Spišská N. Ves – Bardejov | 3:11 (kon.) | | | Humenné – Michalovce | 2:5 (kon.) | | | Topoľčany – Pov. Bystrica | 8:1 (kon.) |
Nové Zámky – Senica | 4:6 (kon.) | | | Detva – Lipt. Mikuláš | 5:2 (kon.) | | | Prešov – Trnava | 5:1 (kon.) |
Dallas – Ottawa | 4:7 (kon.) | | | Anaheim – Calgary | 5:3 (kon.) |
Novokuzneck – Ufa | 2:4 (kon.) | | | Jekaterinburg – Viťaz | 3:2 (kon.) | | | Čeljabinsk – Metallurg Magnitogorsk | 1:4 (kon.) |
Nižnekamsk – D. Moskva | 5:3 (kon.) |
Motor ČB – Benátky n/J | 4:1 (kon.) | | | Kladno – Prostějov | 5:2 (kon.) | | | Přerov – Slavia | 5:2 (kon.) |
Šumperk – Kadaň | 3:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Třebíč | 5:0 (kon.) | | | Litoměřice – Most | 2:0 (kon.) |
Havířov – Jihlava | 1:4 (kon.) |
koniec
Avtomobilist Jekaterinburg
3:2
(1:0, 2:2, 0:0)
Viťaz Moskovská oblasť
47:51
|
Timašov byl faulován a trest za podražení dostane Golovkov (CEC).
|
|
38:29
|
Po zákroku Saprykina se za jeho bránou strhla potyčka, kterou museli roztrhnou rozhodčí. Oba hříšníci dostávají osobní trest.
|
|
35:37
|
Timašov (JEK) je vyloučen za nedovolené bránění.
|
|
25:35
|
Saprykin je vyloučen za zdržování.
|
|
23:22
|
Za hákování je vyloučen Timašov (JEK).
|
|
16:58
|
Koroljov (CEC) vyloučen za hákování.
|
|
11:55
|
Eronen (CEC) dostává dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku mimo hřiště.
|
Góly a asistencie:
20. Golyšev (Kivisto, Torčenjuk), 23. Pankov (Polozov, Vasiljveskij), 26. Pankov (Trjamkin) – 23. Eronen, 26. Cyganov (Švec-Rogovoj, Kostromitin)
Rozhodca: Bulanov, Safjulov – Matjuša, Misjur.
Diváci:
Nepremenená penalta:
Avtomobilist Jekaterinburg:
Kovář (Ustinskij) – Kivisto, Trjamkin, Timašov, Vasiljevskij, Žuravljov, Turbin, Ščemerov – Torčenjuk, Simakov, Golyšev – Michnov, Popov, Garejev – Koukal, Dubrovskij, Elo – Alexejev, Polozov, Pankov – Jemelin.
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Saprykin (Sateri) – Eronen, Voronkov, Kostromin, Šibajev, Golovkov, Lukin, Ježov – Horák, Kempe, Vyglazov – Cyganov, Afinogenov, Makejev – Kokšarov, Koroljov, Soloduchin – Musatov, Švec-Rogovoj, Abdulin – Ivanov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Saprykin (Sateri) – Eronen, Voronkov, Kostromin, Šibajev, Golovkov, Lukin, Ježov – Horák, Kempe, Vyglazov – Cyganov, Afinogenov, Makejev – Kokšarov, Koroljov, Soloduchin – Musatov, Švec-Rogovoj, Abdulin – Ivanov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bulanov, Safjulov – Matjuša, Misjur.
Diváci:
Antonín Domanický
@ADomanicky