Olomouc – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Zlín – Jihlava 4:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.)
Třinec – HC Plzeň 3:4 (kon.) | Pardubice – Chomutov 4:2 (kon.)
HC Olomouc
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Kometa Brno
cz Sobota 28.11.2015, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 24. kolo

58:17
    Za nedovolené bránění je pak vyloučen Jakub Kubeš (KOM). Kohouti si tak ještě zahrají početní výhodu.

47:03
    Znovu na trestnou míří i Kohouti. Konkrétně Vítězslav Beutl (OLO), který si odpyká menší trest za nedovolené bránění.

45:05
    Dvířka na trestnou se otevírají i na straně hostů. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Jan Švejda (KOM).

42:53
    Hanáci jdou do tří! Za hrubost je vyloučen i Miroslav Kuba (OLO).

41:33
    Dvouminutovým trestem je potrestán i Jan Klvaňa (OLO), a tak se Kohouti musí znovu bránit.

38:44
    Přesilovku si zahrají i domácí. Rostislav Šnajnar putuje na dvě minuty na trestnou lavici za faul kolenem.

37:06
    Kohouti jdou znovu do čtyř. Dvouminutovým trestem za hákování je potrestán i Jakub Müller (OLO).

34:38
    Jakub Heža (OLO) si tak musí odpykat dvou minutový trest za napadení.

32:28
    Jiří Kališ (OLO) to ale podle rozhodčích trochu přehnal, a tak je znovu odeslán na trestnou lavici, a to na dvě minuty za vysokou hůl.

29:56
    Přesilovku si zahrají i domácí. Richard Garčic (KOM) musí na lavici hanby na dvě minuty za podražení.

23:57
    Hanáci se musí znovu bránit. Jiří Kališ (OLO) si odsedí dvě minuty za sekání.

16:41
    Jan Kropáč (OLO) se totiž během souboje dopustil podražení, a tak putuje na dvě minuty na trestnou lavici. Kometa má k dispozici první přesilovku zápasu.