Žilina B – Šaľa 6:2 (kon.) | Dunajská Lužná – Senec 1:0 (kon.) | Pohronie – B. Bystrica 1:0 (kon.)
Teplička n. Váhom – Poprad 2:4 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:0 (0:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
Nedeľa 01.11.2015, 13:00MONACObet liga

90
    A v závere zápasu prichádza ešte taktické striedanie zo strany domácich. Z ihriska odchádza Lukáš Garaj, na ihrisko sa dostane Miroslav Gregáň. (16:25:08)

86
    Štyri minúty pred koncom zápasu sa do hry dostáva aj hosťujúci Viktor Lekaj. Zápas zo striedačky dopozerá Jozef Rejdovian.

78
    Na domácej strane sa z ihriska porúča Miroslav Poliaček. Zvyšných dvanásť minút na jeho pozícii odohrá Patrik Blahút.

78
    Oba tímy budú teraz striedať. Na ihrisko sa dostáva hosťujúci futbalista Denis Urgela, ktorý strieda Tihomira Kostadinova.

66
    Žltou kartou po inkasovanom góle je navyše potrestaný hosťujúci hráč Dejan Peševski.

66
    Pohronie dalo gól!
    No tentoraz to vyšlo! Skóre zápasu otvárajú domáci futbalisti po peknom útoku, na ktorého konci stál Michal Páleník a výrazne sa tak priblížili trojbodovému zisku v dnešnom náročnom súboji.

63
    Na ihrisko sa dostáva Michal Páleník, ktorý strieda Mareka Zuziaka.

51
    Rozhodca Kozák teraz udeľuje druhú žltú kartu v zápase. Tentoraz ju vidí banskobystrický hráč Michal Pančík za svoj tvrdý zákrok na protihráča.

41
    A teraz rozhodca Kozák udeľuje prvú žltú kartu v zápase. Vidí ju domáci futbalista René Paraj za svoj nebezpečný zákrok v strede poľa.

27
    A po 27 minútach vidíme prvé striedanie v zápase. Hosťujúci lodivod Ľubomír Faktor posiela do hry Belmina Vilu za Harisa Garagića.