Záhorská Bystrica – Lido Bratislava 5:6 (kon.) | M-Šport Trenčín – Florko Košice 5:7 (kon.) | Skalica – Hurikán Bratislava 5:8 (kon.)
Sabinov – Nižná 5:7 (kon.) | ŠK 1. FBC Trenčín – ATU Košice 11:15 (kon.) | Prešov – Grasshoppers Žilina 7:2 (kon.)

FBC Skalica práve dala gól!

LUKÁŠ MRÁZ ešte kozmeticky upravil na 5:8 z pohľadu Skalice, no nič to nemení na tom, že hostia budú brať plný počet bodov.

Asistencia: Tomáš Vaško.

49:55
    Lukáš Mráz (Skalica) dostal dve minúty za hrubosť. Tomáš Škarupa (Hurikán Bratislava) dostal trest za nedovolené bránenie.

46:44
    Hurikán Bratislava dal gól!

Máme tu ďalšieho trojgólového strelca, ktorým je TOMÁŠ MÁDER. Asistoval mu Ján Purc.

45:36
    Viktor Vogl (Skalica) si odpyká dvojminútový trest za nešportové správanie.

42:23

PETER NEHILA zavŕšil hetrik a Bratislavčania vedú 7:4!

Asistencia: Tomáš Škarupa.

41:25
    Michal Čachan (Hurikán Bratislava) dostal dve minúty za nešportové správanie.

40:01

40:00

37:49

TOMÁŠ BURIAN trafil do čierneho a Bratislava odskakuje na dva góly.

32:37

MICHAL ŠTEFAN znižuje na rozdiel jediného gólu.

Asistencia: Viktor Vogl.

29:18

Po góle JÁNA PURCA odskakuje Hurikán na rozdiel dvoch gólov.

Asistencia: Tomáš Máder.

24:41
    Tomáš Burian (Hurikán Bratislava) odchádza na trestnú lavicu za sekanie.

20:39

O trinásť sekúnd neskôr sa k slovu dostala opäť dvojica Mráz – Štefanec, no tentoraz zakončil LUKÁŠ MRÁZ!

Asistencia: Michal Štefanec.

20:26

Výborný vstup do druhého dejstva v podaní domácich! MICHAL ŠTEFANEC znižuje na 2:4!

Asistencia: Lukáš Mráz.

20:01

20:00

16:48

PETER NEHILA zúžitkoval prihrávku Tomáš Buriana a Bratislava vedie 4:1!

08:11

TOMÁŠ MÁDER svojim druhým gólom v stretnutí posiela Hurikánov späť do dvojgólového vedenia!

05:04

RADOSLAV POKOVIČ znižuje na 1:2 z pohľadu Skalice!

Roland Hric

Góly a asistencie: 6. Pokovič, 21. Štefanec (Mráz), 21. Mráz (Štefanec), 33. Štefanec (Vogl), 60. Mráz (Vaško) – 2. Nehila (Škarupa), 3. Máder (Novák), 9. Máder, 17. Nehila (Burian), 30. Purc (Máder), 38. Burian, 43. Nehila (Škarupa), 47. Máder (Purc)

FBC Skalica: Šubin (Vymyslický) – Mráz, Moravčík, Opavský, Helbich, Pekár, Krídl, Vaško (C), Kondla, Valachovič, Pokovič, Hyža, Šiška, Hurban
    VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava: Menczer (Bortlík) – Čachan, Máder, Liszkay, Burian, Purc (C), Nehila, Novák, Škarupa, Bučák, Miščík, Belko, Ťapák.

Rozhodca: Drápal – Pospíšil