HODNOCENÍ INDIVIDUÁLNÍHO ZÁVODU 2014/2015
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 162 b.
2. Darja Domračevová (BLR) 139 b.
3. Veronika Vítková (CZE) 122 b.
4. Franziska Hildebrandová (GER) 103 b.
5. Naděžda Skardinová (BLR) 89 b.
6. Gabriela Soukalová (CZE) 86 b.
---
19. Jana Gereková (SVK) 46 b.
40. Eva Puskarčíková (CZE) 24 b.
45. Jitka Landová (CZE) 21 b.
56. Barbora Tomešová (CZE) 10 b.
63. Terezia Poliaková (SVK) 4 b.
68. Paulina Fialková (SVK) 2 b.
CELKOVÉ HODNOCENÍ SP 2014/2015
1. Darja Domračevová (BLR) 1092 b.
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 1044 b.
3. Valj Semerenková (UKR) 865 b.
4. Veronika Vítková (CZE) 793 b.
5. Franziska Hildebrandová (GER) 757 b.
6. Gabriela Soukalová (CZE) 752 b.
---
19. Jana Gereková (SVK) 428 b.
33. Eva Puskarčíková (CZE) 232 b.
48. Jitka Landová (CZE) 129 b.
68. Barbora Tomešová (CZE) 36 b.
74. Paulina Fialková (SVK) 22 b.
77. Terezia Poliaková (SVK) 17 b.
90. Martina Chrapánová (SVK) 3 b.
1. Dorothea Wiererová (ITA) (0) 42:17.0
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) (2) +14.1
3. Olena Pidhrušná (UKR) (0) +37.8
4. Tiril Eckhoffová (NOR) (2) +43.3
5. Gabriela Soukalová (CZE) (1) +48.7
6. Naděžda Skardinová (BLR) (0) +1:04.4
7. Veronika Vítková (CZE) (2) +1:24.2
8. Lisa Theresa Hauserová (AUT) (1) +1:42.6
9. Anais Bescondová (FRA) (2) +2:15.6
10. Franziska Hildebrandová (GER) (2) +2:19.8
11. Krystyna Guziková (POL) (2) +2:21.3
12. Nastassja Dubarezavová (BLR) (0) +2:33.4
13. Rosanna Crawfordová (CAN) (2) +2:41.6
14. Fanny Hornová Birkelandová (NOR) (3) +2:48.1
15. Darja Usanovová (KAZ) (2) +3:00.8
16. Olga Abramovová (UKR) (3) +3:14.4
17. Fujuko Tačizakiová (JPN) (2) +3:17.2
18. Julija Džymová (UKR) (3) +3:18.9
19. Franziska Preussová (GER) (3) +3:24.7
20. Magdalena Gwizdońová (POL (3) +3:33.6
21. Monika Hojniszová (POL) (2) +3:34.9
22. Iryna Krjuková (BLR) (3) +3:36.0
23. Jen Čang (CHN) (2) +3:37.7
24. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) (5) +3:40.9
25. Olga Podčufarovová (RUS) (3) +3:41.1
26. Justine Braisazová (FRA) (4) +3:52.0
27. Natalya Burdygová (UKR) (2) +3:55.9
28. Jekatěrina Šumilovová (RUS) (2) +3:58.2
29. Linn Perssonová (SWE) (2) +3:59.3
30. Federica Sanfilippová (ITA) (3) +4:04.0
31. Johanna Talihärmová (EST) (1) +4:07.3
32. Jitka Landová (CZE) (3) +4:08.1
33. Miriam Gössnerová (GER) (5) +4:14.7
34. Galina Višnevskajová (KAZ) (2) +4:15.0
35. Jana Gereková (SVK) (3) +4:21.4
36. Marine Bollietová (FRA) (3) +4:23.0
37. Selina Gasparinová (SUI) (4) +4:25.5
38. Terezia Poliaková (SVK) (2) +4:30.4
39. Teja Gregorinová (SLO) (3) +4:32.7
40. Anna Magnussonová (SWE) (3) +4:40.8
---
46. Eva Puskarčíková (CZE) (4) +5:03.1
47. Martina Chrapánová (SVK) (3) +5:05.4
54. Paulina Fialková (SVK) (4) +5:34.3
57. Lucie Charvátová (CZE) (6) +5:59.5
STARTOVNÍ LISTINA
1. Jana Gereková (SVK) 17:15:30
2. Fujuko Tačizakiová (JPN) 17:16:00
3. Teja Gregorinová (SLO) 17:16:30
4. Krystyna Guziková (POL) 17:17:00
5. Gabriela Soukalová (CZE) 17:17:30
6. Marte Olsbuová (NOR) 17:18:00
7. Nicole Gontierová (ITA) 17:18:30
8. Emilia Jordanovová (BUL) 17:19:00
9. Fanny Hornová Birkelandová (NOR) 17:19:30
10. Valj Semerenková (UKR) 17:20:00
11. Susan Dunkleeová (USA) 17:20:30
12. Nastassia Dubarezavová (BLR) 17:21:00
13. Franziska Hildebrandová (GER) 17:21:30
14. Jialin Tang (CHN) 17:22:00
15. Olga Abramovová (UKR) 17:22:30
16. Dunja Zdoucová (AUT) 17:23:00
17. Elisabeth Högbergová (SWE) 17:23:30
18. Karin Oberhoferová (ITA) 17:24:00
19. Miriam Gössnerová (GER) 17:24:30
20. Veronika Vítková (CZE) 17:25:00
21. Marie Dorinová Habertová (FRA) 17:25:30
22. Darja Usanovová (KAZ) 17:26:00
23. Anais Bescondová (FRA) 17:26:30
24. Megan Tandyová (CAN) 17:27:00
25. Lena Häckiová (SUI) 17:27:30
26. Olga Podčufarovová (RUS) 17:28:00
27. Nadzeja Pisarevová (BLR) 17:28:30
28. Eva Puskarčíková (CZE) 17:29:00
29. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 17:29:30
30. Julija Džymaová (UKR) 17:30:00
31. Vanessa Hinzová (GER) 17:30:30
32. Federica Sanfilippová (ITA) 17:31:00
33. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 17:31:30
34. Marine Bollietová (FRA) 17:32:00
35. Annelies Cooková (USA) 17:32:30
36. Mona Brorssonová (SWE) 17:33:00
37. Iryna Krjuková (BLR) 17:33:30
38. Jitka Landová (CZE) 17:34:00
39. Jekatěrina Šumilovová (RUS) 17:34:30
40. Enora Latuillierová (FRA) 17:35:00
41. Rosanna Crawfordová (CAN) 17:35:30
42. Jurje Tanaková (JPN) 17:36:00
43. Monika Hojniszová (POL) 17:36:30
44. Paulina Fialková (SVK) 17:37:00
45. Mari Laukkanenová (FIN) 17:37:30
46. Dorothea Wiererová (ITA) 17:38:00
47. Andreja Maliová (SLO) 17:38:30
48. Kadri Lehtlová (EST) 17:39:00
49. Darja Virolajnenová (RUS) 17:39:30
50. Naděžda Skardinová (BLR) 17:40:00
51. Natalja Burdygová (UKR) 17:40:30
52. Desislava Stojanovová (BUL) 17:41:00
53. Aita Gasparinová (SUI) 17:41:30
54. Tiril Eckhoffová (NOR) 17:42:00
55. Franziska Preussová (GER) 17:42:30
56. Weronika Nowakowská (POL) 17:43:00
57. Zina Kocherová (CAN) 17:43:30
58. Diana Rasimoviciutová-Briceová (LTU) 17:44:00
59. Baiba Bendiková (LAT) 17:44:30
60. Justine Braisazová (FRA) 17:45:00
61. Katharina Innerhoferová (AUT) 17:45:30
62. Amanda Lightfootová (GBR) 17:46:00
63. Annukka Siltakorpová (FIN) 17:46:30
64. Luminita Piscoranová (ROU) 17:47:00
65. Maren Hammerschmidtová (GER) 17:47:30
66. Stefani Popovová (BUL) 17:48:00
67. Synnøve Solemdalová (NOR) 17:48:30
68. Linn Perssonová (SWE) 17:49:00
69. Selina Gasparinová (SUI) 17:49:30
70. Galina Višnevskajová (KAZ) 17:50:00
71. Lucie Charvátová (CZE) 17:50:30
72. Natalija Kocerginová (LTU) 17:51:00
73. Reka Foriková (ROU) 17:51:30
74. Anja Erzenová (SLO) 17:52:00
75. Terezia Poliaková (SVK) 17:52:30
76. Tanja Karišiková (BIH) 17:53:00
77. Johanna Talihärmová (EST) 17:53:30
78. Jen Čang (CHN) 17:54:00
79. Jekatěrina Jurlovová (RUS) 17:54:30
80. Darja Jurkevičová (BLR) 17:55:00
81. Olena Pidhrušná (UKR) 17:55:30
82. Ji-Hee Munová (KOR) 17:56:00
83. Hannah Dreissigackerová (USA) 17:56:30
84. Magdalena Gwizdońová (POL) 17:57:00
85. Gabriele Lescinkaiteová (LTU) 17:57:30
86. Julia Ransomová (CAN) 17:58:00
87. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR) 17:58:30
88. Urška Pojeová (SLO) 17:59:00
89. Karolin Horchlerová (GER) 17:59:30
90. Seon-Su Kimová (KOR) 18:00:00
91. Kristina Ilčenková (BLR) 18:00:30
92. Diana Salmanová (ROU) 18:01:00
93. Coline Varcinová (FRA) 18:01:30
94. Alina Rajkovová (KAZ) 18:02:00
95. Meril Beilmannová (EST) 18:02:30
96. Fabienne Hartwegerová (AUT) 18:03:00
97. Anna Nikulinová (RUS) 18:03:30
98. Julija Žuravoková (UKR) 18:04:00
99. Kinga Mitorajová (POL) 18:04:30
100. Martina Chrapánová (SVK) 18:05:00
101. Anna Magnussonová (SWE) 18:05:30
102. Susanna Meinenová (SUI) 18:06:00
103. Clare Eganová (USA) 18:06:30
CELKOVÉ HODNOCENÍ INDIVIDUÁLNÍHO ZÁVODU 2014/2015
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 162 b.
2. Darja Domračevová (BLR) 139 b.
3. Veronika Vítková (CZE) 122 b.
4. Franziska Hildebrandová (GER) 103 b.
5. Naděžda Skardinová (BLR) 89 b.
6. Gabriela Soukalová (CZE) 86 b.
---
19. Jana Gereková (SVK) 46 b.
40. Eva Puskarčíková (CZE) 24 b.
45. Jitka Landová (CZE) 21 b.
56. Barbora Tomešová (CZE) 10 b.
63. Terezia Poliaková (SVK) 4 b.
68. Paulina Fialková (SVK) 2 b.
CELKOVÉ HODNOCENÍ SP 2014/2015
1. Darja Domračevová (BLR) 1092 b.
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 1044 b.
3. Valj Semerenková (UKR) 865 b.
4. Veronika Vítková (CZE) 793 b.
5. Franziska Hildebrandová (GER) 757 b.
6. Gabriela Soukalová (CZE) 752 b.
---
19. Jana Gereková (SVK) 428 b.
33. Eva Puskarčíková (CZE) 232 b.
48. Jitka Landová (CZE) 129 b.
68. Barbora Tomešová (CZE) 36 b.
74. Paulina Fialková (SVK) 22 b.
77. Terezia Poliaková (SVK) 17 b.
90. Martina Chrapánová (SVK) 3 b.
1. Darja Domračevová (BLR) 1092 b.
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 1044 b.
3. Valj Semerenková (UKR) 865 b.
4. Veronika Vítková (CZE) 793 b.
5. Franziska Hildebrandová (GER) 757 b.
6. Gabriela Soukalová (CZE) 752 b.
---
19. Jana Gereková (SVK) 428 b.
33. Eva Puskarčíková (CZE) 232 b.
48. Jitka Landová (CZE) 129 b.
68. Barbora Tomešová (CZE) 36 b.
74. Paulina Fialková (SVK) 22 b.
77. Terezia Poliaková (SVK) 17 b.
90. Martina Chrapánová (SVK) 3 b.
CELKOVÉ HODNOCENÍ INDIVIDUÁLNÍHO ZÁVODU 2014/2015
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 162 b.
2. Darja Domračevová (BLR) 139 b.
3. Veronika Vítková (CZE) 122 b.
4. Franziska Hildebrandová (GER) 103 b.
5. Naděžda Skardinová (BLR) 89 b.
6. Gabriela Soukalová (CZE) 86 b.
---
19. Jana Gereková (SVK) 46 b.
40. Eva Puskarčíková (CZE) 24 b.
45. Jitka Landová (CZE) 21 b.
56. Barbora Tomešová (CZE) 10 b.
63. Terezia Poliaková (SVK) 4 b.
68. Paulina Fialková (SVK) 2 b.
4.12.2014 – ÖSTERSUND
1. Darja Domračevová (BLR)
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
3. Valj Semerenková (UKR)
Nejlepší Češka: Veronika Vítková – 5. místo
12.2.2015 – OSLO
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
2. Darja Domračevová (BLR)
3. Veronika Vítková (CZE)
11.3.2015 – MS v KONTIOLAHTI
1. Jekatěrina Jurlovová (RUS)
2. Gabriela Soukalová (CZE)
3. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
Mezi největší kandidátky na vítězství v prvním individuálním závodu musíme hledat mezi nejlepšími závodnicemi loňské klasifikace. Při neúčasti Darji Domračevová, která vynechá celou sezónu, bude favoritkou číslo jedna určitě Kaisa Mäkäräinenová. Finská biatlonistka ovládla hodnocení "individuálů" loňské sezóny a v celkovém pořadí světového poháru byla druhá. Těžko však určit aktuální formu Finky, neboť se v neděli zúčastnila jen slaběji obsazeného závodu smíšených dvojic a v něm byla s kolegou Hiidensalem šestá.
Jako největší konkurentky finské biatlonistky se pak jeví určitě trojice Valj Semerenková, Franziska Hildebrandová, Veronika Vítková. Všechny závodnice se totiž dokázaly umístit v TOP 5 celkového hodnocení světového poháru a Hildebrandová s Vítkovou také v TOP 5 hodnocení individuálního závodu. Zapomenout však nesmíme ani na Gabrielu Soukalovou, která má z tohoto závodu stříbrnou medaili z loňského mistrovství světa, a také na tradičně silnou Norku Tiril Eckhoffovou či Francouzku Marie Dorinovou Habertovou. Širší okruh favoritek je však velmi početný.
1. Jana Gereková (SVK) 17:15:30
2. Fujuko Tačizakiová (JPN) 17:16:00
3. Teja Gregorinová (SLO) 17:16:30
4. Krystyna Guziková (POL) 17:17:00
5. Gabriela Soukalová (CZE) 17:17:30
6. Marte Olsbuová (NOR) 17:18:00
7. Nicole Gontierová (ITA) 17:18:30
8. Emilia Jordanovová (BUL) 17:19:00
9. Fanny Hornová Birkelandová (NOR) 17:19:30
10. Valj Semerenková (UKR) 17:20:00
11. Susan Dunkleeová (USA) 17:20:30
12. Nastassia Dubarezavová (BLR) 17:21:00
13. Franziska Hildebrandová (GER) 17:21:30
14. Jialin Tangová (CHN) 17:22:00
15. Olga Abramovová (UKR) 17:22:30
16. Dunja Zdoucová (AUT) 17:23:00
17. Elisabeth Högbergová (SWE) 17:23:30
18. Karin Oberhoferová (ITA) 17:24:00
19. Miriam Gössnerová (GER) 17:24:30
20. Veronika Vítková (CZE) 17:25:00
21. Marie Dorinová Habertová (FRA) 17:25:30
22. Darja Usanovová (KAZ) 17:26:00
23. Anais Bescondová (FRA) 17:26:30
24. Megan Tandyová (CAN) 17:27:00
25. Lena Häckiová (SUI) 17:27:30
26. Olga Podčufarovová (RUS) 17:28:00
27. Nadzeja Pisarevová (BLR) 17:28:30
28. Eva Puskarčíková (CZE) 17:29:00
29. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 17:29:30
30. Julija Džymaová (UKR) 17:30:00
31. Vanessa Hinzová (GER) 17:30:30
32. Federica Sanfilippová (ITA) 17:31:00
33. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 17:31:30
34. Marine Bollietová (FRA) 17:32:00
35. Annelies Cooková (USA) 17:32:30
36. Mona Brorssonová (SWE) 17:33:00
37. Iryna Krjuková (BLR) 17:33:30
38. Jitka Landová (CZE) 17:34:00
39. Jekatěrina Šumilovová (RUS) 17:34:30
40. Enora Latuillierová (FRA) 17:35:00
41. Rosanna Crawfordová (CAN) 17:35:30
42. Jurje Tanaková (JPN) 17:36:00
43. Monika Hojniszová (POL) 17:36:30
44. Paulina Fialková (SVK) 17:37:00
45. Mari Laukkanenová (FIN) 17:37:30
46. Dorothea Wiererová (ITA) 17:38:00
47. Andreja Maliová (SLO) 17:38:30
48. Kadri Lehtlová (EST) 17:39:00
49. Darja Virolajnenová (RUS) 17:39:30
50. Naděžda Skardinová (BLR) 17:40:00
51. Natalja Burdygová (UKR) 17:40:30
52. Desislava Stojanovová (BUL) 17:41:00
53. Aita Gasparinová (SUI) 17:41:30
54. Tiril Eckhoffová (NOR) 17:42:00
55. Franziska Preussová (GER) 17:42:30
56. Weronika Nowakowská (POL) 17:43:00
57. Zina Kocherová (CAN) 17:43:30
58. Diana Rasimoviciutová-Briceová (LTU) 17:44:00
59. Baiba Bendiková (LAT) 17:44:30
60. Justine Braisazová (FRA) 17:45:00
61. Katharina Innerhoferová (AUT) 17:45:30
62. Amanda Lightfootová (GBR) 17:46:00
63. Annukka Siltakorpová (FIN) 17:46:30
64. Luminita Piscoranová (ROU) 17:47:00
65. Maren Hammerschmidtová (GER) 17:47:30
66. Stefani Popovová (BUL) 17:48:00
67. Synnøve Solemdalová (NOR) 17:48:30
68. Linn Perssonová (SWE) 17:49:00
69. Selina Gasparinová (SUI) 17:49:30
70. Galina Višnevskajová (KAZ) 17:50:00
71. Lucie Charvátová (CZE) 17:50:30
72. Natalija Kocerginová (LTU) 17:51:00
73. Reka Foriková (ROU) 17:51:30
74. Anja Erzenová (SLO) 17:52:00
75. Terezia Poliaková (SVK) 17:52:30
76. Tanja Karišiková (BIH) 17:53:00
77. Johanna Talihärmová (EST) 17:53:30
78. Jen Čang (CHN) 17:54:00
79. Jekatěrina Jurlovová (RUS) 17:54:30
80. Darja Jurkevičová (BLR) 17:55:00
81. Olena Pidhrušná (UKR) 17:55:30
82. Ji-Hee Munová (KOR) 17:56:00
83. Hannah Dreissigackerová (USA) 17:56:30
84. Magdalena Gwizdońová (POL) 17:57:00
85. Gabriele Lescinkaiteová (LTU) 17:57:30
86. Julia Ransomová (CAN) 17:58:00
87. Kaia Wøien Nicolaisenová (NOR) 17:58:30
88. Urška Pojeová (SLO) 17:59:00
89. Karolin Horchlerová (GER) 17:59:30
90. Seon-Su Kimová (KOR) 18:00:00
91. Kristina Ilčenková (BLR) 18:00:30
92. Diana Salmanová (ROU) 18:01:00
93. Coline Varcinová (FRA) 18:01:30
94. Alina Rajkovová (KAZ) 18:02:00
95. Meril Beilmannová (EST) 18:02:30
96. Fabienne Hartwegerová (AUT) 18:03:00
97. Anna Nikulinová (RUS) 18:03:30
98. Julija Žuravoková (UKR) 18:04:00
99. Kinga Mitorajová (POL) 18:04:30
100. Martina Chrapánová (SVK) 18:05:00
101. Anna Magnussonová (SWE) 18:05:30
102. Susanna Meinenová (SUI) 18:06:00
103. Egan Clareová (USA) 18:06:30
1. Kaisa Mäkäräinenová (NOR)
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) +4.4
3. Gabriela Soukalová (CZE) +8.9
4. Fanny Hornová Birkelandová (NOR) +13.1
5. Rosanna Crawfordová (CAN) +13.2
1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) +46.1
3. Gabriela Soukalová (CZE) +1:00.6
4. Veronika Vítková (CZE) +1:43.7
5. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:47.8
1. Dorothea Wiererová (ITA) (0) 42:17.0
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) (2) +14.1
3. Tirill Eckhoffová (NOR) (2) +43.3
4. Gabriela Soukalová (CZE) (1) +48.7
5. Naděžda Skardinová (BLR) (0) +1:04.4
6. Veronika Vítková (CZE) (2) +1:24.2
1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Marie Dorinová Habertová (FRA)
3. Olena Pidhrušná (UKR)
1. Dorothea Wiererová (ITA) (0) 42:17.0
2. Marie Dorinová Habertová (FRA) (2) +14.1
3. Olena Pidhrušná (UKR) (0) +37.8
4. Tiril Eckhoffová (NOR) (2) +43.3
5. Gabriela Soukalová (CZE) (1) +48.7
6. Naděžda Skardinová (BLR) (0) +1:04.4
7. Veronika Vítková (CZE) (2) +1:24.2
8. Lisa Theresa Hauserová (AUT) (1) +1:42.6
9. Anais Bescondová (FRA) (2) +2:15.6
10. Franziska Hildebrandová (GER) (2) +2:19.8
11. Krystyna Guziková (POL) (2) +2:21.3
12. Nastassja Dubarezavová (BLR) (0) +2:33.4
13. Rosanna Crawfordová (CAN) (2) +2:41.6
14. Fanny Hornová Birkelandová (NOR) (3) +2:48.1
15. Darja Usanovová (KAZ) (2) +3:00.8
16. Olga Abramovová (UKR) (3) +3:14.4
17. Fujuko Tačizakiová (JPN) (2) +3:17.2
18. Julija Džymová (UKR) (3) +3:18.9
19. Franziska Preussová (GER) (3) +3:24.7
20. Magdalena Gwizdońová (POL (3) +3:33.6
21. Monika Hojniszová (POL) (2) +3:34.9
22. Iryna Krjuková (BLR) (3) +3:36.0
23. Jen Čang (CHN) (2) +3:37.7
24. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) (5) +3:40.9
25. Olga Podčufarovová (RUS) (3) +3:41.1
26. Justine Braisazová (FRA) (4) +3:52.0
27. Natalya Burdygová (UKR) (2) +3:55.9
28. Jekatěrina Šumilovová (RUS) (2) +3:58.2
29. Linn Perssonová (SWE) (2) +3:59.3
30. Federica Sanfilippová (ITA) (3) +4:04.0
31. Johanna Talihärmová (EST) (1) +4:07.3
32. Jitka Landová (CZE) (3) +4:08.1
33. Miriam Gössnerová (GER) (5) +4:14.7
34. Galina Višnevskajová (KAZ) (2) +4:15.0
35. Jana Gereková (SVK) (3) +4:21.4
36. Marine Bollietová (FRA) (3) +4:23.0
37. Selina Gasparinová (SUI) (4) +4:25.5
38. Terezia Poliaková (SVK) (2) +4:30.4
39. Teja Gregorinová (SLO) (3) +4:32.7
40. Anna Magnussonová (SWE) (3) +4:40.8
---
46. Eva Puskarčíková (CZE) (4) +5:03.1
47. Martina Chrapánová (SVK) (3) +5:05.4
54. Paulina Fialková (SVK) (4) +5:34.3
57. Lucie Charvátová (CZE) (6) +5:59.5