Metallurg Magnitogorsk – Nižnekamsk | 5:0 (kon.) | | | Novgorod – Vladivostok | 2:3 (1:3 po s.n.) | | | CSKA Moskva – Novokuzneck | 3:0 (kon.) |
Čerepovec – Novosibirsk | 1:2 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Chabarovsk | 3:1 (kon.) | | | Jaroslavľ – S.Moskva | 4:3 (2:0 po s.n.) |
Soči – Petrohrad | 2:3 (po pr.) |
Motor ČB – Prostějov | 4:2 (kon.) | | | Třebíč – Přerov | 5:4 (po pr.) | | | Most – Šumperk | 3:2 (kon.) |
Jihlava – Ústí n/L | 4:1 (kon.) | | | Slavia – Benátky n/J | 3:1 (kon.) | | | Kadaň – Kladno | 3:5 (kon.) |
Havířov – Litoměřice | 3:4 (kon.) |
koniec
Metallurg Magnitogorsk
5:0
(0:0, 2:0, 3:0)
Neftechimik Nižnekamsk
59:54
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk: 2+2 minuty za vysokou hůl inkasoval Milovzorov.
|
|
57:10
|
Hru v početní výhodě si vyzkouší domácí celek, za hákování byl totiž vyloučen Sergejev.
|
|
54:20
|
Za nedovolené bránění byl vyloučen Osala (Metallurg Magnitogorsk).
|
|
50:31
|
Hákováním Potěchin (Metallurg Magnitogorsk) zabránil svému soupeři vystřelit a za trest si odsedí dvě minuty.
|
|
45:12
|
Železkov (Metallurg Magnitogorsk) a Stas (Neftěchimik Nižněkamsk) byli posláni na trestné lavice, hrát se tak bude ve čtyřech hráčích v poli.
|
|
39:46
|
Běreglazov (Metallurg Magnitogorsk) inkasoval dvouminutový trest za sekání.
|
|
32:49
|
Za hrubost byl vyloučen Ljamin (Neftěchimik Nižněkamsk).
|
|
00:40
|
Za vysokou hůl byl vyloučen Žukov, první přesilovou hru si tak zahraje domácí celek.
|
Góly a asistencie:
38. Mozjakin (Wolski, Kovář), 40. Běreglazov (Kovář, Osala), 50. Kovář (Mozjakin), 54. Mozjakin (Wolski), 59. Zaripov (Wolski)
Rozhodca: Kiseljov, Cyplakov – Michel, Strelcov
Diváci:
Nepremenená penalta:
Metallurg Magnitogorsk:
Samsonov (Košečkin) – Lee, Osipov, Antipin, Batyršin, Běreglazov, Těreščenko, Chabarov – Wolski, Mozjakin, Kovář – Filippi, Zaripov, Osala – Potěchin, Platonov, Kaletnik – Arsenjuk, Železkov, Kosov, Timkin
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Sudnicin (Lisutin) – Ljamin, Bondarev, Sergejev, Bryncev, Ščitov, Jevsejenkov, Ogurcov, Kuzmin – Rybin, Żukov, Stas – Taffe, Sexton, Grigorenko – Milovzorov, Stoa, Zdunov – Kitarov, Kulikov, Porjadin
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Sudnicin (Lisutin) – Ljamin, Bondarev, Sergejev, Bryncev, Ščitov, Jevsejenkov, Ogurcov, Kuzmin – Rybin, Żukov, Stas – Taffe, Sexton, Grigorenko – Milovzorov, Stoa, Zdunov – Kitarov, Kulikov, Porjadin
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Kiseljov, Cyplakov – Michel, Strelcov
Diváci:
Lukáš Jasoněk