Astana – Atlético Madrid 0:0 (kon.) | Doneck – Malmö 4:0 (kon.) | Real Madrid – Paríž 1:0 (kon.)
Manchester United – CSKA Moskva 1:0 (kon.) | Eindhoven – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Benfica – Galatasaray 2:1 (kon.)
Mönchengladbach – Juventus 1:1 (kon.) | Sevilla – Manchester City 1:3 (kon.)
Manchester United
1:0 (0:0)
CSKA Moskva
Utorok 03.11.2015, 20:45 • Old Trafford, Manchester • Liga majstrov • Skupina B

Skončil sa nám zápas medzi Manchestrom United a CSKA Moskva. Prakticky celý duel sa hralo na jednu bránu, no "diabli" dlho nevedeli pretaviť aktivitu na vytúžený gól. Vykúpil ich až presný zásah Rooneyho v 79. minúte. Výkon CSKA bol dobrý akurát tak v defenzíve, smerom dopredu Rusi nevymysleli prakticky nič. Manchester sa dostal víťazstvom na čelo svojej skupiny, CSKA kleslo na posledné miesto. Od nás je to všetko, ďakujeme za pozornosť a prajeme ešte pekný večer. (22:38:22)

90+4

90+4
    Faulovaný Depay napálil loptu vysoko nad bránu a to je bodka za dnešným stretnutím.

90+4
    Tak ešte jedna šanca. Depay bol faulovaný Ignaševičom asi 20 metrov od brány. Priamy kop.

90+3
    Ignaševič hlavičkuje, ale toto nemalo nárok na úspech. De Gea poľahky chytá a už sa asi nič nezmení.

90+2
    Dlhá lopta do veľkého vápna končí na hlave Roja, ktorý odvrátil na rohový kop.

90+2
    Fellaini vôbec nezapadol dobre do dnešného duelu. Teraz si znovu pomohol faulom a dáva tak možnosť CSKA.

90+1
    MIlanov a ani Musa nič nevymysleli a je tu ďalší útok United. Ten sa ale skončiť veľmi rýchlo. Odkopávať od brány bude Akinfejev.

90+1
    Hrať budeme ešte tri minúty.

90
    Čakajú nás posledné sekundy duelu. Čakáme na údaj o nadstavenom čase. Odhadujeme to na maximálne dve-tri minútky.

89
    Avizovaná zmena je realitou. Za potlesku tribún odchádza Schweinsteiger, prichádza Ander Herrera.

88
    Rooney sa ďaleko nedostal. Pri lopte hostia, ale nevedia nič vymyslieť. Svoj útok znovu začínajú až od brankára Akinfejeva.

87
    Posledné striedanie pripravujú aj v tábore Manchestru. Príde Herrera.

86
    Wernbloom pekne potiahol loptu, vymenil si ju s Doumbiom a aj zakončil. Jeho pokus bol veľmi nepresný.

85
    Pančenko je posledným čerstvým hráčom CSKA. Mení Dzagojeva.

85
    Rooney vyhral hlavičkový súboj a sám si loptu došprintoval. Manchester oblieha šestnástku a kontroluje priebeh záverečných minút.

84
    Milanov sa snažil nájsť Doumbiu. Pri lopte bol skôr de Gea a zastavuje akciu CSKA.

83
    Milanov na zemi, ale pokračujeme. Fellaini sa previnil faulom, pri lopte hostia.