Toronto – Washington 2:4 (kon.) | Montreal – NJ Devils 2:3 (po pr.) | Tampa Bay – NY Islanders 2:3 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Columbus 3:1 (kon.) | Minnesota – Dallas 3:4 (po pr.)
Nashville – Buffalo 1:4 (kon.) | Colorado – Winnipeg 5:3 (kon.) | Arizona – Ottawa 4:3 (kon.)
San Jose – Calgary 5:2 (kon.) | LA Kings – Chicago 3:2 (po pr.) | Detroit – Florida 1:2 (po pr.)

Sabres právě vstřelili branku!
    Teď už ale hosté uspěli a pojistili si svůj náskok. Kane vybojoval puk, u levého mantinelu jej přenechal RYANU O'REILLYMU a ten zamířil přesně do odkryté branky. Asistence: Evander Kane.

56:45
    Domácí odvolali gólmana, je tu dlouhá power-play!

50:49
    Bylo to ale s faulem, hostující Cody Franson si jde odpočinout na dvě minuty. Provinil se krosčekem. Domácí mají ideální možnost snížit.
    Sam REINHART - 1:3

40:58
    Už je to o dvě branky! Před Sarosem se objevil SAM REINHART, z otočky vyslal nepříliš prudkou ránu, gólman Nashvillu ji i pokryl, jenže pak jej svým betonem nešťastně zasáhl a prakticky sám si jej zasunul za brankovou čáru. Asistence: Jake McCabe, Evander Kane.
    Sam REINHART - 1:2

36:13
    Hosté podruhé využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Mezi kruhy zůstal zcela volný SAM REINHART, dostal ideální přihrávku a švihem zamířil přesně k tyčce. Asistence: Matt Moulson, David Legwand.
    Jamie McGINN - 1:1

33:09
    Další přechod do útoku už ale končí gólem. Před Sarosem vznikl velký závar, O'Reilly bekhendem nahodil před brankoviště a se nejlépe zorientoval JAMIE McGINN a obloučkem poslal puk za Sarose, ten nezvládl proti tomuto trochu divokému zakončení zasáhnout. Asistence: Ryan O'Reilly, Cody Franson.

31:43
    Je z toho přesilovka pro Buffalo. Sudím neuniklo, že se Viktor Arvidsson dopustil krosčeku do oblasti krku a za tento zákrok obdržel trest na pět minut + do konce utkání.

30:13
    Obrovská šance domácích na navýšení náskoku, Po Fisherově pokusu z levé strany se puk odrazil před brankoviště k Nealovi, jenže jeho pokus vychytal Johnson!

29:09
    Přesilovka pro Nashville. Dvě minuty za držení dostal Zemgus Girgensons.

22:00
    Rozhodčí dlouho prohlíželi video s inkriminovanou situací, verdikt zůstal stejný – gól neplatí.

22:00
    Trenér Nashvillu si však vzal challenge, měl totiž pocit, že Hodgson byl do brankoviště natlačen Colaiacovem, možná se bude rozhodnutí sudích měnit.

22:00
    Puk je v brance Buffala, Nealova radost však trvala pouze chvíli, neboť rozhodčí odpískali pohyb útočícího hráče v brankovišti.

19:52
    Josi si po buly objel branku a snažil se o rychlé bekhendové zakončení. Trefil levý Johnsonův beton.
    Mike FISHER - 1:0

11:42
    Nashville právě vstřelil branku!
    Domácí bleskově využívají přesilovou hru a jdou do vedení. Ihned po buly se k puku dostal Neal, jeho bekhendovou zadovku zpracoval MIKE FISHER a zblízka překonal překvapeného Johnsona. Asistence: James Neal.

11:38
    Domácí tým si zahraje přesilovou hru. Za Smithovo podražení je na dvě minuty vyloučen Sam Reinhart.

01:08
    Je tu první přesilovka Buffala, dvě minuty za zdržování hry dostal domácí Craig Smith. Vyhodil puk mimo ledovou arénu.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 12. Fisher (Neal) – 34. McGinn (O'Reilly, Franson), 37. Reinhart (Moulson, Legwand), 41. Reinhart (McCabe, Kane), 58. O'Reilly (Kane)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Weber (C), Josi, Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Neal, Ribeiro, Forsberg – Smith, Fisher, Wilson – Hodgson, Järnkrok, Arvidsson – Watson, Sissons, Nyström. Trenér: Peter Laviolette.
    Buffalo Sabres: Johnson (Ullmark) – Ristolainen, Gorges, McCabe, Franson, Bogosian, Colaiacovo – Reinhart, O'Reilly, Kane – Gionta (C), Eichel, Moulson – Foligno, Legwand, Deslauriers – Girgensons, Schaller, McGinn. Trenér: Dan Bylsma.

Rozhodca: Kozari, O'Halloran – Alphonso, Nansen

Diváci: 17 217