Boston – Toronto 2:0 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 4:0 (kon.) | Tampa Bay – Anaheim 5:0 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 1:3 (kon.) | Washington – Colorado 7:3 (kon.)
Winnipeg – Arizona 3:2 (kon.) | St. Louis – Detroit 3:4 (po pr.) | Dallas – Buffalo 3:0 (kon.)
Minnesota – Nashville 4:0 (kon.) | Vancouver – Chicago 6:3 (kon.) | Carolina – LA Kings 4:3 (kon.)
Columbus – San Jose 3:5 (kon.)
Ottawa Senators
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Philadelphia Flyers
cz Nedeľa 22.11.2015, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

59:50
    Stone se pustil do Manninga, který mu to stejnou měrou oplatil. Pro oba dva dnešní zápas končí.

47:25
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Cody Ceci.

39:36
    Ottawa bude hrát přesilovou hru. Radko Gudas v souboji s Lazarem zahrál vysokou holí a odchází si odpočinout.

35:31
    Oba bitkaři dostávají za svůj pěstní souboj pětiminutový trest! Tentokrát se přesilová hra hrát nebude.

32:38
    Oba zúčastnění dostávají za bitku pětiminutový trest. Neil navíc dostává dalších pět minut. Flyers si zahrají přesilovku.

16:52
    Přesilovou hru si tentokrát zahrají Senátoři. Matt Read přidržel v souboji u mantinelu Methota a dostává dvě minuty.

12:45
    Philadelphia si zahraje další přesilovku! Dvě minuty dostává Wideman, který za brankou držel Jakuba Voráčka!

08:56
    Philadelphia si zahraje svou první přesilovku. Dvouminutový oddech za sekání si dopřeje Hoffman.

02:08
    Sam Gagner dostává dvě minuty za vyprovokování šarvátky! Domácí si zahrají přesilovku.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 20. Zibanejad (Ceci, Hoffman), 22. Hoffman (Ryan), 38. Michálek (Smith, Lazar), 42. Turris (Ryan, Karlsson)

Ottawa Senators: Anderson (O´Connor) – Karlsson, Methot, Ceci, Cowen, Wideman, Borowiecki – Ryan, Turris, Hoffman – Stone, Zibanejad, Puempel – Chiasson, Pageau, Michálek – Neil, Smith, Lazar
    Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Gudas, Del Zotto, Schenn L., Schultz, Gostisbehere, Manning – Voráček, Giroux, Schenn B. – Simmonds, Couturier, Read – Gagner, Laughton, Leier – VandeVelde, Bellemare, Raffl

Rozhodca: Skilliter, Hebert – Murphy, Racicot

Diváci: 18 578