Lido Bratislava – M-Šport Trenčín 5:6 (po pr.) | ŠK 1. FBC Trenčín – Hurikán Bratislava 9:7 (kon.) | ATU Košice – Prešov 13:9 (kon.)
Florko Košice – Sabinov 7:1 (kon.) | Záhorská Bystrica – Grasshoppers Žilina 7:6 (kon.) | Skalica – Nižná 5:14 (kon.)
Tsunami Záhorská Bystrica
7:6 (1:2, 2:1, 4:3)
FBC Grasshoppers AC UNIZA
Sobota 31.10.2015, 19:00Salming extraliga

Koniec zápasu. (20:53:30)

59:49
    Hektický záver tohto stretnutia! Žilina útočí ako sa len dá!

59:00
    Ostáva minúta do konca tretej tretiny. Zrodí sa v Stupave prekvapenie? Záhorská Bystrica je aktuálne na desiatom mieste a Žilina an štvrtom!

58:57
    Oddychový čas Žiliny.

56:12
    Stupava dala gól!

Razom sa stav otočil! Záhorákov poslal do vedenia TOMÁŠ BELZÁR!
    Asistencia: Maroš Kovaľ.

54:53

Tento gól si Záhoráci zaslúžili. Množstvo nepremenených šancí, však priniesli ovocie v podobe vyrovnávajúceho gólu, ktorý strelil OLIVER KUBASKÝ.
    Asistencia: Michal Steinhubel.

54:01
    Aj Sedlár sa nažil prekonať Kružela, tomu loptička vypadla z ruky, ale mimo bránky.

53:28
    Až je neuveriteľné, čo dokážu v tomto zápasu zahodiť domáci hráči. Gólovú tutovku mal Kubaský aj Steinhubel, ale stav sa nemení!

52:53
    Žilina hrá s piatimi hráčmi.

51:42
    Po prihrávke od Luciena Haraslina sa k strele z prvej dostal Petrula, ale jeho strela mierila mimo, tak ako o pár sekúnd strela Maroša Kovaľa!

50:53
    Výborná príležitosť pre domácich hráčov, aby vyrovnali stav zápasu! Roman Masarovič sa previnil hrou na zemi, a tak oslabuje žilinské „Kobylky".

48:09
    Žilina dala gól!

Poslední dvaja autori gólu sa tentokrát vystriedali. Žilina otáča skóre zápasu vo svoj prospech! Gól strelil DAMIÁN JURČÍK
    Asistencia: Jakub Chládek

47:02

Žilinčania opäť vyrovnávajú, a to zásluhou JAKUBA CHLÁDEKA
    Asistencia: Damián Jurčík

44:22

Gólová chvíľka pokračuje. Tsunami opäť strhlo vedenie na svoju stranu.
    Gól strelil Martin Lohazer
    Asistencia: Jakub Petrula

41:58

Dlho sa z vedenia domáci hráči neradovali. Už o pol minúty strelil vyrovnácajúci gól RICHARD FRANCL.
    Asistencia: Martin Trúnek

41:27

Záhoráci sa dostávajú po peknej akcii do vedenia! Gól strelil OLIVER KUBASKÝ, ktorému asistoval Dávid Leskovský.

40:16
    Po Steinhubelovej strele predviedol výborný zákrok Miroslav Kružel, ktorý loptu vyrazil svojou ľavou nohou!

40:01

40:00

39:57
    Kružel si v tomto zápasu mohol po druhýkrát vydáchnuť! Druhá tyčka ho v tomto zápase zachránila od inkasovaného gólu!

Lukáš Chovan

Góly a asistencie: 8. Kovaľ (t.s.), 22. Leskovský, 24. Leskovský (Lohazer), 42. Kubaský (Leskovský), 45. Lohazer (Petrula), 55. Kubaský (Steinhubel), 57. Belzár (Kovaľ) – 1. Trúnek (Hruška), 12. Francl (Kvasnica), 36. Miške (Grlický), 42. Francl (Trúnek), 48. Chládek (Jurčík), 49. Jurčík (Chládek)