Tottenham – Chelsea 0:0 (kon.) | West Ham – West Bromwich 1:1 (kon.) | Norwich – Arsenal 1:1 (kon.)
Liverpool – Swansea 1:0 (kon.)
Norwich City
1:1 (1:1)
Arsenal FC
Nedeľa 29.11.2015, 17:15 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League • 14. kolo

Arsenal dokázal udržať stav 1:1 aj v druhom polčase. Pýtate sa prečo ARSENAL? Pretože Norwich dnes predviedol výborný futbal, za ktorý si určite zaslúžil tri body. V druhom polčase mali domáci hneď niekoľko príležitostí, no ani jednu nepretavili vo víťazný gól. The Gunners boli nevýrazní a môžu si spytovať svedomie prečo nevyhrali po tretí raz po sebe.

Na dnes je to všetko. Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:11:20)

90+3

90+3
    Mužom zápasu bol medzitým vyhlásený Robbie Brady. Pri lopte sú hostia, ktorí sú smerom dopredu zúfalí.

90+3
    Začala plynúť posledný tretia nadstavená minúta.

90+2
    Flamini urobil hrubú chybu, no dokázal sa vrátiť a Bradyho od lopty odstaviť. Pri lopte sú aj napriek tomu domáci, ktorí stále cítia šancu.

90+1
    Giroud poľahky prišiel o loptu a Norwich ju drží na útočnej polovici.

90+1
    Gabriel odvrátil Bennettov krížny center do šestnástky.

90+1
    Začala plynúť prvá z troch nadstavených minút.

90
    Bradyho center našiel Basonga, no ten nedokázal zakončiť.

89
    Cameron Jerome získal niekoľko sekúnd pri rohovej zástavke a napokon dokázal odcentrovať. Jeho center poslal Gabriel na roh.

88
    Domáci zvládli aj túto štandardku hostí a vyrážajú do rýchleho protiútoku.

88
    Campbell poslal do veľkého vápna dobrý center, no pred Giroudom odhlavičkoval na roh Bassong.

87
    Arsenal si je vedomí, že záverečný hvizd sa neúprosne blíži a momentálne sledujeme jeho kombináciu na útočnej polovici.

85
    Najprv však dvojnásobné striedanie domácich: trávnik opúšťajú dnes veľmi aktívny Hoolahan s Grabbanom, ktorý strelil vyrovnávajúci gól. V posledných minútach vystužia zadné rady Jerome a Odjidja-Ofoe.