Spišská N. Ves – Bardejov 3:11 (kon.) | Humenné – Michalovce 2:5 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 8:1 (kon.)
Nové Zámky – Senica 4:6 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.) | Prešov – Trnava 5:1 (kon.)
HC Prešov
5:1 (0:0, 3:1, 2:0)
HK Gladiators Trnava
Streda 25.11.2015, 18:00 • Ice Arena Prešov • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Vážení športoví fanúšikovia,vítame vás pri sledovaní dnešného hokejového stretnutia. Dnes je na programe v poradí už 22.kolo 1.hokejovej ligy, kde domáci HC Prešov Penguins privíta na svojom ľade hosťujúci tím HK Gladiators Trnava.

HC Prešov Penguins
    Prešov má za sebou náročné ale vyrovnané stretnutie na ľade súpera, keď Bardejov zdolal Prešov po samostatných nájazdoch 3:4. Prešov ale hral vynikajúco a vzdoroval Bardejovu až do poslednej chvíle. Uvidíme, ako si poradia s Trnavou na domácom ľade. Prešov je aktuálne v tabuľke na 7.mieste.

Skóre: 79:61

Trnava hrala posledný zápas na domácom ľade veľmi dobre a suverénne zdolala Humenné vysoko 8:6. Už po prvej tretine vyhrávali nad Humenným 4:0 , ale v druhej tretine už hostia využívali nepozornosť domácich a zápas sa tak zdramatizoval. V tretej tretine však už Trnava hostí do ničoho nepustila a tak si ustrážili celkové víťazstvo. Trnava je aktuálne v tabuľke na 11.mieste.

Skóre: 55:86

Proti sebe teda stoja dva zaujímavé tímy a uvidíme kto si dnes odnesie cenne body.

V stretnutí budeme prinášať len zmeny stavu a dôležité udalosti.

HC Prešov Penguins: Marton – Prokop, Tartaľ, Halás, Tkáč, Kohutiar – Šechný, Valentín, Fajčák, Obšut, Török – Kivader, Pitka, Dancsák, Nitriansky, Chalupa – Kihoon, Pulščák, Novický

HK Gladiators Trnava: Brucháč – Schmidt, Poláček, Domaev, Hutár, Jurák – Trenčan, Maury, Veselovský, Hronec, Barinka – Ševčík, Demo, Lukačovič, Mrázik, Mrava

Rozhodca: S. Švajka – Ľ. Šoltés – A. Štofančík.

Trnava dala gól!
    Gól strelil: ROMAN JURÁK. Asistencia: Pavol Poláček, Kirill Domaev.

25:50
    Dan Veselovský (HK Trnava) – 2.minúty, Nedovolené bránenie

29:29
    Ľuboš Fajčák (HC Prešov) – 2.minúty, Seknutie

33:18
    Gól strelil: IGOR HALÁS. Asistencie: Richard Šechný, Jaroslav Obšut.

40:46
    Gól v presilovej hre strelil: ĽUBOŠ FAJČÁK. Asistencie: Richard Šechný, Jaroslav Obšut

Koniec zápasu. (20:12:16)
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Martin Pápai

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Prešov. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 23. Dancsák (Chalupa), 34. Halás (Šechný, Obšut), 37. Tkáč (Kohutiar, Prokop), 41. Fajčák (Šechný, Obšut), 45. Halás (Obšut) – 25. Jurák (Poláček, Domaev)

HC Prešov: Marton – Prokop, Tartaľ, Halás, Tkáč, Kohutiar – Šechný, Valentín, Fajčák, Obšut, Török – Kivader, Pitka, Dancsák, Nitriansky, Chalupa – Kihoon, Pulščák, Novický

Rozhodca: S. Švajka – Ľ. Šoltés – A. Štofančík