Třebíč – Motor ČB 2:3 (0:2 po s.n.) | Benátky n/J – Litoměřice 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Most 8:2 (kon.)
Slavia – Jihlava 1:2 (kon.) | Prostějov – Havířov 1:4 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 6:2 (kon.)

Kadaň právě vstřelila branku!
    Když už se zdálo, že zápas je u konce udeřil ještě TOMÁŠ ROHAN, který upravuje skóre na 8:2. Asistence: Jaromír Kverka

59:11
    Kadaň naděluje Mostu sedmou branku! Lukáš Horák přeci jenom obdržel branku. Střela MARTINA ŠŤOVÍČEKA skončila za zády bezmocného brankářeAsistence: Dominik Vaněk a Lukáš Blaha.

54:07
    Šimon Szathmáry održel přihrávku před poloprázdnou brankou, ale Lukáš Horák předvedl fantastický zákrok a puk ukočíroval.

50:23
    Vyloučen Daniel Hora (MST) na dvě minuty za držení protihráče.

48:07
    Hosté střídají brankáře! Václava Moučku nahradí v bráně Lukáš Horák.

48:07
    Chvíli po vypršení trestu Tomáš Rohana přidávají domácí další branku. Střelcem branky je právě navrátivší TOMÁŠ ROHAN. Asistence: Jaromír Kverka a Jakub Trefný.

45:48
    Vyloučen Tomáš Rohan (KAD) na dvě minuty na držení hole, takže hosté dostavájí možnost k regulaci nepříznivého skóre.

44:04
    Kadaň nakonec dokázala využít početní výhodu a odsakuje na rozdíl tří branek. Po nepřesné střele Szathmáry se k puku dostal Darek Hejcman, který jej posunul na volného MATĚJE ZADRAŽILA, ten nic nevymýšlel a vystřelil. Moučka si se střelou nedokázal poradit. Asitence: Darek Hejcman.

42:08
    Vyloučen Zdeněk Tauš (MST) na dvě minuty za nedovolené bránění.

41:15
    Povedený vstup Kadaně do třetí třetiny je podtržen vstřelenou brankou. Šimon Szathmáry posunul kotouč na JAROMÍRA KVERKU, který svou střelou posílá Kadaň do dvoubrankového vedení. Asistence: Šimon Szathmáry.

39:18
    DAREK HEJCMAN posílá domácí opět do vedení, když svou střelou překonal bezmocného Moučka – 3:2. Bez asistence.

37:33
    Parádní zákrok hostujícího brankáře Moučka, který udržel remízový stav, když svým zákrokem zastavil tečovanou střelu Romana Chlouby.

30:53
    Vyloučeni Jan Strejček a Petr Přeučil (oba MST) na dvě minuty za podražení a vražení na hrazení.

26:15
    Domácí vyrovnávají hned po necelé půl minutě hry. JIŘÍ DRTINA napřáhl od modré čáry a puk doputoval až za záda Moučky, kterýmu střela propadla mezi výstrojí. Asistence: Marek Račuk.

25:47
    Most právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru. Na modré čáře se napřáhl JAN STREJČEK, jehož střela se od tyče odrazila do branky – 1:2. Asistence: Vojtěch Kubinčák a Ondřej Havlíček.

24:10
    Přesilovou hru si vyzkouší také Most, jelikož na trestnou lavici usadl Jakub Trefný (KAD) na dvě minuty za sekání.

22:06
    Máme tu první vyloučení zápasu. Na trestnou lavici usedá Radomír Vaněk (MST) na dvě minuty za podražení.

14:52
    Hosté se chopili další šance lépe než té první a vyrovnává! Po přihrávce Strejčka se do úniku dostal ROBIN HANZL, který si poradil zkušeně! Nejprve mladého brankáře položil na zem nastačením střela a následně zakončil pod horní tyč – 1:1. Asistence: Jan Strejček.

13:21
    Most se dostal do přečíslení dva na jednoho! Kubinkáč zavezl puk do útočného pásma, kde jej posunul na volnějšího Havlíčka, jehož střelu vyrazil Dvořák pouze před sebe, ale naštěstí pro domácí se dojíždějící Kubinčák k dorážce nedostal.

06:43
    Parádním sólem se prezentoval ROMAN CHLOUBA, který nejprve obehrál obránce Mostu a následně technickou střelou překonal Moučka – 1:0. Bez asistence.

Jan Thöma

Góly a asistencie: 7. Chlouba, 27. Drtina (Račuk), 40. Hejcman, 42. Jaromír Kverka (Szatmáry), 45. Zadražil (Hejcman), 49. Rohan (Kverka, Trefný), 60. Šťovíček (Vaněk, Blaha), 60. Tomáš Rohan (Kverka) – 15. Hanzl (Strejček), 26. Strejček (Kubinčák, Havlíček)

SK Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Drobný, Drtina, Trefný, Szathmáry, Blaha, Rohan M., Černý, Charousek – Račuk, Chlouba, Chrpa – Kverka, Zadražil, Rohan T. – Vaněk D., Vrána, Šťovíček – Wágner, Hejcman, Hlava.
    HC Most: Mouček (52. Horák) – Zeman, Grin, Havelka, Strejček, Vaněk R., Hora, Bittner – Tauš, Alinč, Slavíček – Kubinčák, Havlíček, Přeučil – Mical, Hanzl, Jánský – Nedrda, Procházka.

Rozhodca: Würtherle – Coubal, Kokrment