Borisov – Leverkusen 1:1 (kon.) | Zenit – Valencia 2:0 (kon.) | Barcelona – AS Rím 6:1 (kon.)
Arsenal – D. Záhreb 3:0 (kon.) | Bayern – Olympiakos 4:0 (kon.) | Porto – D.Kyjev 0:2 (kon.)
Tel Aviv – Chelsea 0:4 (kon.) | Lyon – Gent 1:2 (kon.)
FC Barcelona
6:1 (3:0)
AS Rím
Utorok 24.11.2015, 20:45 • Camp Nou (Barcelona) • Liga majstrov • Skupina E

Zápas v Barcelone sa skončil. Druhé dejstvo prinieslo štyri góly, dve nepremenené penalty a množstvo veľkých príležitostí na oboch stranách. V 56. minúte pridal štvrtý gól Barcelony Piqué, a v 60. minúte zvýšil na 5-0 kapitán Messi. Posledný šiesty gól strelil v 77. minúte Adriano po tom, čo Neymar nepremenil pokutový kop. Na opačnej strane zlyhal pri penalte Džeko, ale ten istý hráč niekoľko sekúnd pred koncom zápasu aspoň skorigoval výsledok na 6-1. Dnes to bol koncert Barcelony, ktorá mohla bez problémov streliť aj dvojciferný počet gólov. Rimania môžu byť radi iba kvôli výsledku z Bieloruska, ktorý im pred posledným zápasom ponecháva nádej na postup zo skupiny.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:38:54)

90+1
    90+1. Edin DŽEKO - 6:1
    90+1. Edin Džeko (ASR)

90+1
    AS Rím dal gól!
    Hostia sa predsa len dočkali. V záverečných sekundách rozvlnil domácu sieť po peknej hlavičke EDIN DŽEKO.

90+1
    V druhom polčase sa bude nadstavovať 1 minúta.

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Neymar mal na kopačke siedmy gól, ale so strelou príliš váhal a Manolas jeho pokus nakoniec zblokoval na rohový kop.

89
    Neymar sa snažil zakončiť v 16ke AS Rím, ale pred ním výborne zasiahol brankár Szczęsny. Na siedmy gól v sieti Rimanov to zatiaľ nevyzerá.

88
    Ďalšia akcia Barcelony sa končí ofsajdom. Loptu rozohrá brankár Szczęsny.

87
    Až po útočnom faule Neymara získavajú hostia konečne chvíľu na oddych.

86
    Suárez sa nepredral cez obrancov AS Rím, ale domáci stále ostávajú na útočnej polovici.

85
    Samper sa previnil útočným faulom na Maicona, a Rimania budú zahrávať priamy kop na vlastnej polovici.

84
    Džeko fauloval Alvesa, a domáci zahrávali priamy kop z cca 35 metrov. Ten nepriniesol žiadnu príležitosť, ale Barcelona ostáva na útočnej polovici.

83
    Pri lopte sú už hráči Barcelony, ktorí smerujú do 16ky AS Rím.
    82. Marc-André ter Stegen (BAR)

82
    Neuveriteľné! Smola Rimanov nemá žiadne limity. Džeko nepremenil penaltu, a hostia tak nezaznamenali ani len čestný gól. Skvelý ter Stegen vystihol smer strely Džeka, a jeho pokus vyrazil do bezpečia.

82
    Džeko padá v 16ke domáceho tímu po zákroku Vermaelena , a Rimania budú zahrávať penaltu!

Patrik Saloky

Góly: 15. L. Suárez, 18. Messi, 44. L. Suárez, 56. Piqué, 60. Messi, 77. Adriano – 90+1. Džeko

Karty:   41. Piqué (BAR), 57. Dani Alves (BAR), 64. Messi (BAR) – 62. Vainqueur (ASR)

FC Barcelona: ter Stegen – Dani Alves, Piqué (57. Bartra), Vermaelen, Alba – Roberto (64. Adriano), Busquets (46. Samper), Rakitić – Messi (C), L. Suárez, Neymar.
    Náhradníci: Bravo – Bartra, Adriano, Mathieu, Iniesta, Samper, Munir.

AS Rím: Szczęsny – Maicon, Manolas, Rüdiger, Digne – Pjanić (75. Uçan), S. Keita (C), Nainggolan (46. Iturbe) – Florenzi (58. Vainqueur), Džeko, Falqué.
    Náhradníci: De Sanctis – Castán, Torosidis, Iturbe, De Rossi, Vainqueur, Uçan.

Rozhodca: Cüneyt Çakır- B.Duran, T.Ongun (Turecko)