Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund Vítěz: Norsko (kon.) | Smíšená štafeta mužů a žen, Östersund Vítěz: Norsko (kon.)
koniec udalosti
SP - smíšená štafeta jednotlivců, Östersund

Vítěz: Norsko

cz Nedeľa 29.11.2015, 13:45 • Östersund Ski Stadium, Östersund, Švédsko • Biatlon

Tak podle posledních informací přímo z dějiště závodu byla u Francie chyba v podání Simona Fourcada, který údajně vynechal použití jednoho náboje k dobití a navíc neobjel jedno trestné kolo! Výsledkem tedy byla čtyřminutová penalizace!
    souboj o druhé místo

CÍL
    Závěrečný sprint o druhé místo nakonec vyhrál Nathan Smith a pro Německo tak zbyla třetí pozice!
    první je Norsko

CÍL
    A je tady cíl! Do něj sice jako první dojel Simon Fourcade, ale z vítězství se raduje norská dvojice!
    Birkeland nejlepší na střelnici

8.stř.
    Nathan Smith to nezvládl, dvakrát chyboval a dostává se před něj Nor Birkeland! Kanaďan odjíždí spolu s Němcem a Švédem! Boj o druhé místo bude velmi napínavý.
    nejlépe je na tom Kanada

7.stř.
    Boj o první místo se tedy odehrává až za Francií a do čela jde rázem Kanada! Skvělá střelba Smithe! Druhý odjíždí Birkeland a třetí Böhm, avšak odstup na první místo není velký!

7.stř.
    Simon Fourcade sice střílí jako první, ale fancouzská štafeta je klasifikována na chvostu celého pole. Stále se neví, proč je Dorinová Habertové přičítána tak velká penalizace.

6.stř.
    Nicolaisenová si neporadila s těžkými podmínkami a míří dokonce na trestné kolo. Ale pozor! U Dorinové Habertové byl nějaký problém u páté střelby a Francie se tak propadá z prvního místa. To je obrovská smůla!
    skvělá střelba Dorinové Habertové

6.stř.
    Dorinová Habertová čistá a bude předávat ze solidním náskokem! Francie přijde o první místo jen vinou jakéhosi kolapsu Fourcada.

6.stř.
    Skvěle běžící Dorinová Habertová se zbavila norské soupeřky a na šestou střelbu dojíždí s malým náskokem. Tohle by mohl být důležitý faktor v boji o první místo!
    rychlá střelba Birkelanda

4.stř.
    Závod je opravdu hodně rychlý a je tady další střelba. Bleskurychlý Birkeland už spěchá na předávku a bude mít zhruba dvacetivteřinový náskok!

START
    Biatlonová sezóna 2015/2016 právě začíná! Biatlonistky vyrazily na 1500 metrů dlouhý okruh a my držme palce Evě Puskarčíkové, která zahajuje za českou dvojici!