CSKA Moskva – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Čerepovec – Novokuzneck 1:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Vladivostok 5:3 (kon.)
Jaroslavľ – Petrohrad 2:3 (kon.) | Novgorod – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Soči – S.Moskva 2:1 (kon.)
HC Dinamo Minsk
5:3 (0:1, 4:0, 1:2)
Admiral Vladivostok
cz Sobota 28.11.2015, 15:00 • Minsk Arena • KHL

55:54
    Cheechoo se vymanil ze sevření obránců a Lukáš Krajíček musel zatáhnout za záchrannou brzdu a odsedí si dvě minuty za podražení!

52:29
    Za nedovolené bránění putuje na trestnou Nikita Lisov (VLD)

44:35
    Přestože se to domácímu trenérovi příliš nelíbí, na trestnou lavici míří Nikita Komarov (MIN), který jde odsedět dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

28:35
    Nyní uvidíme přesilovku 4 na 3. Jegor Jakovlev se provinil hákováním a domácí mají možnost odskočit do dvoubrankového vedení.

27:50
    Na trestnou nyní po vzájemných neshodách míří Matt Ellison (MIN) a Michail Fišenko (VLD). Oba za nedovolené bránění.

19:10
    Hosté se v přesilovce dostali jen k několika střelám, které příliš nebezpečné nebyly, nicméně Dmitrij Ljugin (VLD) si vyšlápl na jednoho z domácích a poměr sil se na tři vteřiny vyrovná, a poté bude následovat přesilovka domácího týmu.

17:13
    Na trestnou si míří odpočinout Ilja Šinkevič (MIN) – 2 minuty za krosček.

15:01
    Dvě minuty od Vjačeslava Bulanova obdržel také Sergej Drozd (MIN)

9:10
    Za katr putuje hostující jedenáctka Michail Fišenko, který obdržel dvě minuty za držení.

Jan Marčík

Góly a asistencie: 21. Vesce (Cheechoo, Ellison), 26. Bailen (Filičkin), 30. Cheechoo (Gunderson, Vesce), 38. Ellison (Cheechoo), 54. Bailen (Gunderson, Ellison) – 11. Sajustov, 49. Sajustov (Ugarov, Rafikov), 56. Voronin (Podšendjalov)

HC Dinamo Minsk: Lalande (Milčakov) – Šinkevič, Filičkin, Lisovets, Krajíček, Gunderson, Bailen – Ellison, Drozd, Veske, Kaljužnyj, Cheechoo, Meleško, Matěruchin, Koltsov, Stěpanov, Pavlovič, Komarov, Michaljev
    Admiral Vladivostok: Nalimov (41. Bobkov) – Zemčenjuk, Kosmačov, Blum, Koněv, Bartulis, Rafikov, Lisov – Booth, Fišenko, Ugarov, Ljugin, Makarov, Alexandrov, Djugin, Voronin, Podšendjalov, Gorškov, Sajustov, Kuzněcov, Jakovlev

Rozhodca: Bulanov, Ravodin – Nazarov, Sazonov

Diváci: 12 382