Motor ČB – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Kladno – Prostějov 5:2 (kon.) | Přerov – Slavia 5:2 (kon.)
Šumperk – Kadaň 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 5:0 (kon.) | Litoměřice – Most 2:0 (kon.)
Havířov – Jihlava 1:4 (kon.)
Rytíři Kladno
5:2 (3:0, 2:0, 0:2)
LHK Jestřábi Prostějov
cz Streda 25.11.2015, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance Liga (CZ) • 26. kolo

58:48
    Domácí se teď hodně zlobili na rozhodčího, který neodpískal souboj v rohu. Denis Kindl (KLA) poté dostal dvě minuty za sekání, protože oplácel.

48:56
    Kladenští jdou znovu do čtyř. Václav Skuhravý (KLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

46:08
    Moskal se z rohu dostal až před branku. Nataženého Mensatora nepřekonal i kvůli faulu Michala Gutwalda (KLA), který dostává menší trest za sekání.

39:14
    Dvě minuty za sekání dostává Michal Špaček (PRO).

34:07
    Tomáš Protivný (PRO) dostává dvě minuty za podražení.

22:28
    Vojtěch Šilhavý (KLA) dostává dvě minuty za hákování. Hosty čeká první početní výhoda.

18:38
    V závěru třetiny ještě jedna početní výhoda. Dvě minuty za držení dostává Jiří Cetkovský (PRO).

04:23
    Domácích je nyní plný led. Dvě minuty za krosček dostává obránce Aleš Sova (PRO).

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 3. Redlich (Pitule, Dvořáček), 4. Machač (Repe), 9. Machač (Rudovský, Nash), 26. Rudovský (Skuhravý, Repe), 36. Machač (Kindl, Ptáček) – 53. Drtina (Cetkovský, Illéš), 56. Kajaba (Protivný, Illéš)

Rytíři Kladno: Mensator – Nash, Repe, Kehar, Růžička, Gutwald, Ptáček – Machač, Skuhravý, Rudovský – Kindl, Stach, Bílek – Dvořáček, Pitule, Redlich – Šilhavý, Lukáč, Strnad.
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (3. Horčička) – Drtina, Husák, Mojžíš, Sova, Špaček, Protivný, Kaluža, Rudl – Cetkovský, Dragoun, Luňák – Volek, Moskal, Illéš – Novák, Venkrbec, Šlahař – Kajaba, Kuncek, Staněk.

Rozhodca: Bejček – Polák, Rampír