Novokuzneck – Vladivostok 0:2 (kon.) | Omsk – Riga 2:3 (1:2 po s.n.) | Barys – Helsinki 2:0 (kon.)
Novosibirsk – Chabarovsk 0:7 (kon.) | Jekaterinburg – Nižnekamsk 0:4 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
Togliatti – Ufa 3:0 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Kazaň – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Novgorod – Záhreb 5:2 (kon.) | Dinamo Minsk – HC Slovan 2:1 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 5:3 (kon.)
Soči – Čerepovec 4:1 (kon.) | S.Moskva – D. Moskva 0:3 (kon.)
Metallurg Novokuzneck
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Admiral Vladivostok
cz Štvrtok 12.11.2015, 13:00 • Kuznetskie Sport Palace • KHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního odpoledne. Nashledanou. (15:15:22)

Československá stopa v utkání:

Robert Kousal (NOV) 0+0, 2 střely, 1 zblokovaná střela, 2 hity, čas na ledě 19:13

Zblokované střely: 7 – 12

Hosté nakonec dovedli utkání do vítězného konce a díky brankám Alexeje Ugarova a Alexeje Kuzněcova ze závěru první třetiny vítězí na ledě Novokuzněcku v poměru 2:0. Výborné utkání odehrál i hostující brankář Igor Bobkov, který vychytal druhé čisté konto v této sezóně.

59:42
    Výtečně zvládají hosté závěr zápasu a stále drží kotouč na svých holích.

59:25
    Domácím se ale nedaří držet puk a tak ani nemohou přistoupit ke hře bez brankáře.

59:11
    Tým hostí si vyžádal oddechový čas!

59:11
    Hosté se nyní osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.

58:50
    Sražená střela Manuchova od modré čáry skončila jen těsně vedle hostující branky.

58:10
    Kuklec trochu podcenil rozehrávku za vlastní brankou, hosté vybojovali puk a rychle jej cpali před domácí klec, tam se však nikdo v bílém prosadit nedokázal.

58:00
    Do konce třetí třetiny chybí poslední dvě minuty.

57:18
    Další střela Kazakova po přiťuknutí od modré čáry byla znovu nebezpečná, tvrdý projektil ale dokázal Bobkov vyrazit.

56:43
    Kazakov ukryl svou střelu z levé strany za hostující beky a Bobkov měl nyní velké štěstí, že šla mimo. Hostující gólman totiž vůbec nic neviděl.

56:25
    Domácí nyní konečně drží puk, jenže musí rozehrát až z hloubí vlastního obranného pásma.

55:45
    Hosté zvládají závěr utkání po taktické stránce skvěle. Soupeře nenechávají hrát a dlouho drží puk v útočném pásmu.

55:28
    A do třetice všeho špatného, tedy pro domácí tým, se píská zakázané uvolnění. To se domácím příliš nehodí "do krámu".

55:15
    Glebov chtěl po vyhraném vhazování rozehrát dlouhou přihrávkou až do útočného pásma, ta však byla až příliš prudká a po dalším icingu se bude znovu vhazovat před Karejevem.

55:06
    Teď už to icing bude, jenže na domácí straně.

54:52
    Hostům se nyní nepovedlo založení útoku dle jejich představ a po zakázaném uvolnění se měla hra stěhovat před jejich klec. Na tomto rozhodnutí se však sudí neshodli a tak bude buly provedeno na středovém kruhu.

54:10
    Dnešní utkání sleduje 2.835 diváků.

54:10
    Bergfors zakončoval útok hostů z pravé strany, jeho střelu ukryl do lapačky brankář Karejev.

53:25
    Další šance pro Metallurg, ale znovu je proti skvělý Bobkov, který si poradil i se střelou Drugova.

52:49
    Čas v tuto chvíli rychle utíká a to především pro domácí hokejisty, kteří mají již jen něco málo přes sedm minut, aby alespoň vyrovnali.

52:25
    Domácí mají nyní velký tlak, jenže hostující brankář je dnes bezchybný a poradil si i s další šancí "hutníků".

52:02
    Robert Kousal střílel nebezpečně z levého kruhu, Bobkov však stále drží čisté konto.

51:25
    Hosté se po dlouhé době dostali za útočnou modrou. Ke střele sice nikoliv za brankou Karejeva však střádají cenné vteřinky.

51:00
    Gorškov již sice skočil zpět na led, jenže domácí pokračují v náporu. Ten na chvíli přerušuje Bobkov, který lapil do rukavice střelu z levého kruhu.

50:26

49:41
    A ani nyní se nepodařilo domácím hráčům udržet pásmo a znovu musí začít až od vlastní branky.

49:20
    Hosté se osvobozují.

49:00
    Domácí stupňují svůj tlak a cítí to i diváci, kteří nyní mohutným povzbuzováním ženou svůj tým vpřed. Hra je však bohužel pro ně přerušena právě ve chvíli, kdy se Komaristyj chystal střílet sám mezi kruhy, celé akci totiž předcházela přihrávka rukou v podání domácích.

48:26
    Další vyloučení na straně hostů. Igor Bobkov (VLD) vyhodil kotouč mimo hřiště a dostává menší trest. Ten za něj odpyká Gorškov, který si tak znovu příliš nezahraje.

48:22

48:18
    Tvrdá rána obránce Manuchova skončila jen na zadním hrazení. Za brankou hostů se ještě strhla menší potyčka, vylučovat se ovšem nebude.

47:50
    Jinak se ale domácím dnes v početní převaze příliš nedaří a ani teď se nic nezměnilo. Znovu letí kotouč daleko od branky Admiralu.

47:25
    Hosté následně znovu vyhazují kotouč daleko do bezpečí.

47:10
    Komaristyj dostal nabito do prostoru pravého kruhu a prudkou střelou bez přípravy jen těsně minul!

46:32
    Hosté vyhráli buly a hned se drali k rychlému protiútoku, který zakončili střelou z pravého kruhu, jenž však ramenem zastavil Karejev.

46:22
    Ještě před začátkem přesilovky Metalurgu proběhne krátká komerční pauza.

46:22
    Domácí budou mít možnost snížit v přesilové hře. Hosté totiž špatně střídali a za příliš mnoho hráčů na ledě inkasují menší trest, který odpyká Gorškov. Toho tak následující dvě minuty na ledě neuvidíme.

46:18
    Hra konečně začala trochu plynout a je to jen ku prospěchu hokeje

45:22
    Z podobného místa pálil jen o chvíli později obránce Fairchild, který místo technického pokusu zvolil razantnější řešení, výsledek byl však naprosto stejný.

44:39
    Pěkná technická a hlavně prudká rána vyšla od hole Kaprizova z prostoru pravého kruhu, ke smůle domácích ale minula hostující klec.

43:48
    Hosté se dlouho nemohou dostat z obranného pásma a ani nyní se jim to nepovede. Na vině je další zakázané uvolnění.

43:40
    Často se přerušuje na začátku posledního dějství. Nyní se tak děje po dalším zákroku Bobkova, který raději přikryl volný puk ležící u pravé tyče jeho branky.

43:25
    Domácí hokejisty zastavuje na dalším útočném výletě odpískaný offside.

43:00
    Začátek třetí třetiny se nese v hodně útočném duchu a hraje se stylem nahoru – dolů! Další zákrok si tak připsal domácí brankář Karejev, který kryl střelu zpoza kruhů.

42:32
    Kaprizov úřadoval i na druhé straně, když sebral puk v rohu kluziště a krásnou přihrávkou našel u levé tyče zcela volného Glebova, jenže jeho pokus rychlým přesunem zastavil brankář Bobkov!

42:08
    Gorškov se dostával k zakončení v prostoru mezi kruhy, Kaprizov mu však na poslední chvíli stihl jeho ránu zblokovat.

41:40
    Další střela letí na Bobkova, nyní to bylo z hole kapitána Makarenka, jenže i tentokrát byl úspěšnější domácí brankář.

41:35
    Do zakončení se konečně dostali i domácí hokejisté. Mitrjakov byl v útočné třetině sám a tak se rozhodl zakončit z místa levého kruhu pro vhazování, jeho střelu však Bobkov ztlumil na své hrudi.

41:15
    Znovu se bude hrát před domácí brankou, hráči v červeném totiž velice nepřesně rozehráli a to až tak, že puk přejel všechny čáry. Zakázané uvolnění.

41:03
    Další zákrok domácího brankáře přišel po tvrdé ráně obránce Rafikova.

40:37
    Karejev si připisuje první úspěšný zákrok ve třetí třetině, když zastavil střelu Sajustova, který doslova vletěl do útočného pásma, z levého kruhu.

Zblokované střely: 3 – 6

Ve druhá třetině se diváci na stadionu v Novokuzněcku branky nedočkali a tak i po čtyřiceti minutách zápasu vedou hosté stále o dva góly.

40:00

39:38
    Další tvrdá rána míří tentokrát směr hostující svatyně, jenže pokus z pravého kruhu pro vhazování skončil vedle.

39:04
    Hned po buly hosté znovu pálí, jenže znovu je v akci rychlá lapačka domácího gólmana.

39:00
    Buly před Karejevem následuje po zákroku domácího brankáře, který chytil prudkou střelu z levého kruhu.

38:45
    Hosté se osvobozují vyhozením puku jen do obranného pásma hostů, naštěstí pro ně, letěl puk přímo na branku a tak se zakázané uvolnění nepíská.

38:08
    Závěr druhé dvacetiminutovky patří domácím hokejistům, těm se však stále nedaří překonat bezchybného Bobkova

37:28
    Další buly pro domácí a po něm se ke tvrdé střele od modré čáry dostal Ljamkin, jeho pumelice ale minula hostující klec a jen se odrazila od zadního matninelu.

37:15
    Ryan Stoa se po vhazování dostal k odraženému kotouči v prostoru za kruhy a prudkou střelou pověřil připravenost lapačky brankáře Bobkova.

37:06
    Domácí byli po delší době nebezpeční před hostující brankou. Nejprve z pravé strany pálil jeden z domácích hráčů, před Bobkovem se ještě pokusil dorážet Orlov, ale i s tímto pokusem si hostující brankář poradil.

36:30
    Jenže se znovu hraje před domácí brankou, Fisenko však nedokázal usměrnit nahozený kotouč před branku za záda Karejeva.

36:10
    Druhá formace okupovala obranné pásmo domácích, Alexandrov ale zbytečně vyjel z dobré pozice mezi kruhy a hosté nakonec byli vytlačeni zpět do středního pásma.

35:20
    Sražená střela z hole Kirilla Kaprizova skončila v ochranné síti. Kotouč nebyl tečován a tak se bude vhazovat pouze ve středním pásmu.

34:41
    Hosté v plném počtu. Domácí nebyli v této přesilové hře nebezpeční.

34:24
    Amirov s Kuklevem si dlouho nahrávali na modré čáře, až se jim to vymstili a prvně jmenovaný špatnou přihrávkou poslal kotouč do středního pásma.

33:52
    Hosté byli úspěšnější na vhazování a kotouč znovu míří až k brance, jenž hájí Bobkov.

33:45
    Závar před hostující brankou končí úspěšným zákrokem Bobkova, který si našel puk mezi hradbou těl a rukavicí ho přikryl.

33:07
    Domácí se rychle rozestavili, přihrávku k levé tyči na volného domácího hokejistu ale hosté vystihli a puk rychle poslali ven z pásma.

32:41
    Přesilová hra pro Novokuzněck. Za krosček vyloučen Jonathan Blum (VLD)

32:24
    Střílí se i na druhé straně, kde kotouč kryje zatím stoprocentní Bobkov. Hra bude pokračovat po skončení reklamní přestávky.

31:40
    A další přečíslení domácích a znovu u něj byl Robert Kousal, který si vyměnil puk se spoluhráčem, proti rychle se přesunujícímu se Bobkovovi ale neuspěl!

31:20
    Domácí měli možnost přečíslení tří proti dvěma, Kousalovu přihrávku však Makarenko nepřevzal.

30:50
    Makarenko chtě backhandem nahodit kotouč z rohu hřiště před hostující branu, puk mu však sjel z hole a skončil za Bobkovovou svatyní.

30:21
    Tempo hry v posledních minutách poněkud opadlo. Hosté se dopředu netlačí za každou cenu a naopak velice pozorně brání.

30:00
    Polovina utkání je minulostí, hosté stále vedou o dvě branky, tedy náskokem, který si vytvořili již v první třetině.

29:20
    Orlov čaroval s kotoučem podél pravého hrazení v útočném pásmu, ke konci svého kouzlení byl ale sražen k ledu. Vylučovat se ovšem nebude.

28:24
    Kuzněcov prošel středem hřiště jako nůž máslem a dostal se až před Karejeva. Krátce před pokusem o zakončení mu ale kotouč utekl a domácí brankář jej tak mohl holí odehrát mimo dosah hostujícího forvarda.

27:44
    Po přerušení hry ve středním pásmu bude hra pokračovat po krátké komerční přestávce.

26:52
    Kousal zavezl kotouč do útočného pásma, počkal na najíždějícího Kukleva, jenž střílel bez přípravy kousek za modrou čarou. Bobkov si však poradil a kotouč po jeho střele vyrazil do rohu.

26:00
    Po delší době útočná akce v podání hostů, ta však končí krátce po svém začátku na útočné modré čáře, kde je hokejistům v bílém odpískán offside.

25:52
    Hned po buly pálil z mezikruží Drugov, jenže i jeho rána skončila v lapačce Bobkova.

25:45
    Opět končí touš v rukavici hostujícího brankáře. Domácí se díky přesilové hře dostali do tlaku a v něm pokračují i po jejím skončení.

25:32
    Až po skončení přesilové hry se domácí dostali k výraznějšímu zakončení. Po přihrávce Ryana Stoa zakončoval Kirill Kaprizov, Bobkov ale jeho pokus ukryl do své lapačky.

25:23
    Admiral hraje v plném počtu.

25:14
    Hosté stíhají bruslit s hráči soupeře a to je základ dobré obrany v tomto oslabení.

24:50
    Hokejisté Admiralu pozorně brání toto oslabení a znovu dokázali dostat puk daleko od své branky.

24:02
    Postnikov zakončoval z levého kruhu, jeho rána ale byla hosty zblokována a ti posléze vyhazují.

23:35
    Hostům se krátce po buly před vlastní brankou povedlo vybojovat kotouč a poslat jej až k domácí brance.

23:23
    Alexej Ugarov (ADM) inkasuje menší trest za posunutí branky.

23:23
    Ugarov sice dokázal dostat kotouč do branky soupeře, jenže bylo to v době, kdy už byla branka hostů posunuta! Branka pochopitelně neplatí, domácí však nudou hrát přřesilovou hru.

22:50
    Hosté nebezpečně operovali v útočném pásmu, jenže k zakončení se nedokázali dostat. I úvod druhé třetiny se hraje ve vysokém tempu a hra pokračuje bez přerušení.

21:30
    Fairchild vybojoval kotouč v útočném pásmu svého týmu a pokusil se zpětnou přihrávkou najít volné spoluhráče před brankou. Dobrou defenzivní činností se však blýskl Rafikov, který vleže přikryl kotouč a přerušil hru.

20:58
    Hostům se naopak založení útoku příliš nepovedlo a po odpískaném icingu se hra vrátí před jejich klec.

20:10
    Hned první vteřiny druhé třetiny nabídly velkou šanci pro domácí, tu však v dobré pozici nedokázal využít Kirill Kaprizov!

Zblokované střely: 2 – 2

Domácí hokejisté dlouho drželi krok se svým soupeřem a zhruba do poloviny první třetiny byli lepším týmem, jenže větší šanci si vytvořit nedokázali. Poté již převzali otěže utkání do svých rukou hosté, kteří v závěru úvodní dvacetiminutovky dvakrát udeřili, když se postupně trefili Ugarov a Kuzněcov, jenž tak svému týmu zajistili vedení 2:0 po dvaceti minutách hry.

20:00

19:53

19:00
    Dugin se napřáhl v prostoru levého kruhu a tvrdou ranou jen těsně minul domácí branku.

18:34
    Karejev si po hororové minutě opět připsal také úspěšný zásah, když dokázal zastavit kotouč, jenž mířil napříč jeho brankovištěm na volného hráče Admiralu před brankou.

18:16
    Hokejisté v červeném se dokázali osvobodit a poslat puk do středního pásma.

17:53
    A aby toho nebylo málo, půjdou domácí hráči do oslabení. Za držení protihráče je vyloučen Michail Kuklev (NOV).
    17:31 Alexandr KUZNĚCOV - 0:2

17:31
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Vedení hostů je již dvougólové! Po nedorozumění domácí obrany se ke kotouči mezi kruhy dostal ALEXANDR KUZNĚCOV a ačkoliv byl bráněn protihráčem, dokázal jej backhandem poslat pod břevno domácí branky! Asistence: Dmitrij Lugin.
    16:32 Alexej UGAROV - 0:1

16:32
    Jenže neprůstřelnost domácího brankáře právě skončila. ALEXEJ UGAROV si našel puk u pravé tyče domácí branky, kam se odrazil po střele od zadního hrazení, rychle s ním objel branku a zasunul jej přesně k levé tyči dříve, než se do těchto míst stihl přesunout Karejev!

15:55
    Je to skutečně tak. Otěže utkání převzali do svých rukou hosté, kteří své soupeře již delší době nepustili před svou branku a naopak sami často útočí. V cestě však stojí prozatím bezchybný Karejev.

15:27
    Sajustov je dalším zakončujícím hráčem hostujícího týmu. Svůj pokus z levého kruhu šikovně skryl za hradbu těl domácích hráčů, Karejev si ale i tak puk našel a ztlumil ho na své hrudi.

14:20
    Hokejisté v bílém pomalu přebírají iniciativu a čím dál častěji se zjevují před domácí brankou. Rafikov se nyní pokusil překvapit Karejeva střelou z ostrého úhlu, ale neuspěl.

13:55
    Lugin vedl hostující útok po levé straně, zadovkou přenechal puk na svého skoro jmenovce Dugina, který dobře střílel. Karejev však stále drží čistý štít a kotouč do branky nepustil.

13:31
    Dugin šikovně nahazoval puk z levého kruhu před branku na teč, Karejev si ale dokázal i tak poradit a kotouč zachytil. Následuje krátká reklamní přestávka.

12:29

12:22
    První větší šance pro hosty na závěr jejich početní výhody, tvrdá rána z pravého kruhu ale o kousek minula domácí branku.

11:51
    Buly před domácí brankou patří hokejistům Metallurgu, ti jej okamžitě posílají až k brance hostů.

11:46
    Až nyní byl Karejev trochu zaměstnán, nejsou to ale žádné těžké zákroky pro domácího gólmana, spíše jen kryje odražené kotouče.

11:32
    Znovu míří kotouč až do obranného pásma Admiralu.

11:15
    Hostům se vůbec nedaří založení útoku, o rozestavení se v útočné třetině nemůže být ani řeč.

10:50
    Domácí hokejisté se zatím poměrně s přehledem brání a již dvakrát se jim povedlo vyvézt kotouč z obranného pásma až do zóny střední.

10:29
    Ryan Stoa (NOV) potrestán menším trestem za podražení. Hosté si zahrají první přesilovou hru tohoto zápasu.

10:15
    Karejev přerušil hru po nájezdu hráčů Admiralu ze druhé formace. Nejednalo se však o žádné těžké zákroky, hosté zatím zůstávají poměrně jaloví při zakončení.

09:29
    Ani hokejisté v červených dresech ale nebyli při útočení příliš úspěšní, hra je však znovu přerušena, neboť hosté se při založení útoku provinili ofsajdovým postavením.

09:05
    Čtvrtá formace Admiralu se nedokázala prosadit před Karejevem a domácí tak mohou znovu vyrazit na zteč hostující svatyně.

08:20
    Bobkov chytá ránu z levého kruhu a přerušuje hru.

08:00
    Už ale znovu útočí domácí hráči, kteří zatím předvádí velice dobrý výkon.

07:25
    Po delší době se hosté vydali na návštěvu útočné třetiny, nahození Dugina z levého kruhu způsobilo Karejevovi trochu potíží, hostující brankář si ale nakonec poradil.

07:07
    Po tomto přerušení hry následuje krátká komerční pauza.

07:07
    Dlouho se dařilo domácím držet puk v pásmu, sudí ale nakonec přeci jen přerušili hru, neboť kotouč držený u zadního hrazení nechtěl nikdo z hráčů hrát.

06:40
    Třetí pětka Metallurgu s kapitánem Romanove na centru činí hostům veliké potíže a nepouští je ven z obranné třetiny.

05:56
    Aktivní domácí hokejisté se dostali do další dobré šance. Mezi kruhy zakončoval Orlov, jenže proti jeho ráně dobře zasáhl Bobkov, který lapil puk do své rukavice.

05:35
    Další útočné snažení domácích zastavuje odpískaný offside.

05:20
    Stoa se pokusil z pravé strany dostat až před branku Admiralu, proti třem hráčům soupeře ale neměl příliš šancí na úspěch a jeho zakončení v tísni tak nebylo nebezpečím pro Bobkova.

04:45
    Domácí mají ale více ze hry a častěji se dostávají před branku soupeře. Bobkov nyní raději zachytil nahozený kotouč do své rukavice a hru přerušil.

03:52
    Tak až nyní se časomíra zastavuje, hosté se provinili zakázaným uvolněním a hra se přesune před jejich branku.

03:38
    Od začátku duelu se hraje v rychlém tempu a zatím marně čekáme na první přerušení hry.

02:45
    Velkou šanci před domácí brankou si vytvořila první formace hostujícího týmu. Neuspěli však z mezikruží střílející Kuzněcov a ani u levé tyč dorážející Podšendjalov! Karejev se totiž stačil rychle přesunout, puk betonem vyrazil na břevno a od něj se kotouč znovu odrazil na chránič nohou domácího gólmana!

02:20
    Razumov střílel z pravého kruhu, jeho ránu ale dokázala obrana hostů zblokovat.

01:33
    Třetí formace domácích na chvíli zamkla soupeře před jeho brankou, o zakončení se z levé strany pokusil kapitán Romanov, jeho střelu ale dokázal Bobkov zneškodnit.

00:55
    Úvodní minuta zápasu nenabídla příliš zajímavého dění na hrací ploše. Oba týmy se často střídají v držení kotouče, šance nepřichází.

00:01

Hráči obou týmů už se pomalu scházejí na svých střídačkách a po slavnostním nástupu zahajovacích formací si vyslechnou státní hymnu ruské federace.

Metallurg Novokuzněck: Karejev (Poďjapolskij) – Ljamkin, Manuchov, Kuklev, Postnikov, Glebov, Fairchild, Amirov, Skutar – Kazakov, Stoa, Kaprizov – Komaristyj, Kousal, Orlov – Mitrjakov, Romanov, Drugov – Karavajev, Razumov, Makarenko.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Bartulis, Blum, Rafikov, Zemčjonok, Kosmačjov, Mnacjan, Lisov – Makarov, Kuzněcov, Podšendjalov – Bergfors, Sajustov, Alexandrov – Fisenko, Dugin, Lugin – Ugarov, Mamin, Gorškov – Alšenskij.

Rozhodčí: Vasiljev, Kuljov – Bersenjov, Judin.

Vzájemné zápasy

Oba týmy se spolu letos již jednou utkaly a shodou okolností bylo to v jednom z posledních utkání před reprezentační pauzou. Dva body za výhru 4:3 po samostatných nájezdech vybojoval tehdy hostující Admiral, ačkoliv domácí hráči ještě na konci 43. minuty vedli 3:1.

Metallurg Novokuzněck

Domácí celek, jak už jsme se níže zmínili, nezažívá ani letos povedenou sezónu. Po odehraných 28 kolech je totiž až na poslední příčce celé soutěže, když se jeho hráči doposud jen pětkrát mohli radovat z vítězství. Forma "hutníků" je navíc dlouhodobě velice špatná, již osmkrát za sebou neokusili hokejisté Novokuzněcku jaké to je, být po zápase na vítězné straně.

V sestavě domácího týmu nalezneme hned dvě česká jména. Brankáře Filipa Novotného (4 utkání, úsp. 88,6%) a útočníka Roberta Kousala (25 zápasů, 8 bodů (2+6)).

Kirill Kaprizov 17 bodů (7+10)

Tým z daleké Sibiře drží v tabulce Východní konference osmou, tedy poslední postupovou příčku do Play Off. Se ziskem 40 bodů za 13 výher a 15 porážek však musí odrážet nápor svých konkurentů. Forma hostů je v posledních kolech více než kolísavá. Vítězství střídají porážky a v utkáních Admiralu padne více než deset branek. Dnes se tedy máme rozhodně na co těšit.

Na soupisce hostujícího týmu nenalezneme žádného hráče s českými či slovenskými kořeny.

Novoibirsk – Vladivostok 2:0
    Ufa – Vladivostok 5:6

Konstantin Makarov 14 bodů (9+5)
    Alexandr Kuzněcov 14 bodů (6+8)
    Jonathan Blum 14 bodů (4+10)

Příjemné čtvrteční odpoledne při sledování online přenosu z utkání Kontinentální hokejové ligy, ve kterém uvidíme souboj dvou celků Východní konference. Utkají se aktuálně poslední celek celé KHL, domácí Metallurg Novokuzněck, který na svém ledě od 13 hodin přivítá vůbec osmý tým Východu, Admiral Vladivostok.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.