73:77 (23:20, 40:38, 58:55)
Aluinvent DVTK Miskolc
cz Streda 28.10.2015, 17:00Europohár - ženy • Skupina G

Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek dne. (18:49:26)

Nejvíce bodů na domácí straně nasbírala Veronika Vlková, dvě čtyři dvojky a čtyři trojky dávají dohromady 20 bodů. Na hostující straně to pak byla Alyssia Brewerová, která taktéž posbírala 20 bodů. Dařilo se ji především v závěru utkání, kdy to bylo potřeba.

Téměř celé utkání byly domácí basketbalistky ve vedení, více jak třicet minut diktovaly tempo hry, závěrečnou čtvrtinu ale absolutně nezvládly. Skvělý výkon předvedla Vlková, která v důležitých momentech proměnila tři trojky, poté se ale vyfaulovala a Kopecká ji nedokázala dostatečně nahradit. Valosun tak ztrácí dobře rozehrané utkání a z prvního zápasu skupiny G si tak bere jen jeden bod.

Konec zápasu. (73:77)

39:53
    Kopecká neproměnila další trojku, jak moc nyní chybí na hřišti vyfaulovaná Vlková. (73:77)

39:46
    Sujanová takticky faulovala, avšak Brewerová jeden hod proměnila, náskok čtyř bodů asi již stačit bude... (73:77)

39:41
    Kopecká opět neproměnila trojku, Brewerová poté připisuje obranný doskok.. (73:76)

39:40
    Poslední šance, oddechový čas pro domácí! (73:76)

39:36
    Brewerová přidává dva body a rázem je to o tři, to už by mohlo hostům stačit... (73:76)

39:13
    Sanfordová neproměnila trojku v ten nejméně vhodný okamžik. (73:74)

38:58
    Naštěstí pro domácí ale proměnila Rasheedová jen jeden. (73:74)

38:58
    Ajajaj... Vlková dvakrát po sobě faulovala, 5 osobních faulů – dnes si Vlková již nezahraje. Na hřišti ji nahradí Kopecká. Rasheedová má navíc dva hody k dobru. (73:73)

38:31
    Je srovnáno! Trojkou to zajistil kdo? Opět Vlková (20 b.)! (73:73)

38:13
    Brewerová neproměnila trojku, hosté si následně berou time-out, závěr bude hektický! (70:73)

37:42
    Kopecká odchází ze hřiště, na poslední minutky ji nahradí rozjetá Vlková. Naváže na svůj výkon z počátku čtvrtiny? (70:73)

37:10
    Kopecká a Sanfordová neuspěly při svých pokusech, stále ale drží balon. (70:73)

36:24
    Hned poté se ale bleskurychle prosazuje za dva body Rasheedová. (70:73)

36:24
    Rázem je sníženo, trefila se Adamcová. (70:71)

36:17
    Domácí si berou oddechový čas, je čas něco pořádného vymyslet. (68:71)

36:12
    Sujanová neproměnila dvojku, a tak poté skóruje Brewerová, že by rozhodující náskok čtyř bodů? (68:71)

Tomáš Hála

Valosun Brno: Vojtková, Vlková, Kopecká, Mrhalková, Remenarová, Beránková, Sujanová, Sedláková, Svrdlíková, Adamcová, Sanfordová
    Aluinvent DVTK Miskolc: Strangeová, Hortiová, Likhtarovichová, Horvathová, Szabová, Czanková, Bálintová, Jovanovicová, Kalocsaiová, Rasheedová, Szécsiová, Brewerová
    Štvrtiny: 23:20, 17:18, 18:17, 15:22