LA Kings – Florida 4:1 (kon.) | Montreal – Boston 4:2 (kon.) | Washington – Toronto 3:2 (1:0 po s.n.)
Carolina – Ottawa 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Philadelphia 0:3 (kon.) | Nashville – St. Louis 0:4 (kon.)
Minnesota – Tampa Bay 1:0 (kon.) | Arizona – NY Rangers 1:4 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 5:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 0:1 (kon.) | Detroit – Dallas 1:4 (kon.) | NJ Devils – Vancouver 4:3 (po pr.)

Devils právě vstřelili branku!
    New Jersey rozhoduje zápas při početní výhodě v prodloužení. Na modré se k puku dostal Cammalleri, který naznačil střelu a krásně našel na pravém křídle KYLA PALMIERIHO, jehož střela z úhlu trefila odkrytou klec. Asistence: Mike Cammalleri, Lee Stempniak.

62:14
    Hamhuis (VANú je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

58:09
    Kalinin mohl rozhodnout tento zápas, když jen sám na Millera. Ruský útočník puk poslal po bekhendovém blafáku pouze vedle levé tyče!

56:42
    Horvat (VAN) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

49:56
    Larsson (NJD) atakoval v rohu hřiště vermi tvrdě McCanna, za což inkasuje 5 minut + trest do konce utkání za nedovolené bránění.

43:35
    Josefson (NJD) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

39:01
    Vrbata dostal přihrávku před branku, kde skvěle vykoupal domácího brankáře, avšak nedokázal puk zasunout do brány. Kinkaid sáhl lapačkou na brankovou čáru a puk senzačně zachytil!

38:42
    I domácí si zahrají oslabení ve třech. Larsson (NJD) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

37:35
    Palmieri (NJD) a D. Sedin (VAN) jsou vyloučeni na 2 minuty za hrubost.

34:52
    Hosté jdou do tří, Edler (VAN) je vyloučen na 2 minuty za naražení na hrazení.

34:24
    Weber (VAN) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

34:11
    Farnham (NJD) a Virtanen (VAN) jsou vyloučeni na 5 minut za rvačku.

34:11
    Farnham se popral s Virtanenem, kterého ze spárů domácího borce osvobodili až rozhodčí.
    Sven BAERTSCHI - 3:3

34:06
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Bojovnost hostům přináší ovoce. Horvat vybojoval puk za domácí bránou, předal ho Huttonovi, který našel přihrávkou přes brankoviště najetého SVENA BAERTSCHIHO, jemuž nedělalo ždáné problémy puk uklidil do odkryté klece. Asistence: Ben Hutton, Bo Horvat.

32:04
    Tootoo (NJD) a Dorsett (VAN) jsou vyloučeni na 5 minut za rvačku. Oba borci ještě vyfasovali 10minutový osobní trest.

32:04
    Domácí borec Tootoo se pustil do Dorsetta, který si připisuje druhou branku během dvou utkání. Eskymák Tootoo měl ovšem v této bitce navrch!
    Alexander EDLER - 3:2

31:57
    Hosté ovšem téměř okamžitě snižují. Nahozený puk projel po mantinelu až na levou stranu k ALEXANDERU EDLEROVI, jehož střela od hrazení dokázala zaskočit domácího brankáře. Bez asistence.
    Sergej KALININ - 3:1

30:31
    Domácí odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek. JERGEJ KALININ se ujal puku v rohu, vyjel si na pravý kruh, odkud překonal Millera přízemní střelou. Asistence: Kyle Palmieri, Adam Larsson.

30:05
    Velkou šanci měli domácí, jenže pokus Farnhama se nejdříve odrazil o tyč, následně puk v brankovišti skvěle zalehl Miller.

28:14
    Horvat (VAN) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

19:06
    Daniel Sedin vymyslel skvělou akci pro Vrbatu, jenže čský útočník z bezprostřední blízkosti minul!

18:11
    Greene (NJD) je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

17:37
    Domácí brankář byl podruhé překonán, když po zmatku před domácí bránou objel klec Virtanen a zasunul do ní přesně puk! Domácí trenér ovšem požádal o video, ve kterém se zjistilo, že Burrows bránil Kinkaidovi v přesunu v brankovišti. To byl důvod, kvůli kterému druhá branka Canuck nebyla uznána!
    Michael CAMMALLERI - 2:1

16:32
    Domácí jdou do vedení. Henrique poslal do přečíslení Stempniaka, jehož přihrávka vystavila MIKA CAMMALLERIHO tváří v tvář Millerovi. Domácí útočník si počínal výborně a dlouhou kličkou překonal hostujícího brankáře. Asistence: Lee Stempniak, Adam Henrique.

12:42
    Zajac (NJD) a Burrows (VAN) jsou vyloučeni na 2 minuty za hrubost.

11:06
    Tootoo (NJD) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
    Adam HENRIQUE - 1:1

05:18
    Domácí dokázali vyrovnat ve vlastním oslabení. Po chybě Edlera se hnal do přečíslení Zajac, který předložil puk před hostujícího brankáře ADAMU HENRIQUEMU, jehož střela mířila přesně do skulinky mezi betony. Asistence: Travis Zajac.

04:40
    Severson (NJD) je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
    Chris HIGGINS - 0:1

02:20
    Hosté se dostávají hned v úvodu do vedení. McCannův průnik byl zastaven, ale puk se zamotal mezi brusle jednoho z domácích zadáků, a tak se ho ujal CHRIS HIGGINS, který z otočky poslal černou gumu mezi betony mladého gólmana. Asistence: Jared McCann.

Jan Brabec

Góly a asistencie: 6. Henrique, 17. Cammalleri, 31. Kalinin (Palmieri, Larsson), 64. Palmieri (Cammalleri, Stempniak) – 3. Higgins (McCann), 32. Edler, 35. Baertschi (Hutton, Horvat)

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Larsson, Greene, Severson, Moore, Schlemko, Merrill – Stempniak, Henrique, Cammalleri – Palmieri, Zajac, Tlustý – Tootoo, Josefson, Kalinin – O´Neill, Gionta, Farnham
    Vancouver Canucks: Miller (Bachman) – Tanev, Edler, Bartkowski, Hamhuis, Weber, Hutton – Vrbata, H. Sedin, D. Sedin – Virtanen, Sutter, Burrows – Hansen, Horvat, Baertschi – Dorsett, McCann, Higgins